Karm dla psów Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 7.5 kg (30510750R1)
Zdjęcia 12 |
Zamknij
Menu
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 7.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 7.5 kg
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla psów Yorkshire Terrier Royal Canin 7.5 kg (3182550716925)Sucha karma dla dorosłych psów rasy Yorkshire Terrier powyżej 10 miesiąca życia. Ekskluzywna formuła odżywcza pomaga w utrzym... więcejaniu zdrowej, długiej, jedwabistej sierści. Pomaga zaspokoić apetyt, ma smakowitość. Zapobiega pojawianiu się kamienia nazębnego. Wspomaga wczesne etapy starzenia, zwiększając oczekiwaną długość życia. Rozetka.plZłóż skargę | 208 zł |
Royal Canin Royal Canin Breed yorkshire terrier adult - karma sucha dla psSpecjalna karma dla psów rasy yorkshire terrier od 10 miesiąca życia, wzbogacona kwasami tłuszczowymi omega-3 dla pięknej, lś... więcejniącej sierści, wspomaga prawidłowy starzenie się, odpowiedni kształt krokietów Yorkshire terrier to wyjątkowo przyjazny pies z charakterem, podziwiany za długą, aksamitną,... Bee.plZłóż skargę | 213 zł |
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult, sucha karma dla psów dorosłych rasy YSucha karma dla psów dorosłych rasy Yorkshire Terrier. Karma ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult, przeznaczona dla psów rasy... więcejyorkshire terrier powyżej 10 miesiąca życia, została opracowana specjalnie pod kątem potrzeb Twojego dorosłego psa. Karma sprzyja utrzymaniu zdrowia długiej sierści psów rasy yorkshire terrier. Karma wzbogacona w kwasy tłuszczowe omega 3 (EPA i DHA) i omega 6, oraz olej z ogórecznika i biotynę Yorkshire teriery często bywają wybredne i odmawiają jedzenia, dlatego konieczna jest karma o bardzo wysokiej smakowitości Receptura ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult odpowiada nawet najbardziej wybrednym psom dzięki kombinacji wyjątkowych aromatów. Psy tej rasy są wyjątkowo długowieczne, żyją średnio 15 lat, co oznacza, że są silnie narażone na pojawianie się efektów starzenia już po 10 roku życia. Karma ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult zawiera składniki pokarmowe wspomagające utrzymanie witalności i zdrowia u psów starszych. Odpowiednia higiena jamy ustnej jest szczególnie ważna przy wyborze karmy dla twojego psa. Krokiety ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult sprzyjają ograniczaniu powstawania kamienia nazębnego dzięki obecności związków wiążących wapń. Aby zaspokoić indywidualne preferencje psów karma ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult jest również dostępna w formie mokrej, jako delikatny pasztet o wysokiej smakowitości. Jeśli chcesz swojemu psu mieszać karmę suchą i mokrą skorzystaj z naszych tabel dawkowania i upewnij się, że stosujesz właściwe proporcje obu typów karm, aby uzyskać najlepsze korzyści zdrowotne. W firmie ROYAL CANIN® intensywnie pracujemy nad dostarczaniem rozwiązań żywieniowych najlepiej dostosowanych do potrzeb zwierząt. Wszystkie nasze produkty przechodzą dokładny proces kontroli jakości, gwarantujący najwyższą jakość karmy oraz pełne pokrycie zapotrzebowania pokarmowego, odpowiednio do trybu życia Twojego psa. Oznacza to, że podając swojemu psu karmę ROYAL CANIN® Poodle Adult dostarczasz mu kompletną i doskonale zbilansowaną dietę. Miskakarmy.plZłóż skargę | 300 zł |
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult - 7,5 kgYorkshire terrier to wyjątkowo przyjazny pies z charakterem, podziwiany za długą, aksamitną, szarą sierść o stalowoniebiesk Zooplus.plZłóż skargę | 205 zł |
ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult 7,5 kgDlaczego dorosłe psy rasy Yorkshire terrier powinny otrzymywać specjalną karmę? Psy rasy Yorkshire terrier, czyli yorki, to... więcejzrównoważone, aktywne i inteligentne psy pełne energii i entuzjazmu. Mały terier jest pewny siebie, chętny do nauki i zabawy. Każda rasa ma inne potrzeby. Przy wyborze diety należy mieć ten fakt na uwadze, tak aby zapewnić psu optymalne zdrowie. Karma Royal Canin Yorkshire Terrier Adult jest odpowiednia dla psów rasy Yorkshire terrier od 10. miesiąca życia i została dostosowana specjalnie do potrzeb żywieniowych tej rasy. Dla zdrowej skóry i jedwabistej sierści: Charakterystycz Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 173 zł |
pokaż 19 ofert
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 174 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 116 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 56 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, mops, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 58 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, labrador, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 71 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, west highland white terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, v sostave: zboża, ryż, białka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 270 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, rottweiler, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: ryż, drób, białka, zboża, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 214 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na stawy, v sostave: kurczak, zboża, witaminy, składniki mineralne, białka, tłuszcze, błonnik, klasa: super premium
od 191 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na serce, v sostave: ryż, białka, drób, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 241 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, aporter, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 42 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 238 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, labrador, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: gigantyczne, dog niemiecki, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na stawy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: tapioka, drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 54 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 68 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: kurczak, wieprzowina, olej, olej rybny, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Yorkshire Terrier Adult
Ceny na Royal Canin Yorkshire Terrier Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 0.5 kg | od 17 zł | 15 oferty | ||
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 1.5 kg | od 46 zł | 17 oferty | ||
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 3 kg | od 75 zł | 20 oferty | ||
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 7.5 kg | od 173 zł | 26 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 180 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, wieprzowina, drób, białka, myenrals, warzywa, klasa: super premium
od 237 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 201 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 182 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 202 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, drób, ryż 12%, kurczak 30%, tłuszcz, białko, warzywa, klasa: super premium
od 255 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 193 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 176 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 240 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, śledź, jajka, flądra, klasa: holistyczna
od 155 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 264 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium