Karm dla psów Royal Canin Urinary S/O 2 kg
Zdjęcia 3 |
Royal Canin Urinary S/O 2 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Urinary S/O 2 kg
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma sucha dla psa ROYAL CANIN Veterinary Diet Canine Urinary S/O, 2 kgPełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych psów. Wskazania: Bakteryjne zapalenie pęcherza moczowego. Rozpuszczanie kamieni... więcejstruwitowych. Zapobieganie nawr... EmpikZłóż skargę | 64 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Urinary S/O Dry 2 kgDieta URINARY S/O to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów stworzona, aby rozpuszczać kamienie struwitowe i zapobiegać ich... więcejponownemu powstawaniu, dzięki właściwościom zakwaszającym mocz, niskiej zawartości magnezu oraz obniżonemu poziomowi białek, które jednak charakteryzują się wysoką jakością. Electro.plZłóż skargę | 69 zł |
ROYAL CANIN Veterinary Urinary S/O 2 kgROYAL CANIN Urinary S/O wspiera zdrowie moczu Twojego psa Rozpuszczanie struwitu Mieszanka składników odżywczych zawarta w... więcejtej formule pomaga rozpuszczać kryształy i kamienie struwitowe, które mogą tworzyć się w pęcherzu. Niska wartość RSS Receptura ta ma niską wartość RSS (względna supersaturacja, względne przesycenie). Zmniejsza to stężenie jonów i zapobiega możliwemu tworzeniu się kamieni moczowych. Rozcieńczanie moczu Ta karma rozcieńcza mocz psa, utrudniając tworzenie się kamieni struwitowych i szczawianowo-wa Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 80 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Urinary S/O Dry 2 kgDieta URINARY S/O to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów stworzona, aby rozpuszczać kamienie struwitowe i zapobiegać ich... więcejponownemu powstawaniu, dzięki właściwościom zakwaszającym mocz, niskiej zawartości magnezu oraz obniżonemu poziomowi białek, które jednak charakteryzują się wysoką jakością.... Avans.plZłóż skargę | 69 zł |
ROYAL CANIN Dog urinary S/O 2 kg sucha karma dla dorosłych psów ze schorzeURINARY S/O to pełnoporcjowa, dietetyczna karma dla psów rozpuszczająca kamienie struwitowe i zapobiegająca ich ponownemu pow... więcejstawaniu, dzięki właściwościom zakwaszającym mocz, niskiej zawartości magnezu oraz obniżonemu poziomowi białek, które jednak charakteryzują się wysoką jakością.
Wskaz Fera.plZłóż skargę | 63 zł |
pokaż 6 ofert
Seria Royal Canin Vet DietPorównaj w tabeli →
od 18 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mięso z kurczaka, wątróbka drobiowa, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 59 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 237 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mąka, białko drobiowe, tłuszcze, minerały, gluten, olej sojowy, klasa: super premium
od 282 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: białko drobiowe, kukurydza, jęczmień, mąka, gluten, białko, tłuszcze, minerały, klasa: super premium
od 207 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, ryż, mąka, tłuszcze, wysłodki buraczane, białko wieprzowe, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: Kukurydza, gluten pszenny *, ryż, tapioka, tłuszcze zwierzęce, klasa: super premium
od 196 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, wieprzowina, kurczak, warzywa, składniki mineralne, witaminy
od 133 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, białka, olej rybny, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, błonnik, drób, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 313 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mąka, białko, gluten, minerały, tłuszcz, cykoria, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 93 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, ryż, mąka, tłuszcze, wysłodki buraczane, białko wieprzowe, klasa: super premium
od 186 zł
mokra karma, 12 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, wieprzowina, kurczak, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 44 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mięso, produkty zwierzęce/roślinne, zboża, oleje, klasa: super premium
od 342 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, wieprzowina, kurczak, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, lecznicza, na otyłość, na serce, v sostave: wieprzowe i drobiowe, wątróbki wieprzowe i drobiowe, ryż, olej rybny, klasa: super premium
Wskazania:
- Bakteryjne zapalenie pęcherza moczowego
- Rozpuszczanie struwitu
- Zapobieganie nawrotom kamicy moczowej wywołanej przez struwit i szczawian wapnia
- Ciąża, laktacja, wzrost
- Przewlekła niewydolność nerek, zaburzenia metaboliczne
- Zapalenie trzustki (w tym przeniesione wcześniej)
- Hiperlipidemia
- Niewydolność serca
- Przepisywanie leków zakwaszających mocz
Przed podaniem preparatu Urinary Canine starszemu zwierzęciu upewnij się, że jego nerki funkcjonują prawidłowo.
Modyfikacje Royal Canin Urinary S/O
Ceny na Royal Canin Urinary S/O |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Urinary S/O 2 kg | od 63 zł | 11 oferty | ||
Royal Canin Urinary S/O 7.5 kg | od 200 zł | 17 oferty | ||
Royal Canin Urinary S/O 14 kg | od 304 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 65 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 59 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 62 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż piwny 30%, jaja 18%, produkty pochodne, oleje, tłuszcze, mięso, owoce, klasa: super premium
od 64 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, zboża, mięso z kurczaka, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 62 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 58 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, błonnik, drób, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 32 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, klasa: super premium