Karm dla psów Happy Dog NaturCroq Senior 15 kg
Happy Dog NaturCroq Senior 15 kg 4 kg15 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Happy Dog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Happy Dog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Happy Dog NaturCroq Senior 15 kg
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Happy Dog NaturCroq Senior - 2 x 15 kgKarma sucha NaturCroq Senior od Happy Dog została stworzona specjalnie dla starszych psów i dopasowana do ich potrzeb, co odz... więcejwierciedla się w obniżonej zawartości białka, sodu i fosforu. Składniki wykorzystane do jej produkcji pochodzą z Bawarii i dostarczają Twojemu czworonogowi dodatkowej porcji witaminy C oraz innych składników odżywczych, które są ważne dla jego zdrowego odżywiania. Karma ta została stworzona mając na uwadze potrzeby psów seniorów od 7. roku życia i stawia sobie za cel ich wyważone odżywianie. NaturCroq Senior jest dopasowana do specjalnych potrzeb starszych psów i w związku z tym zawiera mniej sodu, fosforu i białka w porównaniu do zwykłych karm, co może chronić narządy wewnętrzne psa. Receptura opiera się na lekkostrawnych składnikach i regionalnych ziołach, które dopełniają wspaniały smak karmy. Podczas jej produkcji zrezygnowano z produktów GMO oraz dodatku cukru. Karma produkowana jest w rodzinnym zakładzie i podlega regularnym i ścisłym kontrolom jakości. Happy Dog NaturCroq Senior w skrócie: Sucha karma dla starszych psów po 7. roku życia Dla ras małych, średnich i dużych Stosunek zawartości białka do tłuszczu: 21/8% Regionalna jakość: naturalne składniki, pochodzące z Bawarii Receptura odpowiednio wyważona i dopasowana do potrzeb żywieniowych starszych psów Z wartościowymi, regionalnymi ziołami Obniżona zawartość fosforu i sodu: może chronić narządy wewnętrzne Podwyższona zawartość witaminy C Bez dodatku GMO, cukru, sztucznych barwników, aromatów i konserwantów Wyśmienita receptura o najlepszej akceptacji oraz chrupiące krokiety Miejsce produkcji: Niemcy Zooplus.plZłóż skargę | 372 zł |
HAPPY DOG NaturCroq Senior 15 kgDlatego wybraliśmy wyjątkowo wartościowe i lekkostrawne składniki i utrzymaliśmy zawartość białka na umiarkowanym poziomie.... więcejKarma ta ma również obniżoną ilość sodu i fosforu, dzięki czemu chroni organy wewnętrzne. Wyjątkowo smaczna receptura zawiera także cenne rodzime zioła i dodatkową porcję witaminy C. Karma jest produkowana przez rodzinną firmę w Niemczech według najsurowszych norm jakości! Jej zalety w skrócie: Obniżona zawartość białka, sodu i fosforu Dodatkowa porcja witaminy C Karma w 100% zbilansowana & odpowiednia dla domowego pupila Z wartościowymi, rodzimymi ziołami Naturalne składniki z Bawarii Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 175 zł |
Happy Dog NaturCroq Senior - 15 kgHappy Dog NaturCroq Senior to sucha karma dostosowana specjalnie do potrzeb starszych psów, dlatego odznacza się zmniejszoną... więcejzawartością białka, sodu i fosforu. Składniki wykorzystane do jej produkcji pochodzą z Bawarii i dostarczają psu dodatkowej porcji witaminy C, a także innych, istotnych dla zdrowia składników odżywczych. Karma ta stawia sobie za cel wyważone odżywianie psów seniorów od 7. roku życia. Jest ona dopasowana do ich specjalnych potrzeb, z czym związana jest zmniejszona zawartość sodu, fosforu i białka w porównaniu do zwykłych karm, co może działać pozytywnie na narządy wewnętrzne psa. Receptura opiera się na lekkostrawnych składnikach i Bitiba.plZłóż skargę | 189 zł |
Happy Dog Supreme NaturCroq Senior dla psa 15 kgHappy Dog Supreme NaturCroq Senior dla psa 15 kg HD-7127 Zawartość/waga: EmpikZłóż skargę | 161 zł |
Happy Dog NaturCroq Senior - 15 kg | 189 zł |
Happy Dog NaturCroq Senior - 15 kgKarma sucha NaturCroq Senior od Happy Dog została stworzona specjalnie dla starszych psów i dopasowana do ich potrzeb, co odz... więcejwierciedla się w obniżonej zawartości białka, sodu i fosforu. Składniki wykorzystane do jej produkcji pochodzą z Bawarii i dostarczają Twojemu czworonogowi dodatkowej porcji witaminy C oraz innych składników odżywczych, które są ważne dla jego zdrowego odżywiania. Karma ta została stworzona mając na uwadze potrzeby psów seniorów od 7. roku życia i stawia sobie za cel ich wyważone odżywianie. NaturCroq Senior jest dopasowana do specjalnych potrzeb starszych psów i w związku z tym zawiera mniej sodu, fosforu i białka w porównaniu do zwykłych karm, co może chronić narządy wewnętrzne psa. Receptura opiera się na lekkostrawnych składnikach i regionalnych ziołach, które dopełniają wspaniały smak karmy. Podczas jej produkcji zrezygnowano z produktów GMO oraz dodatku cukru. Karma produkowana jest w rodzinnym zakładzie i podlega regularnym i ścisłym kontrolom jakości. Happy Dog NaturCroq Senior w skrócie: Sucha karma dla starszych psów po 7. roku życia Dla ras małych, średnich i dużych Stosunek zawartości białka do tłuszczu: 21/8% Regionalna jakość: naturalne składniki, pochodzące z Bawarii Receptura odpowiednio wyważona i dopasowana do potrzeb żywieniowych starszych psów Z wartościowymi, regionalnymi ziołami Obniżona zawartość fosforu i sodu: może chronić narządy wewnętrzne Podwyższona zawartość witaminy C Bez dodatku GMO, cukru, sztucznych barwników, aromatów i konserwantów Wyśmienita receptura o najlepszej akceptacji oraz chrupiące krokiety Miejsce produkcji: Niemcy Zooplus.plZłóż skargę | 189 zł |
Dwupak Happy Dog Natur - NaturCroq Senior, 2 x 15 kgHappy Dog karma dla psów przekonuje dzięki swym wykwintnym składnikom. Wszystkie surowce używane do produkcji Happy Dog Natur... więcejLine pochodzą wyłącznie z niemieckiej produkcji. Nie używa się tutaj żadnych sztucznych barwników, aromatów ani soi. Happy Dog karma dla psa - naturalnie zdrowsza! Nie przegap takiej okazji, tylko teraz kupując podwójne opakowanie karmy suchej Happy Dog 10/15 kg otrzymasz rewelacyjny rabat i zaoszczędzisz! Zooplus.plZłóż skargę | 372 zł |
Seria Happy Dog NaturCroqPorównaj w tabeli →
od 58 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 52 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, zboża, mąka, ryby, tłuszcze, hydrolizat wątroby, wysłodki buraczane, klasa: premium
od 161 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, zboża, mąka, ryby, tłuszcze, hydrolizat wątroby, wysłodki buraczane, klasa: premium
od 135 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 16 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, mąka ryżowa, kukurydza, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 170 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: białko drobiowe, mąka, kukurydza, białko, tłuszcz, wątroba, pulpa, ciasto, klasa: super premium
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 161 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 50 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 16 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso wołowe, zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 51 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso wołowe, zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 150 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 50 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 160 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
Modyfikacje Happy Dog NaturCroq Senior
Ceny na Happy Dog NaturCroq Senior |
---|---|---|---|---|
Happy Dog NaturCroq Senior 4 kg | od 52 zł | 2 oferty | ||
Happy Dog NaturCroq Senior 15 kg | od 161 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 225 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: suszone mięso, ryż, mięso kaczki, śledzie, proso, amarantus, zioła, klasa: premium
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, jajka, klasa: premium
od 143 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: zboża, kurczak i indyk, warzywa, jajka, białka, klasa: premium
od 198 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 197 zł
sucha karma, 13 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kaczka, bataty, warzywa, jajka, przepiórka, indyk, klasa: holistyczna
od 200 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody, klasa: super premium
od 178 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: ryż, jagnięcina, zboża, białka, warzywa, jajka, klasa: super premium
od 195 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: dziczyzna, mączka jagnięca, ciecierzyca, groch, soczewica, masło, aromat, klasa: super premium
od 204 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: łosoś, słodkie ziemniaki, warzywa, jagody, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 257 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, indyk, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 13 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: wołowina, warzywa, jagnięcina, jajka, dzik, jagody, klasa: super premium