Корм для собак Happy Dog NaturCroq Senior 15 кг
Happy Dog NaturCroq Senior 15 kg 4 кг15 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Dog 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Dog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Happy Dog NaturCroq Senior 15 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Happy Dog NaturCroq Senior - 2 x 15 kgKarma sucha NaturCroq Senior od Happy Dog została stworzona specjalnie dla starszych psów i dopasowana do ich potrzeb, co odz... щеwierciedla się w obniżonej zawartości białka, sodu i fosforu. Składniki wykorzystane do jej produkcji pochodzą z Bawarii i dostarczają Twojemu czworonogowi dodatkowej porcji witaminy C oraz innych składników odżywczych, które są ważne dla jego zdrowego odżywiania. Karma ta została stworzona mając na uwadze potrzeby psów seniorów od 7. roku życia i stawia sobie za cel ich wyważone odżywianie. NaturCroq Senior jest dopasowana do specjalnych potrzeb starszych psów i w związku z tym zawiera mniej sodu, fosforu i białka w porównaniu do zwykłych karm, co może chronić narządy wewnętrzne psa. Receptura opiera się na lekkostrawnych składnikach i regionalnych ziołach, które dopełniają wspaniały smak karmy. Podczas jej produkcji zrezygnowano z produktów GMO oraz dodatku cukru. Karma produkowana jest w rodzinnym zakładzie i podlega regularnym i ścisłym kontrolom jakości. Happy Dog NaturCroq Senior w skrócie: Sucha karma dla starszych psów po 7. roku życia Dla ras małych, średnich i dużych Stosunek zawartości białka do tłuszczu: 21/8% Regionalna jakość: naturalne składniki, pochodzące z Bawarii Receptura odpowiednio wyważona i dopasowana do potrzeb żywieniowych starszych psów Z wartościowymi, regionalnymi ziołami Obniżona zawartość fosforu i sodu: może chronić narządy wewnętrzne Podwyższona zawartość witaminy C Bez dodatku GMO, cukru, sztucznych barwników, aromatów i konserwantów Wyśmienita receptura o najlepszej akceptacji oraz chrupiące krokiety Miejsce produkcji: Niemcy Zooplus.plПоскаржитись | 372 zł |
HAPPY DOG NaturCroq Senior 15 kgDlatego wybraliśmy wyjątkowo wartościowe i lekkostrawne składniki i utrzymaliśmy zawartość białka na umiarkowanym poziomie.... щеKarma ta ma również obniżoną ilość sodu i fosforu, dzięki czemu chroni organy wewnętrzne. Wyjątkowo smaczna receptura zawiera także cenne rodzime zioła i dodatkową porcję witaminy C. Karma jest produkowana przez rodzinną firmę w Niemczech według najsurowszych norm jakości! Jej zalety w skrócie: Obniżona zawartość białka, sodu i fosforu Dodatkowa porcja witaminy C Karma w 100% zbilansowana & odpowiednia dla domowego pupila Z wartościowymi, rodzimymi ziołami Naturalne składniki z Bawarii Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 175 zł |
Happy Dog NaturCroq Senior - 15 kgHappy Dog NaturCroq Senior to sucha karma dostosowana specjalnie do potrzeb starszych psów, dlatego odznacza się zmniejszoną... щеzawartością białka, sodu i fosforu. Składniki wykorzystane do jej produkcji pochodzą z Bawarii i dostarczają psu dodatkowej porcji witaminy C, a także innych, istotnych dla zdrowia składników odżywczych. Karma ta stawia sobie za cel wyważone odżywianie psów seniorów od 7. roku życia. Jest ona dopasowana do ich specjalnych potrzeb, z czym związana jest zmniejszona zawartość sodu, fosforu i białka w porównaniu do zwykłych karm, co może działać pozytywnie na narządy wewnętrzne psa. Receptura opiera się na lekkostrawnych składnikach i Bitiba.plПоскаржитись | 189 zł |
Happy Dog Supreme NaturCroq Senior dla psa 15 kgHappy Dog Supreme NaturCroq Senior dla psa 15 kg HD-7127 Zawartość/waga: EmpikПоскаржитись | 161 zł |
Happy Dog NaturCroq Senior - 15 kg | 189 zł |
Happy Dog NaturCroq Senior - 15 kgKarma sucha NaturCroq Senior od Happy Dog została stworzona specjalnie dla starszych psów i dopasowana do ich potrzeb, co odz... щеwierciedla się w obniżonej zawartości białka, sodu i fosforu. Składniki wykorzystane do jej produkcji pochodzą z Bawarii i dostarczają Twojemu czworonogowi dodatkowej porcji witaminy C oraz innych składników odżywczych, które są ważne dla jego zdrowego odżywiania. Karma ta została stworzona mając na uwadze potrzeby psów seniorów od 7. roku życia i stawia sobie za cel ich wyważone odżywianie. NaturCroq Senior jest dopasowana do specjalnych potrzeb starszych psów i w związku z tym zawiera mniej sodu, fosforu i białka w porównaniu do zwykłych karm, co może