Karm dla psów Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy 1.5 kg
Zdjęcia 4 |
Zamknij
Menu
Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy 1.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy 1.5 kg
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma pełnoporcjowa dla szczeniąt Royal Canin Yorkshire Terrier PuppSucha karma dla szczeniąt rasy Yorkshire Terrier do 10 miesiąca życia. Zapewnia wsparcie w fazie aktywnego wzrostu. Przyczyni... więceja się do ochrony układu pokarmowego i utrzymania równowagi mikroflory w jelitach. Ma działanie immunomodulując Rozetka.plZłóż skargę | 57 zł |
Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy 1.5 kgOdpowiednie dla szczeni?t do 10 miesi?cy. Sucha karma ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Puppy zosta?a specjalnie opracowana z my... więcej?l? o wszystkich potrzebach ?ywieniowych m?odego Yorka. W miar? rozwoju uk?adu odporno?ciowego m?odego Yorka, ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Puppy zawiera przeciwutleniac Proshop.plZłóż skargę | 91 zł |
Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy, sucha karma dla szczeniąt rasy YorkshSucha karma dla szczeniąt psów rasy Yorkshire Terrier. Karma ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Puppy została opracowana specjaln... więcejie dla szczeniąt rasy yorkshire terier, do 10 miesiąca życia. Karma została wzbogacona o kwasy tłuszczowe omega 3 (EPA i DHA), omega 6 (z oleju z ogórecznika) oraz biotynę. Ta unikalna kombinacja składników sprzyja zdrowej skórze i pięknej sierści. W czasie okresu wzrostu układ immunologiczny rozwija się stopniowo, dlatego karma ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Puppy zawiera opatentowany kompleks współdziałający Miskakarmy.plZłóż skargę | 85 zł |
Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy - 1,5 kgJako przedstawiciele najmniejszych ras psów szczenięta yorkshire terrier przeżywają krótką, ale intensywną fazę wzrostu. Deli... więcejkatny kościec nowego członka Twojej rodziny musi tym samym sprostać bardzo szybkiemu tempu rozwoju. Karma Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy to optymalna karma dla Twojego szczenięcia do 10 miesiąca życia. Kompleks przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 57 zł |
ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Puppy 1,5 kgDlaczego warto podawać specjalną karmę dla szczeniąt psów rasy Yorkshire terrier? Proces wzrostu jest ważną fazą w życiu sz... więcejczenięcia. Dlatego ważne jest, aby od samego początku zapewnić szczeniakowi składniki odżywcze, które przyczyniają się do optymalnego zdrowia. ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Puppy jest odpowiednia dla szczeniąt rasy Yorkshire terrier do 10 miesiąca życia i została specjalnie dostosowana do potrzeb tej rasy. Wysokiej jakości karma sucha zawiera wszystkie składniki odżywcze, których szczenię Yorkshire terrier potrzebuje dla zdrowego wzrostu. W fazie wzrostu stopniowo rozwija się układ odpornościowy szczenięcia. ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Puppy zawiera opatentowany kompleks przeciwutleniac Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 52 zł |
pokaż 8 ofert
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 180 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 66 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 228 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 58 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, mops, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 58 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 238 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, labrador, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 214 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: gigantyczne, dog niemiecki, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na stawy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: tapioka, drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 54 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 70 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: kurczak, wieprzowina, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 240 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, aporter, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 42 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, maltańczyk, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, drób, wieprzowina, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 95 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, labrador, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: białko drobiowe, kukurydza, ryż, gluten, tłuszcze, pulpa, drożdże, klasa: super premium
od 70 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy
Ceny na Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy 0.5 kg | od 19 zł | 17 oferty | ||
Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy 1.5 kg | od 50 zł | 13 oferty | ||
Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy 7.5 kg | od 228 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 49 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 56 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 79 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś 36%, ryż, kukurydza, buraki, gluten, białko, tłuszcz, owies, klasa: super premium
od 89 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 58 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś 35%, ziemniaki 28%, białko z łososia 15%, klasa: super premium
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 68 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, do zębów, hipoalergiczna, na wątrobę, v sostave: drób (50%), ryż, zboża, ryby, warzywa, owoce, jajka, klasa: super premium
od 77 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, wątróbka drobiowa, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 48 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na serce, v sostave: suszone białko drobiowe, ryż, kukurydza, tłuszcze, wysłodki buraczane, mąka, klasa: super premium
od 55 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium