Karm dla psów Happy Dog NaturCroq Adult Active 15 kg
Happy Dog NaturCroq Adult Active 15 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Happy Dog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Happy Dog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Happy Dog NaturCroq Adult Active 15 kg
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Happy Dog NaturCroq Active - 2 x 15 kgSucha karma Happy Dog NaturCroq Active zaopatruje psy o podwyższonym zapotrzebowaniu na energię, spowodowanym dużą aktywności... więceją fizyczną (np. trening Agility), we wszystkie potrzebne składniki odżywcze. Odznacza się wyważoną recepturą o podwyższonym udziale zwierzęcego białka i produkowana jest z naturalnych surowców. Psy pracujące, które są wykorzystywane podczas polowań lub sportów, potrzebują więcej energii w porównaniu do innych psów. Karma NaturCroq Active została specjalnie dostosowana do ich potrzeb. Jest to karma kompletna, która zawiera 67% białka zwierzęcego (udział we wszystkich białkach sotosowanych w karmie), a stosunek białek do tłuszczu wynosi 24:18. Receptura karmy składa się z drobiu, ryby, a także oleju słonecznikowego i rzepakowego, które zawierają wartościowe kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6, będące w stanie szybko dostarczać energię. Składniki karmy są naturalne i pochodzą z Bawarii. Karma produkowana jest w Niemczech i poddawana jest ścisłym, regularnym kontrolom jakości, a podczas jej wytwarzania nie stosuje się produktów GMO, ani cukru. Chrupiące krokiety punktują wspaniałym smakiem, który został doprawiony regionalnymi ziołami. Dzięki temu karma NaturCroq Active jest bardzo dobrze akceptowana przez psy małych, średnich i dużych ras. Happy Dog Natur-Croq Active w skrócie: Sucha karma dla dorosłych psów o podwyższonym zapotrzebowaniu na energię Dla ras małych, średnich i dużych Idealna dla psów o dużej aktywności fizycznej 67% białka zwierzęcego (udział we wszystkich białkach stosowanych w karmie) Stosunek zawartości białka do tłuszczu: 24/18% Regionalna jakość: naturalne składniki, pochodzące z Bawarii Receptura odpowiednio wyważona i dopasowana do potrzeb żywieniowych dorosłych psów Z wartościowymi, regionalnymi ziołami Bez dodatku GMO, cukru, sztucznych barwników, aromatów i konserwantów Wyśmienita receptura o najlepszej akceptacji Chrupiące krokiety: żaden nie jest identyczny, ale wszystkie są tak samo smaczne Miejsce produkcji: Niemcy Zooplus.plZłóż skargę | 393 zł |
HAPPY DOG NaturCroq Active 15 kgPołączenie wartościowego białka drobiowego i rybiego z cennymi kwasami tłuszczowymi omega-3 i omega-6 z olejów słonecznikoweg... więcejo i rzepakowego szybko dodaje energii bez obciążania organizmu. Wyjątkowo smaczna receptura zawiera także rodzime zioła. Karma jest produkowana przez naszą rodzinną firmę w Niemczech według najsurowszych norm jakości! Jej zalety w skrócie: Dla psów pracujących, sportowych, trenujących agility i myśliwskich Z wartościowymi, rodzimymi ziołami Karma w 100% zbilansowana & odpowiednia dla domowego pupila Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 180 zł |
HAPPY DOG NaturCroq Active Adult 15 kgPełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych psów pracujących i o zwiększonej aktywności fizycznej.Recep Fera.plZłóż skargę | 180 zł |
Happy Dog NaturCroq Active - 15 kgSucha karma Happy Dog NaturCroq Active jest przeznaczona dla psów o podwyższonym zapotrzebowaniu na energię i zaopatruje je w... więceje wszystkie potrzebne składniki odżywcze dzięki wyważonej recepturze o zwiększonej zawartości zwierzęcego białka. Psy pracujące, które są wykorzystywane podczas polowań lub sportów (np. trening Agility), potrzebują więcej energii w porównaniu do innych psów, dlatego stworzono wariant "Active" karmy NaturCroq. Jest to karma kompletna, która zawiera 67% białka zwierzęcego (udział we wszystkich zawartych w karmie białkach) i w której stosunek białka do tłuszczu wynosi 24:18. Karma zawiera drób, ryby, a także olej słonecznikowy i rzepakowy, Bitiba.plZłóż skargę | 200 zł |
