Karm dla psów Royal Canin Hypoallergenic Moderate Calorie 14 kg
Zdjęcia 3 |
Zamknij
Menu
Royal Canin Hypoallergenic Moderate Calorie 14 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Hypoallergenic Moderate Calorie 14 kg
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Hypoallergenic Moderate Calorie sucha karma dla psów 14kg RCV3Royal Canin Hypoallergenic Moderate Calorie - sucha karma dla psów Royal Canin Hypoallergenic Moderate Calorie - sucha karma... więcejdla psów - produkt od Royal Canin. Marka od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów RC Hypoallergenic Moderate Calorie jest karmą z weterynaryjnej linii Royal Canin. Bez wątpienia w przebiegu wielu chorób zwierząt domowych żywienie odgrywa ogromną rolę. Ze względu na specjalnie sprofilowane składniki pozwala na szybszy powrót do zdrowia i wspomaga efekty leczenia. RC Hypoallergenic Moderate Calori e jest przeznaczona dla dorosłych psów, które mają problem z alergia pokarmową. Karma wspomaga organizm podczas nietolerancji oraz alergii związanej ze spożywanym pokarmem. Z tego względu ma specjalnie wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 458 zł |
Royal Canin Veterinary Canine Hypoallergenic Moderate Calorie - 14 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetycznej należy... więcejregularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia psa ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Alergie i nietolerancje na niektóre składniki pożywienia również nie są u psów rzadkością. Efektem mogą być nieprzyjemne reakcje, takie jak podrażnienie skóry, wypadanie włosów czy biegunka. Dzięki karmie Royal Canin Veterinary Canine Hypoallergenic Moderate Calorie możesz zaoferować swojemu czworonożnemu przyjacielowi specjalnie opracowaną dietę, która zapewni mu najlepsze wsparcie. Aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej, ta dietetyczna karma dla psów zawiera hydrolizowane białka i ryż jako jedyne źródło węglowodanów. Dzięki specjalnej recepturze, która zawiera między innymi kwas linolowy, można wspomóc naturalną barierę ochronną skóry. Ze względu na umiarkowaną zawartość kalorii, karma Royal Canin Veterinary Canine Hypoallergenic Moderate Calorie jest odpowiednia również dla psów wykastrowanych oraz z nadwagą i może pomóc im w utrzymaniu idealnej wagi. Royal Canin Veterinary Canine Hypoallergenic Moderate Calorie w skrócie: Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla psów w celu zmniejszenia objawów nietolerancji materiałów źródłowych i składników pokarmowych. Hipoalergiczna formuła: hydrolizowane białka o niskiej masie cząsteczkowej i niskim potencjale alergizującym. Z ryżem jako jedynym źródłem węglowodanów. Umiarkowana zawartość energii: może wspomagać utrzymanie idealnej wagi, odpowiednia również dla psów z nadwagą i wykastrowanych. Naturalna bariera ochronna skóry: wysoka zawartość niezbędnych kwasów tłuszczowych wspiera zdrowie skóry i sierści. Umiarkowana zawartość fosforu: może wspomagać prawidłowe funkcjonowanie nerek. Szukasz odpowiedniej karmy mokrej dla tej linii? Royal Canin Veterinary Canine Hypoallergenic w musie Zooplus.plZłóż skargę | 418 zł |
Royal Canin Veterinary Diet Canine Hypoallergenic Moderate Calorie 14kg | 476 zł |
ROYAL CANIN Veterinary Hypoallergenic Moderate Calorie 14 kgROYAL CANIN® Hypoallergenic Moderate Calorie do kontrolowania nietolerancji składników odżywczych i nietolerancji pokarmowej... więceju psa poprzez zmniejszony kontakt z alergenami.ROYA Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 347 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Hypoallergenic Moderate Calorie HME23 14kg + niesp | 435 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Hypoallergenic Moderate Calorie HME23 14kg (2x7kg) | 494 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Hypoallergenic Moderate Calorie HME23 14kg + Rękaw | 435 zł |
Seria Royal Canin Vet DietPorównaj w tabeli →
od 17 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mięso z kurczaka, wątróbka drobiowa, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 313 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 230 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, białka, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 376 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, błonnik, drób, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 129 zł
mokra karma, 12 szt., 0.19 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na układ odpornościowy, dla wybrednych, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: wątróbka drobiowa, wieprzowina, drób, białka, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.19 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, warzywa, jajka, mleko, tłuszcze, klasa: super premium
od 205 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: ryż, mąka z podrobów drobiowych, kukurydza, klasa: super premium
od 62 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.19 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na układ odpornościowy, dla wybrednych, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: wątróbka drobiowa, wieprzowina, drób, białka, klasa: super premium
od 265 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, białka, olej rybny, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 240 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, błonnik, drób, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 279 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mąka, białko drobiowe, tłuszcze, minerały, gluten, olej sojowy, klasa: super premium
od 282 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: białko drobiowe, kukurydza, jęczmień, mąka, gluten, białko, tłuszcze, minerały, klasa: super premium
od 207 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, ryż, mąka, tłuszcze, wysłodki buraczane, białko wieprzowe, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: Kukurydza, gluten pszenny *, ryż, tapioka, tłuszcze zwierzęce, klasa: super premium
od 196 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, wieprzowina, kurczak, warzywa, składniki mineralne, witaminy
Modyfikacje Royal Canin Hypoallergenic Moderate Calorie
Ceny na Royal Canin Hypoallergenic Moderate Calorie |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Hypoallergenic Moderate Calorie 1.5 kg | od 52 zł | 5 oferty | ||
Royal Canin Hypoallergenic Moderate Calorie 7.5 kg | od 237 zł | 7 oferty | ||
Royal Canin Hypoallergenic Moderate Calorie 14 kg | od 347 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 350 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium