Karm dla psów Bosch Adult Menue 15 kg
Bosch Adult Menue 15 kg 3 kg15 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch Adult Menue 15 kg
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch PetFood Bosch Adult Menue 15 kg - sucha karma dla psów dorosłych, 15 | 134 zł |
bosch Adult Menu, drób - 15 kgbosch Adult to idealna karma dla dorosłych psów, ponieważ zawiera optymalną ilość białka (23,5%) i tłuszczu (13,5%). Zbalanso... więcejwana mieszanka różnych krokiecików z białkiem i warzywami uzupełniona jest kompozycją 12 wartościowych ziół. Dodatek kompleksu wzmacniającego odporność, który składa się z mannanów i glukanów, stabilizuje mikroflorę jelitową. Dorosłe i bardzo aktywne psy potrzebują lekkostrawnej karmy o optymalnej wartości kalorycznej. bosch Adult Menu składa się z wyselekcjonowan Zooplus.plZłóż skargę | 126 zł |
bosch Adult Menue 15 kgZawartość białka (23,5 %) i tłuszczu (13,5 %) została dobrana w taki sposób, aby zapewnić optymalne odżywianie dorosłym psom... więcejzarówno normalnie, jak i intensywnie aktywnym dzięki ADULT MENUE. Zalety w skrócie: z 12 wartościowymi ziołami łagodnie suszona i łatwo przyswajalna Wyciągi z małży dla chrząstki i stawów z mannanami i glukanami do stabilizacji flory jelitowej i układu odpornościowego Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 125 zł |
Bosch Tiernahrung Adult Menue 15kg | 143 zł |
BOSCH Adult Menue 15 kgPełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych psów mających problemy z trawieniem. Nadaje się dla psów zarówno o normalnej jak i z... więcejwiększonej aktywności fizycznej.Mięsn Fera.plZłóż skargę | 134 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Bosch Adult Menue
Ceny na Bosch Adult Menue |
---|---|---|---|---|
Bosch Adult Menue 3 kg | od 39 zł | 3 oferty | ||
Bosch Adult Menue 15 kg | od 125 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 128 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, v sostave: drób, jagnięcina, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 135 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 106 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 119 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, do zębów, v sostave: zboża, mięso i produkty mięsne 8%, oleje i tłuszcze, warzywa, klasa: super premium
od 147 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso jagnięce, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 119 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: zboża, mięso i produkty mięsne, ryby i produkty rybne, oleje i tłuszcze, warzywa, klasa: super premium
od 158 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: kurczak, ryż, zboża, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 132 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: mięso z kurczaka, kukurydza, mączka z kurczaka, ryż, masło, pszenica, wątroba, klasa: super premium
od 126 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 130 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 169 zł
sucha karma, 20 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso wołowe, zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium