Karm dla psów Royal Canin Mini Adult 8 kg (30010800R1)
Zdjęcia 12 |
Royal Canin Mini Adult 8 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Mini Adult 8 kg
Wszystkie ceny 32 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla psów Royal Canin Mini Adult małych ras powyżej 10 miesiącaSucha karma dla małych dorosłych psów o wadze do 10 kg, w wieku od 10 miesięcy do 8 lat. Utrzymuje optymalną wagę, w pełni za... więcejspokaja potrzeby energetyczne i wspomaga metabolizm tłuszczów. Pomaga utrzymać wewnętrzną siłę i aktywność. Posiada wysoką smakowitość, daje efekt pełnego nasycenia bez przejadania się. Zawiera specjalny kompleks substancji pielęgnujących skórę i włosy. Rozetka.plZłóż skargę | 170 zł |
Royal Canin Mini Adult 8 kgOdpowiednie dla ma?ych psów rasowych powy?ej 10 miesi?ca ?ycia, wa??cych do 10 kg. Sucha karma ROYAL CANIN® Mini Adult zosta?... więceja specjalnie opracowana z my?l? o wszystkich potrzebach od?ywczych twojego doros?ego psa ma?ej rasy. Poniewa? psy ma?ych ras, takie jak twój, maj? tendencj? do wysokich potrzeb energetycznych, karma jest formu?owana z sk?adnikami od?ywczymi pomagaj?cymi w spe?nieniu tych potrzeb energetycznych i jednocze?nie utrzymaniu normalnej wagi twojego psa. Niektóre psy ma?ych ras s? bardziej wybredne ni? inne. Dlatego ROYAL CANIN® Mini Adult zawiera wiele ekskluzywnych smaków. To w?a?nie ta ulepszona smakowito?? przyci?ga nawet najbardziej wymagaj?ce psy. Sucha karma Mini Adult zawiera równie? wiele sk?adników od?ywczych pomagaj?cych wspiera? i utrzymywa? zdrow? skór? i sier?? twojego psa. Aby sprosta? indywidualnym preferencjom ka?dego psa, ROYAL CANIN® Mini Adult jest równie? dost?pna jako mokra karma w pysznym sosie. Je?li rozwa?asz mieszanie karmienia, po prostu post?puj zgodnie z naszym przewodnikiem dotycz?cym karmienia, aby zapewni? swojemu psu optymaln? ilo?? zarówno mokrej, jak i suchej karmy. Proshop.plZłóż skargę | 234 zł |
Royal Canin Royal Canin Mini adult - karma sucha dla psów dorosłych, rasy | 187 zł |
ROYAL CANIN Mini Adult Sucha Karma dla psa małe rasy 8 kg ROYAL CANIN Mini Adult Sucha Karma dla psa małe rasy 8 kg Royal Canin Mini Adult Karma dla psa 8kg Royal Canin Mini Adu... więcejlt Karma dla psa 8kg to specjalnie opracowana karma wspomagająca utrzymanie doskonałej kondycji psów ras małych. Zaprojektowana, aby zapobiegać kamieniowi nazębnemu, chronić skórę i sierść, oraz utrzymywać optymalną wagę. Smak: Kurczak Typ karmy: Sucha Wielkość psa: Małe rasy, waga 2-10kg Wiek psa: Dorosłe, od 10 miesiąca do 8 roku życia Waga produktu: 8 kg Zalecenia żywieniowe: Karma wspierająca struktury stawowe psów ras małych w okresie dorosłości. Wybierając suchą karmę Royal Canin Mini Adult, dbasz o zdrowie i dobre samopoczucie swojego psa, dostarczając mu kompleksowej i zbilansowanej diety. Składniki: Kukurydza, mąka kukurydziana,su Erli.plZłóż skargę | 194 zł |
Royal Canin Mini Adult - 8 kgRoyal Canin Mini Adult to specjalnie opracowana sucha karma dla małych czworonożnych przyjaciół. Karma ta jest idealnie dosto... więcejsowana do potrzeb dorosłych psów małych ras i oferuje zbilansowane odżywianie, aby pomóc psu pozostać w doskonałej formie. Dzięki dostosowanemu rozmiarowi krokietów jest również idealna dla małych pyszczków. Royal Canin Mini Adult to pełnoporcjowa karma stworzona z lekkostrawnych składników. Wspomaga to najlepsze możliwe wchłanianie składników odżywczych i zaspokaja wysokie zapotrzebowanie energetyczne psa bez utraty wagi. Karma jest również źródłem witaminy D, która przyczynia się do utrzymania zdrowych kości. Royal Canin Mini Adult w skrócie: Zbilansowana sucha karma dla dorosłych psów małych ras o wadze do 10 kg od 10 miesiąca życia. Kontrola wagi: wspomaga utrzymanie idealnej wagi. Lekkostrawne: wspomaga optymalne wchłanianie składników odżywczych. Wzmacnianie odporności: wzbogacona przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 163 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Royal Canin Size Health NutritionPorównaj w tabeli →
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 156 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 221 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 119 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 252 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 28 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 54 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.14 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 218 zł
mokra karma, pauchi, 40 szt., 0.14 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 73 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 39 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 215 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 107 zł
mokra karma, pauchi, 20 szt., 0.14 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 42 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 8. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 77 zł
sucha karma, 3.5 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 215 zł
mokra karma, pauchi, 40 szt., 0.14 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 82 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Mini Adult
Ceny na Royal Canin Mini Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Adult 0.8 kg | od 21 zł | 19 oferty | ||
Royal Canin Mini Adult 2 kg | od 47 zł | 12 oferty | ||
Royal Canin Mini Adult 4 kg | od 75 zł | 20 oferty | ||
Royal Canin Mini Adult 8 kg | od 138 zł | 33 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 158 zł
sucha karma, 6.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na serce, v sostave: jagnięcina 27%, ryż 20%, groszek, ryż, tłuszcz, jabłka, masło, marchew, klasa: super premium
od 162 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: kurczak, ryż, zboża, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 182 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 185 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 202 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, drób, ryż 12%, kurczak 30%, tłuszcz, białko, warzywa, klasa: super premium
od 190 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na kości, v sostave: drób, proso, ziemniaki, białka, warzywa, ryby, jajka, klasa: super premium
od 202 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 119 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, do zębów, v sostave: zboża, mięso i produkty mięsne 8%, oleje i tłuszcze, warzywa, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 176 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 152 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 193 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium