Karm dla psów Happy Dog NaturCroq Balance 4 kg
od 50 do 52 zł dodaj do listymoje listy |
Happy Dog NaturCroq Balance 4 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Happy Dog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Happy Dog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Happy Dog NaturCroqPorównaj w tabeli →
od 58 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 52 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, zboża, mąka, ryby, tłuszcze, hydrolizat wątroby, wysłodki buraczane, klasa: premium
od 161 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, zboża, mąka, ryby, tłuszcze, hydrolizat wątroby, wysłodki buraczane, klasa: premium
od 135 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 16 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, mąka ryżowa, kukurydza, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 170 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: białko drobiowe, mąka, kukurydza, białko, tłuszcz, wątroba, pulpa, ciasto, klasa: super premium
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 161 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 50 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 16 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso wołowe, zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 51 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso wołowe, zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 150 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 50 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 160 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
Modyfikacje Happy Dog NaturCroq Balance
Ceny na Happy Dog NaturCroq Balance |
---|---|---|---|---|
Happy Dog NaturCroq Balance 1 kg | od 16 zł | 3 oferty | ||
Happy Dog NaturCroq Balance 4 kg | od 50 zł | 2 oferty | ||
Happy Dog NaturCroq Balance 15 kg | od 161 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 263 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 97 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 136 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 112 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z kurczaka (67%), groszek (6%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, v sostave: łosoś 25%, indyk 20%, groszek 18%, tłuszcz, jajka, jabłka, klasa: holistyczna