Karm dla psów Brit Duck Protein Bar 1 szt.
Brit Duck Protein Bar |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Duck Protein Bar 1 szt.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Jerky Protein Bar, kaczka - 80 gJeśli chcesz rozpieścić swojego psa mięsną przekąską, Brit Jerky Protein Bars z kaczką to doskonały wybór. Pyszne batoniki dla psów są wykonane z dużą ilością kurczaka i kaczki i dostarczają Twojemu czworonożnemu przyjacielowi dużo wysokiej jakości białka - idealne do uzupełnienia zbilansowanego żywienia. Brit Jerky Protein Bars charakteryzują się... więcejpysznym smakiem i są chętnie akceptowane przez wielu czworonogów. Przekąski nie zawierają zbóż, dlatego są również dobrym wyborem dla psów z odpowiednimi nietolerancjami Zooplus.plZłóż skargę | 15 zł |
BRIT JERKY Przysmak dla PSA nagroda KACZKA BEZ ZBÓŻ 80G DARMOWA DOSTAWA + | 13 zł |
Brit Jerky Snack - Duck Protein Bar 80gBrit Jerky Snack - Duck Protein Bar 80g Brit Jerky Snack to nowa linia bezzbożowych, mięsnych przysmaków dla psa. • 85% kaczka i kurczak – dobre źródło wysok... EmpikZłóż skargę | 14 zł |
Brit Meaty Jerky Snack Protein Bar kaczka - duck 80g | 14 zł |
Seria Brit Meaty JerkyPorównaj w tabeli →
od 21 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, v sostave: kurczak, wołowina, gliceryna, lignoceluloza, chlorek sodu
od 24 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, v sostave: kurczak, gliceryna, owady, lignoceluloza, olej kokosowy
od 20 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, v sostave: kurczak, gliceryna, lignoceluloza, chlorek sodu
od 12 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, v sostave: kurczak, gliceryna, owady, lignoceluloza, olej kokosowy
od 5 zł
smakołyki, suszki naturalne, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, v sostave: kurczak, wołowina, gliceryna, lignoceluloza, chlorek sodu
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, v sostave: kurczak, indyk, gliceryna, lignoceluloza, dynia, chlorek sodu
od 12 zł
smakołyki, przekąski, 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, v sostave: kurczak, gliceryna, owady, lignoceluloza, chlorek sodu
od 13 zł
smakołyki, suszki naturalne, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, v sostave: kurczak, kaczka, gliceryna, lignoceluloza, chlorek sodu
od 5 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, v sostave: kurczak, dziczyzna, gliceryna, lignoceluloza, kolagen, chlorek sodu
od 20 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, v sostave: kurczak, dziczyzna, gliceryna, lignoceluloza, kolagen, chlorek sodu
od 9 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, v sostave: kurczak, łosoś, gliceryna, lignoceluloza, chlorek sodu, małż
od 10 zł
smakołyki, przekąski, 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, v sostave: kurczak, królik, gliceryna, lignoceluloza, jagoda
od 9 zł
smakołyki, przekąski, 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, v sostave: kurczak, indyk, gliceryna, lignoceluloza, dynia, chlorek sodu
od 13 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, v sostave: kurczak, jagnięcina, gliceryna, lignoceluloza, chlorek sodu
od 21 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, v sostave: kurczak, jagnięcina, gliceryna, lignoceluloza, chlorek sodu
od 9 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, śledź
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 9 zł
smakołyki, suszki naturalne, 5 szt., 0.06 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jeleń
od 10 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.05 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wątróbka wieprzowa 20%, policzki wołowe 20%, serca wieprzowe 20%, mielona kaczka
od 14 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.05 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: skóra łososia
od 13 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, v sostave: kaczka
od 13 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.05 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: surowa skóra 39%, kurczak, wołowina 4,2%, bulion wołowy 4,2%
od 8 zł
smakołyki, suszki naturalne, 1 szt., 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: polędwica wołowa, produkty pochodzenia roślinnego, minerały
od 10 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso końskie 99% (w tym mięso 60%, podroby 39%)
od 11 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik
od 10 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: gęś
od 11 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: 99% baranina
od 11 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso z kurczaka, wątróbka z kurczaka, surowa skóra
od 13 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, v sostave: kurczak, jagnięcina, gliceryna, lignoceluloza, chlorek sodu