Happy Dog NaturCroq Active - 15 kgSucha karma Happy Dog NaturCroq Active zaopatruje psy o podwyższonym zapotrzebowaniu na energię, spowodowanym dużą aktywności... więceją fizyczną (np. trening Agility), we wszystkie potrzebne składniki odżywcze. Odznacza się wyważoną recepturą o podwyższonym udziale zwierzęcego białka i produkowana jest z naturalnych surowców. Psy pracujące, które są wykorzystywane podczas polowań lub sportów, potrzebują więcej energii w porównaniu do innych psów. Karma NaturCroq Active została specjalnie dostosowana do ich potrzeb. Jest to karma kompletna, która zawiera 67% białka zwierzęcego (udział we wszystkich białkach sotosowanych w karmie), a stosunek białek do tłuszczu wynosi 24:18. Receptura karmy składa się z drobiu, ryby, a także oleju słonecznikowego i rzepakowego, które zawierają wartościowe kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6, będące w stanie szybko dostarczać energię. Składniki karmy są naturalne i pochodzą z Bawarii. Karma produkowana jest w Niemczech i poddawana jest ścisłym, regularnym kontrolom jakości, a podczas jej wytwarzania nie stosuje się produktów GMO, ani cukru. Chrupiące krokiety punktują wspaniałym smakiem, który został doprawiony regionalnymi ziołami. Dzięki temu karma NaturCroq Active jest bardzo dobrze akceptowana przez psy małych, średnich i dużych ras. Happy Dog Natur-Croq Active w skrócie: Sucha karma dla dorosłych psów o podwyższonym zapotrzebowaniu na energię Dla ras małych, średnich i dużych Idealna dla psów o dużej aktywności fizycznej 67% białka zwierzęcego (udział we wszystkich białkach stosowanych w karmie) Stosunek zawartości białka do tłuszczu: 24/18% Regionalna jakość: naturalne składniki, pochodzące z Bawarii Receptura odpowiednio wyważona i dopasowana do potrzeb żywieniowych dorosłych psów Z wartościowymi, regionalnymi ziołami Bez dodatku GMO, cukru, sztucznych barwników, aromatów i konserwantów Wyśmienita receptura o najlepszej akceptacji Chrupiące krokiety: żaden nie jest identyczny, ale wszystkie są tak samo smaczne Miejsce produkcji: Niemcy Zooplus.plZłóż skargę | 200 zł |
Dwupak Happy Dog Natur - NaturCroq Active, 2 x 15 kgHappy Dog karma dla psów przekonuje dzięki swym wykwintnym składnikom. Wszystkie surowce używane do produkcji Happy Dog Natur... więcejLine pochodzą wyłącznie z niemieckiej produkcji. Nie używa się tutaj żadnych sztucznych barwników, aromatów ani soi. Happy Dog karma dla psa - naturalnie zdrowsza! Nie przegap takiej okazji, tylko teraz kupując podwójne opakowanie karmy suchej Happy Dog 10/15 kg otrzymasz rewelacyjny rabat i zaoszczędzisz! Zooplus.plZłóż skargę | 393 zł |
HAPPY DOG NaturCroq Active Adult 30 kg (2 x 15 kg)Pełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych psów pracujących i o zwiększonej aktywności fizycznej.Recep Fera.plZłóż skargę | 356 zł |
Seria Happy Dog NaturCroqPorównaj w tabeli →
od 58 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 161 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 50 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 16 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso wołowe, zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 51 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso wołowe, zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 150 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 50 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 160 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 52 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, zboża, mąka, ryby, tłuszcze, hydrolizat wątroby, wysłodki buraczane, klasa: premium
od 161 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, zboża, mąka, ryby, tłuszcze, hydrolizat wątroby, wysłodki buraczane, klasa: premium
od 135 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 16 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, mąka ryżowa, kukurydza, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 170 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: białko drobiowe, mąka, kukurydza, białko, tłuszcz, wątroba, pulpa, ciasto, klasa: super premium
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, jajka, klasa: premium
od 161 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 146 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: zboża, kurczak i indyk, warzywa, jajka, białka, klasa: premium
od 136 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 190 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na kości, v sostave: drób, proso, ziemniaki, białka, warzywa, ryby, jajka, klasa: super premium
od 120 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 162 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: kurczak, ryż, zboża, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 202 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: kurczak, ryż, zboża, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 119 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, do zębów, v sostave: zboża, mięso i produkty mięsne 8%, oleje i tłuszcze, warzywa, klasa: super premium
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium