Karm dla psów Royal Canin Chihuahua Puppy 1.5 kg
Royal Canin Chihuahua Puppy 1.5 kg 0.5 kg1.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Chihuahua Puppy 1.5 kg
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla szczeniąt Chihuahua Royal Canin Chihuahua Puppy 1.5kg (318Sucha karma dla szczeniąt Chihuahua do 8 miesiąca życia. Wspomaga funkcje barierowe skóry, zapewnia kompletne odżywienie dla... więcejpiękna typowej długiej sierści. Utrzymuje równowagę układu pokarmowego, stymuluje pasaż. Zmniejsza ilość i zapach kału. Pomaga utrzymać optymalną wagę w warunkach dostatecznego nasycenia. Wspomaga higienę jamy ustnej zapobiegając powstawaniu kamienia nazębnego. Krokiet został specjalnie zaprojektowany, aby ułatwić chwytanie i zachęcać do żucia. Twój szczeniak nie jest dorosłym psem. Szczenięta potrzebują specjalnego odżywiania . Podczas tego ważnego okresu wzrostu układ odpornościowy Twojego szczeniaka rozwija się stopniowo. Dieta Royal CaninKarma Chihuahua Puppy zawiera kompleks przeciwutleniac Rozetka.plZłóż skargę | 58 zł |
Royal Canin Royal Canin Chihuahua puppy karma sucha dla szczeniąt 1.5 kgROYAL CANIN Chihuahua Puppy 1,5kg? IDEALNIE SKOMPONOWANA DLA SZCZENIĄT? DO 8 MIESIĄCA ŻYCIA? DOSTOSOWANY KSZTAŁT I ROZMIAR KR... więcejOKIETÓW Royal Canin Breed Chihuahua PuppyPełnoporcj Bee.plZłóż skargę | 64 zł |
Royal Canin Chihuahua Puppy karma sucha dla szczeniaków rasy Chihuahua 1,5Sucha karma dla szczeniaków rasy Chihuahua. Karma ROYAL CANIN® Chihuahua Puppy została opracowana specjalnie dla szczeniąt d... więcejo 8 miesiąca życia, rasy chihuahua. Karma zawiera opatentowany kompleks współdziałający Miskakarmy.plZłóż skargę | 85 zł |
Royal Canin Chihuahua Puppy - 2 x 1,5 kgZe względu na swój rozmiar chihuahua jest najmniejszym psem na świecie. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że jest on popula... więcejrnym towarzyszem, który żyje głównie w domu. Ze względu na swoją kompaktową sylwetkę, chihuahua jest psem zwinnym, czujnym i ruchliwym. Podczas wrażliwej fazy wzrostu, rosnące szczenię Chihuahua potrzebuje specjalnej karmy, która spełnia jego potrzeby żywieniowe. Royal Canin Chihuahua Puppy jest odpowiednia dla psów rasy Chihuahua do 8 miesiąca życia. Prezentowana sucha karma charakteryzuje się wysoką zawartością białka i wartością energetyczną w celu dostarczenia energii psom tej rasy. Kompleks przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 106 zł |
ROYAL CANIN Chihuahua Puppy 1,5 kgDlaczego warto podawać specjalną karmę dla szczeniąt rasy chihuahua? Wzrost jest ważnym etapem życia szczeniaka – to czas zn... więcejaczących zmian fizycznych i nowych odkryć. W tej kluczowej fazie stopniowo rozwija się układ odpornościowy szczeniaka. Karma ROYAL CANIN Chihuahua Puppy jest odpowiednia dla psów rasy chihuahua w wieku do 8 miesięcy i została opracowana specjalnie z myślą o szczególnych potrzebach szczeniąt rasy Chihuahua. Chihuahua to najmniejsza rasa psa na świecie i bardzo temperamentna. Oznacza to, że odpowiednia karma musi mieć wystarczająco wysoką zawartość białka i wartość energetyczną, aby zapewnić tej żywej rasie energię. Karma ROYAL CANIN Chihuahua Puppy zawiera opatentowany kompleks przeciwutleniac Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 52 zł |
pokaż 9 ofert
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 180 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 228 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 71 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, aporter, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 167 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, maltańczyk, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, drób, wieprzowina, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 95 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, labrador, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: białko drobiowe, kukurydza, ryż, gluten, tłuszcze, pulpa, drożdże, klasa: super premium
od 70 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, bokser, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, maltańczyk, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, drób, wieprzowina, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 41 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: kurczak, wieprzowina, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 70 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, szpic, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, węglowodany, skorupiaki, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Chihuahua Puppy
Ceny na Royal Canin Chihuahua Puppy |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Chihuahua Puppy 0.5 kg | od 22 zł | 12 oferty | ||
Royal Canin Chihuahua Puppy 1.5 kg | od 52 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 89 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 58 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś 35%, ziemniaki 28%, białko z łososia 15%, klasa: super premium
od 59 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, do zębów, hipoalergiczna, na wątrobę, v sostave: drób (50%), ryż, zboża, ryby, warzywa, owoce, jajka, klasa: super premium
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 55 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 48 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na serce, v sostave: suszone białko drobiowe, ryż, kukurydza, tłuszcze, wysłodki buraczane, mąka, klasa: super premium
od 63 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mąka ryżowa, tłuszcze zwierzęce, ryż, wątróbka drobiowa, pulpa buraczana, klasa: super premium