Karm dla psów Happy Dog NaturCroq Beef/Rice 15 kg
Happy Dog NaturCroq Beef/Rice 15 kg 4 kg15 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Happy Dog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Happy Dog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Happy Dog NaturCroq Beef/Rice 15 kg
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Happy Dog 60517 Sucha Karma dla Psów z Wołowiną i Ryżem 15 kgZawiera witaminy i minerały
Zawartość białka i tłuszczu: 22/9 g
Bez dodatku cukru Amazon.plZłóż skargę | 186 zł |
HAPPY DOG NaturCroq Wołowina i ryż 15 kgChrupiące krokiety zawierają wysokiej jakości składniki, jak wołowina, bardzo dobrze tolerowany ryż i zdrowe pełne ziarna.... więcejWyjątkowo smaczna receptura zawiera także rodzime zioła. Karma jest produkowana przez rodzinną firmę w Niemczech według najsurowszych norm jakości! Jej zalety w skrócie: naturalne składniki z Bawarii z wartościowymi, rodzimymi ziołami zdrowe pełne ziarna w 100% zbilansowana i odpowiednia dla danego gatunku Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 175 zł |
Happy Dog NATURCROQ WOŁOWINA/RYŻ 15kg NOWY | 175 zł |
Happy Dog NaturCroq, wołowina i ryż - 15 kgKarma Happy Dog NaturCroq Wołowina i ryż została specjalnie dopasowana do potrzeb dorosłych psów. Podając Twojemu ulubieńcowi... więcejtą karmę, dbasz o jego odpowiednie odżywianie, które zawiera obok zdrowych ziaren, również lekkostrawny ryż i wysokiej jakości białka. Udział białek zwierzęcych we wszystkich białkach stosowanych w karmie wynosi 60%. Karma jest odpowiednia dla psów małych, średnich i dużych ras, których zapotrzebowanie na energię nie wybiega poza normę i zaopatruje czworonoga we wszystkie ważne składniki odżywcze. W składzie na próżno szukać sztucznych dodatków, takich jak aromaty, barwniki czy konserwanty, a co więcej, nie zostały również użyte produkty GMO, ani cukier. Podczas produkcji tej karmy stosowane sa jedynie wysokiej jakości składniki z Bawarii. W składzie goszczą także wartościowe, regionalne zioła. Chrupiące krokiety dzięki wspaniałemu smakowi cechują się wysoka akceptacją. Karma ta sporządzana jest z najlepszej jakości składników i poddawana regularnym kontrolom. Happy Dog NaturCroq, wołowina i ryż w skrócie: Sucha karma dla dorosłych psów o przeciętnym zapotrzebowaniu na energię Dla ras małych, średnich i dużych 60% białka zwierzęcego (udział we wszystkich białkach stosowanych w karmie) Stosunek zawartości białka do tłuszczu: 22/9 Regionalna jakość: naturalne składniki, pochodzące z Bawarii Receptura odpowiednio wyważona i dopasowana do potrzeb żywieniowych dorosłych psów Z wartościowymi, regionalnymi ziołami, pełnoziarnistym zbożem oraz lekkostrawnym ryżem Z dodatkiem witamin, minerałów i pierwiastków śladowych Bez dodatku GMO, cukru, sztucznych barwników, aromatów i konserwantów Wyśmienita receptura o najlepszej akceptacji Chrupiące krokiety: żaden nie jest identyczny, ale wszystkie są tak samo smaczne Miejsce produkcji: Niemcy Zooplus.plZłóż skargę | 189 zł |
Happy Dog NaturCroq Wołowina Ryż 15kg Happy Dog NaturCroq Wołowina Ryż 15kg Pełnoporcjowa, sucha karma dla psów dorosłych wszystkich ras i każdej wielkości Wys... więcejokiej jakości składniki takie jak: drób, wołowina, ryby, zboża, warzywa, zioła, minerały i witaminy zamknięte w smakowitych i chrupiących krokietach: to jest właśnie karma dla psa Naturcroq Wołowina&Ryż. Zrównoważona i lekkostrawna karma idealna dla dorosłych psów wszystkich ras, o normalnym zapotrzebowaniu na energię. Zawiera zróżnicowane białka pochodzenia zwierzęcego (mięso, ryby i podroby) Z dodatkiem wysokiej jakości zbóż Z dodatkiem ziół 60% białka zwierzęcego 22/9 zawartość białka / tłuszczu Z naturalnych składników pochodzących z Niemiec Z lokalnymi ziołami Brak barwników, aromatów, GMO Nienasycone kwasy tłuszczowe Wyprodukowana w Bawarii, w Niemczech Skład: Skwarki (12%, z tego wołowych 75%), pełnoziarnista pszenica, pełnoziarnista kukurydza, mąka pszenna, pełnoziarnisty jęczmień, mąka kukurydziana, mąka ryżowa (11,5%), mączka mięsna (2,5%, z wołowiny), melasa buraczana * (bez cukru), tłuszcz drobiowy, tłuszcz wołowy, hydrolizat z wątroby, białko drobiowe*, mączka rybna, hemoglobina*, wytłoki jabłkowe (0,9%), drożdże*, marchew*, chlorek sodu, chlorek potasu, zielony owies*, słonecznik* (0,08%)*, rzeżucha*, pietruszka*, (zielenina razem: 0,3%). *suszone Dodatki na 1 kg: Witamina A: 10250 j.m., witamina D3: 1000 j.m., witamina E: 60 mg, witamina B1 (tiamina): 4 mg, witamina B2 (ryboflawina): 6 mg, witamina B6 (pirydoksyna): 3 mg, witamina B12: 60 mcg, biotyna: 350 mcg, kwas pantotenowy: 10 mg, niacyna: 45 mg, żelazo (siarczan żelaza II): 80 mg, miedź (siarczan miedzi II): 8 mg, cynk (tlenek cynku): 80 mg, mangan (tlenek manganu): 5 mg, jod (jodan wapnia): 2 mg, selen (selenin sodu): 0,15 mg, przeciwutleniac Erli.plZłóż skargę | 154 zł |
pokaż 8 ofert
Seria Happy Dog NaturCroqPorównaj w tabeli →
od 58 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 52 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, zboża, mąka, ryby, tłuszcze, hydrolizat wątroby, wysłodki buraczane, klasa: premium
od 161 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, zboża, mąka, ryby, tłuszcze, hydrolizat wątroby, wysłodki buraczane, klasa: premium
od 135 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 16 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, mąka ryżowa, kukurydza, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 170 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: białko drobiowe, mąka, kukurydza, białko, tłuszcz, wątroba, pulpa, ciasto, klasa: super premium
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 161 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 50 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 16 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso wołowe, zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 51 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso wołowe, zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 150 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 50 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 160 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
Modyfikacje Happy Dog NaturCroq Beef/Rice
Ceny na Happy Dog NaturCroq Beef/Rice |
---|---|---|---|---|
Happy Dog NaturCroq Beef/Rice 4 kg | od 51 zł | 2 oferty | ||
Happy Dog NaturCroq Beef/Rice 15 kg | od 154 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 149 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, warzywa, jajka, białka, klasa: premium
od 150 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 146 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: zboża, kurczak i indyk, warzywa, jajka, białka, klasa: premium
od 161 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 136 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, jajka, klasa: premium
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 124 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 154 zł
sucha karma, 20 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 135 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 128 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, v sostave: drób, jagnięcina, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 125 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium