Karm dla psów Brit Care Activity Chicken/Insects 12 kg
Zamknij
Menu
Brit Care Activity Chicken/Insects 12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Care Activity Chicken/Insects 12 kg
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa BRIT CARE Dog Sustainable Activity Kurczak i owady 12 kgBrit Care Dog Sustainable Activity Chicken & Insect pełnoporcjowa karma na bazie kurczaka i owadów, stworzona z myślą o doros... więcejłych psach aktywnych. Electro.plZłóż skargę | 200 zł |
Karma dla psa BRIT CARE Dog Sustainable Activity Kurczak i owady 12 kgBrit Care Dog Sustainable Activity Chicken & Insect pełnoporcjowa karma na bazie kurczaka i owadów, stworzona z myślą o doros... więcejłych psach aktywnych.... Avans.plZłóż skargę | 200 zł |
Brit Care Dog Sustainable Activity, kurczak i insekty - 12 kgJeśli Twój czworonożny towarzysz jest psem szczególnie aktywnym, również potrzebuje karmy, która dostarczy mu potrzebnej ener... więcejgii. Dzięki karmie Brit Care Dog Sustainable Activity, kurczak i insekty możesz zapewnić mu wszystko, czego potrzebuje i jednocześnie zrobić coś dobrego dla naszej planety. Sucha karma zawiera między innymi owady jako przyjazne dla środowiska źródło białka. Oprócz wysokiej gęstości energetycznej, karma Brit Care Dog Sustainable Activity charakteryzuje się również składem bogatym w substancje witalne. Dzięki dodanemu olejowi z łososia jest bogaty w kwasy omega-3, zawiera zioła i owoce jako źródła witamin oraz dostarcza pro- i prebiotyków wspomagających regularne trawienie. Zbilansowany i oszczędzający zasoby naturalne posiłek dla psa, którym możesz codziennie rozpieszczać swoją wierną wiązkę energii. Brit Care Dog Sustainable Activity, kurczak i insekty w skrócie: Kompletna sucha karma dla aktywnych psów. Wysoka gęstość energii: odpowiednia dla psów o dużym zapotrzebowaniu na energię, takich jak psy pracujące lub myśliwskie. Z owadami: uważane za zrównoważone źródło białka. Zapewnia omega-3: dzięki dodatkowi oleju z łososia, wsparcie dla skóry i sierści. Źródło witaminy C i przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 185 zł |
Karma dla psa BRIT CARE Dog Sustainable Activity Kurczak i owady 12 kg 100Brit Care Dog Sustainable Activity Chicken & Insect pełnoporcjowa karma na bazie kurczaka i owadów, stworzona z myślą o doros... więcejłych psach aktywnych.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 200 zł |
Brit Brit Care Dog Sustainable Activity - 12kgKarma super premium specjalnie zaprojektowana dla aktywnych psów, przeznaczona do zdrowego trawienia, poprawy kondycji i mobi... więcejlności.
Przepis na kurczaku i owadach
Zawiera łatwostrawne i wartościowe pod względem odżywczym białka z kompletną zawartością aminokwasów dla odbudowy mięśni i kondycji tkanek.Zawarte chondroprotekta Petkarma.plZłóż skargę | 185 zł |
Brit Care Sustainable Activitycechyskład: kurczak (40%) (dehydratyzowan EmpikZłóż skargę | 210 zł |
Brit Care Dog Sustainable Activity, kurczak i insekty - 2 x 12 kgJeśli Twój czworonożny towarzysz jest psem szczególnie aktywnym, również potrzebuje karmy, która dostarczy mu potrzebnej ener... więcejgii. Dzięki karmie Brit Care Dog Sustainable Activity, kurczak i insekty możesz zapewnić mu wszystko, czego potrzebuje i jednocześnie zrobić coś dobrego dla naszej planety. Sucha karma zawiera między innymi owady jako przyjazne dla środowiska źródło białka. Oprócz wysokiej gęstości energetycznej, karma Brit Care Dog Sustainable Activity charakteryzuje się również składem bogatym w substancje witalne. Dzięki dodanemu olejowi z łososia jest bogaty w kwasy omega-3, zawiera zioła i owoce jako źródła witamin oraz dostarcza pro- i prebiotyków wspomagających regularne trawienie. Zbilansowany i oszczędzający zasoby naturalne posiłek dla psa, którym możesz codziennie rozpieszczać swoją wierną wiązkę energii. Brit Care Dog Sustainable Activity, kurczak i insekty w skrócie: Kompletna sucha karma dla aktywnych psów. Wysoka gęstość energii: odpowiednia dla psów o dużym zapotrzebowaniu na energię, takich jak psy pracujące lub myśliwskie. Z owadami: uważane za zrównoważone źródło białka. Zapewnia omega-3: dzięki dodatkowi oleju z łososia, wsparcie dla skóry i sierści. Źródło witaminy C i przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 368 zł |
Seria Brit Care
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 220 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: owad, biała ryba, groszek, pulpa jabłkowa, białko grochu, olej, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 56 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 172 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 116 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, v sostave: jagnięcina, banan
od 11 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 162 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: jagnięcina, ryż, pulpa jabłkowa, tłuszcz, olej z łososia, mąka grochowa, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, łosoś, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 57 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: 62% kurczak, 15% wątróbka, 8% łosoś, bulion, rokitnik, minerały, skrobia, super premium
od 23 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: suszony królik 36%, ryż 35%, owoce, olej z kurczaka i ryb, zioła, klasa: super premium
od 37 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: indyk, łosoś, kaczka, kurczak, super premium
od 13 zł
smakołyki, przekąski, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: białko owadzie, groch, serwatka, skrobia, olej, białko grochu
od 6 zł
przysmaki, przekąski, 0.05 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: suszona mączka z łososia 22%, groszek, białko z kurczaka 10%, super premium
od 60 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: owad, biała ryba, groszek, pulpa jabłkowa, białko grochu, olej, klasa: super premium
od 12 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
Modyfikacje Brit Care Activity Chicken/Insects
Ceny na Brit Care Activity Chicken/Insects |
---|---|---|---|---|
Brit Care Activity Chicken/Insects 1 kg | od 20 zł | 3 oferty | ||
Brit Care Activity Chicken/Insects 3 kg | od 51 zł | 5 oferty | ||
Brit Care Activity Chicken/Insects 12 kg | od 185 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 198 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 215 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: kurczak, ryż, zboża, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 190 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na kości, v sostave: drób, proso, ziemniaki, białka, warzywa, ryby, jajka, klasa: super premium
od 162 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: kurczak, ryż, zboża, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, jajka, klasa: premium
od 161 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 143 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: zboża, kurczak i indyk, warzywa, jajka, białka, klasa: premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium