Karm dla psów Happy Dog NaturCroq Puppy 15 kg
Happy Dog NaturCroq Puppy 15 kg 4 kg15 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Happy Dog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Happy Dog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Happy Dog NaturCroq Puppy 15 kg
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Happy Dog Premium - NaturCroq szczeniaki 15 kg 60514Pełnoporcjowa karma dla szczeniaków, od czwartej tydzień
Zapewnia optymalny wzrost szczeniaków. białka i zawartość tłuszczu:... więcej29/14
100% zrównoważony i odpowiedni do gatunku. bez techniki genetycznej. 0% dodatku cukru
Z cennymi rodzimymi ziołami Amazon.plZłóż skargę | 215 zł |
Happy Dog NaturCroq Puppy - 15 kgTo co najlepsze dla Twojego psa prosto z Bawarii: rozpieść swojego szczeniaka wyśmienitą karmą suchą NaturCroq od Happy Dog p... więcejrzeznaczoną dla psów od 4. tygodnia życia, która została specjalnie dostosowana do ich potrzeb. Karma ta odznacza się wysoką zawartością białka zwierzęcego i wyważoną recepturą, co może wspierać ich prawidłowy wzrost. Karma NaturCroq jest odpowiednia dla szczeniąt małych, średnich i dużych ras, i może być stosowana do 6. miesiąca życia jako karma kompletna. Udział dobrze przyswajalnych białek zwierzęcych we wszystkich białkach stosowanych w karmie wynosi 76%. Pełnoziarniste zboża oraz regionalne zioła dopełniają wyważoną recepturę. Karma ta zaopatruje Twojego czworonoga w ważne witaminy, składniki mineralne i pierwiastki śladowe, które dbają o jak najlepszy start w dorosłe życie Twojego ulubieńca. Sucha karma NaturCroq jest poddawana regularnym kontrolom, a podczas jej produkcji w rodzinnym zakładzie w Niemczech nie stosuje się produktów GMO. Skład jest w 100% dopasowany do potrzeb szczeniąt, nie zawiera cukru i posiada wyjątkowy smak, a także cechuje się wysoką akceptacją. Happy Dog NaturCroq dla szczeniąt w skrócie: Sucha karma dla szczeniąt (od 4. tygodnia do 6. miesiąca życia) Dla ras małych, średnich i dużych 76% białka zwierzęcego (udział w całkowitej ilości zawartego w karmie białka) Stosunek zawartości białka do tłuszczu: 29/14 Receptura odpowiednio wyważona i dopasowana do potrzeb żywieniowych szczeniąt Z wartościowymi, regionalnymi ziołami i pełnoziarnistym zbożem Istotne witaminy, minerały i pierwiastki śladowe: dla prawidłowego wzrostu Bez dodatku GMO, cukru, sztucznych barwników, aromatów i konserwantów Chrupiące krokiety: żaden nie jest identyczny, ale wszystkie są tak samo smaczne Miejsce produkcji: Niemcy Zooplus.plZłóż skargę | 220 zł |
HAPPY DOG NaturCroq Szczenięta 15 kgTa zbilansowana mieszanka zawiera wysokiej jakości białko zwierzęce, pełnoziarniste płatki zbożowe oraz niezbędne do życia wi... więcejtaminy, minerały i pierwiastki śladowe — najlepsze warunki dla zdrowego wzrostu. Wyjątkowo smaczna receptura zawiera także rodzime zioła. Karma jest produkowana przez naszą rodzinną firmę w Niemczech według najsurowszych norm jakości! Jej zalety w skrócie: dla optymalnego wzrostu szczeniąt z wartościowymi, rodzimymi ziołami Karma w 100% zbilansowana & odpowiednia dla domowego pupila bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów bez składników modyfikowanych genetycznie naturalne składniki z Bawarii z rodzimymi ziołami Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 185 zł |
Happy Dog NATUR-CROQ/SZCZENIAKI 15kg | 197 zł |
Happy Dog NaturCroq Puppy - 15 kgProsto z Bawarii tylko to co najlepsze: rozpieść swojego szczeniaka pyszną karmą suchą NaturCroq od Happy Dog dla psów od 4.... więcejtygodnia życia. Karma została specjalnie dostosowana do potrzeb szczeniąt i posiada wysoką zawartość białka zwierzęcego oraz wyważoną recepturę, co może przyczyniać się do prawidłowego wzrostu. Karma NaturCroq jest odpowiednia dla szczeniąt psów małych, średnich i dużych ras i może być stosowana jako karma kompletna do 6. miesiąca ich życia. Udział wysokowartościo Bitiba.plZłóż skargę | 220 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Happy Dog NaturCroqPorównaj w tabeli →
od 58 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 160 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 52 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, zboża, mąka, ryby, tłuszcze, hydrolizat wątroby, wysłodki buraczane, klasa: premium
od 161 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, zboża, mąka, ryby, tłuszcze, hydrolizat wątroby, wysłodki buraczane, klasa: premium
od 135 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 16 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, mąka ryżowa, kukurydza, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 170 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: białko drobiowe, mąka, kukurydza, białko, tłuszcz, wątroba, pulpa, ciasto, klasa: super premium
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 161 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 50 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 16 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso wołowe, zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 51 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso wołowe, zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 150 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 50 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
Modyfikacje Happy Dog NaturCroq Puppy
Ceny na Happy Dog NaturCroq Puppy |
---|---|---|---|---|
Happy Dog NaturCroq Puppy 4 kg | od 58 zł | 3 oferty | ||
Happy Dog NaturCroq Puppy 15 kg | od 180 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, jajka, klasa: premium
od 136 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 158 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, kukurydza, ryż, otręby, tłuszcz, drób, gluten, klasa: premium
od 148 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 124 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 290 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, łosoś, kaczka, ziemniaki, klasa: premium
od 287 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś 18%, ryż 14%, kukurydza, białka, klasa: premium
od 230 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mielona wołowina, ryż, mięso kaczki, kukurydza, śledź, proso, amarant, klasa: premium
od 124 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 193 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: białko z indyka 33%, indyk 5%, ryż, kukurydza, tłuszcz, olej, klasa: super premium
od 172 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 172 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, jagnięcina, białka, warzywa, klasa: super premium