chronić narządy wewnętrzne psa. Receptura opiera się na lekkostrawnych składnikach i regionalnych ziołach, które dopełniają wspaniały smak karmy. Podczas jej produkcji zrezygnowano z produktów GMO oraz dodatku cukru. Karma produkowana jest w rodzinnym zakładzie i podlega regularnym i ścisłym kontrolom jakości. Happy Dog NaturCroq Senior w skrócie: Sucha karma dla starszych psów po 7. roku życia Dla ras małych, średnich i dużych Stosunek zawartości białka do tłuszczu: 21/8% Regionalna jakość: naturalne składniki, pochodzące z Bawarii Receptura odpowiednio wyważona i dopasowana do potrzeb żywieniowych starszych psów Z wartościowymi, regionalnymi ziołami Obniżona zawartość fosforu i sodu: może chronić narządy wewnętrzne Podwyższona zawartość witaminy C Bez dodatku GMO, cukru, sztucznych barwników, aromatów i konserwantów Wyśmienita receptura o najlepszej akceptacji oraz chrupiące krokiety Miejsce produkcji: Niemcy Zooplus.plПоскаржитись | 189 zł |
Dwupak Happy Dog Natur - NaturCroq Senior, 2 x 15 kgHappy Dog karma dla psów przekonuje dzięki swym wykwintnym składnikom. Wszystkie surowce używane do produkcji Happy Dog Natur... щеLine pochodzą wyłącznie z niemieckiej produkcji. Nie używa się tutaj żadnych sztucznych barwników, aromatów ani soi. Happy Dog karma dla psa - naturalnie zdrowsza! Nie przegap takiej okazji, tylko teraz kupując podwójne opakowanie karmy suchej Happy Dog 10/15 kg otrzymasz rewelacyjny rabat i zaoszczędzisz! Zooplus.plПоскаржитись | 372 zł |
Серія Happy Dog NaturCroqПорівняти в таблиці →
від 58 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 52 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: птах, злаки, борошно, риба, жири, гідролізат печінки, бурякова пульпа, клас: преміум
від 161 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: птах, злаки, борошно, риба, жири, гідролізат печінки, бурякова пульпа, клас: преміум
від 135 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 16 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: птиця, рисове борошно, кукурудза, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 170 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, призначення: повсякденний, в составе: пташиний білок, борошно, кукурудза, білок, жир, печінка, жом, макуха, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 161 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 50 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 16 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 180 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо яловичини, злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 51 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо яловичини, злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 150 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 50 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 160 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
Модификації Happy Dog NaturCroq Senior
Ціни на Happy Dog NaturCroq Senior |
---|---|---|---|---|
Happy Dog NaturCroq Senior 4 кг | від 52 zł | 2 пропозиції | ||
Happy Dog NaturCroq Senior 15 кг | від 161 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 225 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо в'ялене, рис, м'ясо качки, оселедець, просо, амарант, трави, клас: преміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, клас: преміум
від 146 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 198 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 197 zł
сухий корм, 13 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо качки, солодкий картопля, овочі, яйця, м'ясо перепели, індички, клас: холістик
від 200 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум
від 178 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: рис, м’ясо ягняти, злаки, протеїни, овочі, яйця, клас: суперпреміум
від 195 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: оленина, борошно з ягняти, нут, горох, сочевиця, масло, ароматизатор, клас: суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: лосось, солодкий картопля, овочі, ягоди, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 257 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: свинина, індичка, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 13 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: яловичина, овочі, ягнятина, яйця, м'ясо дикого кабана, ягоди, клас: суперпреміум