Karm dla psów Royal Canin Medium Adult 7+ 4 kg
Royal Canin Medium Adult 7+ 4 kg 4 kg15 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Medium Adult 7+ 4 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Medium Adult 7+ - 4 kgGdy Twój się starzeje, z pewnością zaczynasz zastanawiać się, jak można go wesprzeć. Dokładnie w tym celu powstała karma Royal Canin Medium Adult 7+. Prezentowana karma sucha została opracowana specjalnie z myślą o zaspokojeniu psów ras średnich od 7 roku życia. Zawartość białka jest dopasowana do specyficznych zmian zachodzących w organizmie starz... więcejejących się psów i może sprzyjać utrzymaniu beztłuszczowej masy mięśniowej. Kompleks przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 82 zł |
ROYAL CANIN SHN Medium Adult 7+ 4 kgROYAL CANIN® Medium Adult 7+ to bogata w składniki odżywcze i zbilansowana receptura, która zaspokaja specyficzne potrzeby Twojego średniego psa od 7. roku życia i wspiera go w starszym wieku. Karma jest przeznaczona dla psów średniej wielkości o wadze od 11 do 25 kg i zawiera kompleks witamin dla zachowania witalności i zdrowia. Średnie psy... więcejpotrzebują regularnego ruchu, aby ich mięśnie dobrze się rozwijały. Nie zmienia się to również w miarę starzenia się. Krokiety Medium Adult 7+ ze specyficznymi, wysokiej jakości białkami pomagają utrzymać masę mięśniową dorosłego psa. Sposób życia dorosłego psa może prowadzić do kontaktu z różnymi elementami środowiska, które osłabiają jego odporność. Receptura ta zawiera prebiotyki i mieszankę witamin, w tym witaminy C i E, które wspierają jego naturalną odporność. Dostosowaliśmy wielkość i kształt krokietów do szczęki dorosłego psa i jego nawyków żywieniowych. Specjalny kształt zachęca psa do prawidłowego gryzienia. Karma ROYAL CANIN® Medium Adult 7+ jest dostępna również jako karma mokra: Kawałki w sosie. Żywienie mieszane karmą mokrą i suchą zapewnia dorosłemu psu urozmaicenie diety i sprawia, że posiłki są bardziej interesujące i atrakcyjne. Aby zagwarantować wysoką jakość naszych karm, wszystkie produkty ROYAL CANIN® przechodzą kompleksową kontrolę jakości. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 73 zł |
Royal canin Royal Canin MEDIUM ADULT 7+ - 4kgRoyal Canin MEDIUM ADULT 7+ - pomaga utrzymać dobrą kondycję w starszym wieku psów powyżej 7 roku życia. Bardzo dobry smak. Wybrane naturalne aromaty, specjalnie wyprofilowana wielkość, kształt i struktura granulek, ich doskonała świeżość (pakowane w ochronnej atmosferze pozbawionej tlenu). Zdrowa skóra i lśniąca sierść dzięki zawartości aminokwas... więcejów siarkowych (metionina i cystyna). Wsparcie tworzenia się keratyny (odżywcze białka). Kwas gamma-linolenow Petkarma.plZłóż skargę | 95 zł |
Seria Royal Canin Size Health NutritionPorównaj w tabeli →
od 221 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 158 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 96 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 80 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 79 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.14 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 254 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 297 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 219 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 15. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 252 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 96 zł
mokra karma, 12 szt., 0.19 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: Mięso i podroby, zboża, mleko i podroby, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 196 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: duże, wiek: od 15. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: duże, wiek: od 15. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, ryż, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 83 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 8. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 130 zł
mokra karma, pauchi, 48 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, v sostave: mięso i podroby, zboża, oleje i tłuszcze, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Medium Adult 7+
Ceny na Royal Canin Medium Adult 7+ |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Medium Adult 7+ 4 kg | od 73 zł | 3 oferty | ||
Royal Canin Medium Adult 7+ 15 kg | od 252 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 84 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: białko z indyka 30%, indyk 5%, ryż, kukurydza, tłuszcz, olej, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na kości, v sostave: drób 27,5%, jagnięcina 9%, ryż 26%, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 120 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: białko łososia 26%, ryż, jęczmień, tłuszcz, olej z łososia, ziemniaki, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: mączka drobiowa (indyk - 12,8%, kaczka - 15%), ryż, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, na serce, na wątrobę, dla nieaktywnych psów, v sostave: drób, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 82 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: mięso jagnięce (25%), ryż (25%), warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 101 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, ryż, mąka, tłuszcze, wysłodki buraczane, białko wieprzowe, klasa: super premium
od 105 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: płatki ziemniaczane 43%, mąka z kaczki 25%, tłuszcz, białko, cykoria, klasa: super premium
od 94 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, mięso strusia 18%, ziemniaki, oleje, witaminy, klasa: super premium
od 119 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 123 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: ryż, owady, drożdże, olej, błonnik, białko, minerały, klasa: super premium