Karm dla psów Happy Dog NaturCroq Balance 15 kg
Happy Dog NaturCroq Balance 15 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Happy Dog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Happy Dog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Happy Dog NaturCroq Balance 15 kg
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Happy Dog Premium - NaturCroq Balance 15 kg 60521Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów o normalnym zapotrzebowaniu na energię.
Z serem chatym i szpinakiem. zawartość białka... więceji tłuszczu: 23/10
Bez techniki genetycznej. 0% dodatku cukru. z serem chatym i szpinakiem. z cennymi krajowymi ziołami
Z cennymi rodzimymi ziołami Amazon.plZłóż skargę | 195 zł |
HAPPY DOG NaturCroq Balance 15 kgTa lekkostrawna pełnoporcjowa karma z twarogiem, szpinakiem i drożdżami może pozytywnie wspomagać układ trawienny i funkcje j... więcejelit, i dlatego jest idealna również dla psów wrażliwych. Wyjątkowo smaczna receptura zawiera także rodzime zioła. Karma jest produkowana przez rodzinną firmę w Niemczech według najsurowszych norm jakości! Jej zalety w skrócie: naturalne składniki z Bawarii z wartościowymi, rodzimymi ziołami Karma w 100% zbilansowana & odpowiednia dla domowego pupila Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 170 zł |
Happy Dog NATURCROQ BALANCE 15kg NOWY | 185 zł |
Happy Dog NaturCroq Balance - 2 x 15 kgDobrze przyswajalna mieszanka krokietowa Happy Dog NaturCroq to niesamowita przygoda smakowa! Twarożek gruboziarnisty, szpina... więcejk i burak mają korzystny wpływ na procesy trawienne oraz pracę jelit. Dlatego też karmę Happy Dog Natur-Croq Balance możemy podawać ze spokojnym sumieniem również psom wrażliwym na pokarm. Karma NaturCroq od Happy Dog występuje w wariancie "Balance", który cechuje się wyjątkowo dobrą strawnością, nie zawiera sztucznych aromatów, konserwantów ani barwników. Karma zawiera jedynie najlepsze składniki pochodzące z Bawarii, w tym znaczącą ilość zwierzęcego białka (65% wszystkich białek zastosowanych w karmie), a także regionalne zioła i ziarna. Karma NaturCroq Balance jest w 100% zbalansowana i dostosowana do potrzeb psów o przeciętnym zapotrzebowaniu na energię, jednocześnie nie zawierając cukru. Wariant ten jest odpowiedni dla psów małych, średnich oraz dużych ras, a dzięki doprawionej recepturze i chrupiącym krokietom cieszy się wysoką akceptacją. Karma nie zawiera produktów GMO, jest produkowana w zakładzie rodzinnym w Niemczech i regularnie poddawana ścisłym kontrolom. Happy Dog NaturCroq Balance w skrócie: Sucha karma dla dorosłych psów o przeciętnym zapotrzebowaniu na energię Dla ras małych, średnich i dużych 65% białka zwierzęcego (udział we wszystkich białkach stosowanych w karmie) Stosunek zawartości białka do tłuszczu: 23/10 Z dodatkiem twarożku, szpinaku i buraka: bogata w witamine A, C, B i kwas foliowy Wykazuje korzystny wpływ na procesy trawienne i pracę jelit Regionalna jakość: naturalne składniki, pochodzące z Bawarii Receptura odpowiednio wyważona i dopasowana do potrzeb żywieniowych dorosłych psów Z wartościowymi, regionalnymi ziołami Z dodatkiem witamin, minerałów i pierwiastków śladowych Bez dodatku GMO, cukru, sztucznych barwników, aromatów i konserwantów Wyśmienita receptura o najlepszej akceptacji Chrupiąca mieszanka krokietów: żaden nie jest identyczny, ale wszystkie są tak samo smaczne Miejsce produkcji: Niemcy Zooplus.plZłóż skargę | 372 zł |
Happy Dog NaturCroq Balance - 15 kgDobrze przyswajalna karma Happy Dog NaturCroq to niesamowita przygoda smakowa! Twarożek gruboziarnisty, szpinak i burak odzna... więcejczają się korzystnym wpływem na procesy trawienne oraz pracę jelit. W związku z tym karmę Happy Dog Natur-Croq Balance można podawać ze spokojnym sumieniem również psom wrażliwym na pokarm. Wariant "Balance" cechuje się wyjątkowo dobrą strawnością i nie zawiera sztucznych aromatów, konserwantów ani barwników. Do produkcji karmy zostały zastosowane jedynie najlepsze składniki pochodzące z Bawarii, w tym znaczna ilość białka zwierzęcego (65% wszystkich białek zastosowanych w karmie) oraz regionalne zioła i ziarna. Receptura karmy jest w 100% Bitiba.plZłóż skargę | 189 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Happy Dog NaturCroqPorównaj w tabeli →
od 58 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 160 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 52 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, zboża, mąka, ryby, tłuszcze, hydrolizat wątroby, wysłodki buraczane, klasa: premium
od 161 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, zboża, mąka, ryby, tłuszcze, hydrolizat wątroby, wysłodki buraczane, klasa: premium
od 135 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 16 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, mąka ryżowa, kukurydza, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 170 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: białko drobiowe, mąka, kukurydza, białko, tłuszcz, wątroba, pulpa, ciasto, klasa: super premium
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 161 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 50 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 16 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso wołowe, zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 51 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso wołowe, zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 150 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 50 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
Modyfikacje Happy Dog NaturCroq Balance
Ceny na Happy Dog NaturCroq Balance |
---|---|---|---|---|
Happy Dog NaturCroq Balance 1 kg | od 16 zł | 4 oferty | ||
Happy Dog NaturCroq Balance 4 kg | od 50 zł | 2 oferty | ||
Happy Dog NaturCroq Balance 15 kg | od 161 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 146 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: zboża, kurczak i indyk, warzywa, jajka, białka, klasa: premium
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, jajka, klasa: premium
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 136 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 124 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 198 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 185 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 215 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 190 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na kości, v sostave: drób, proso, ziemniaki, białka, warzywa, ryby, jajka, klasa: super premium
od 162 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: kurczak, ryż, zboża, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: kurczak, ryż, zboża, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 119 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, do zębów, v sostave: zboża, mięso i produkty mięsne 8%, oleje i tłuszcze, warzywa, klasa: super premium