Корм для собак Royal Canin Medium Adult 18 кг
Фото 8 |
Royal Canin Medium Adult 18 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Medium Adult 18 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Medium Adult - 15 kg + 3 kg gratis!Royal Canin Medium Adult z drobiem, wołowiną i wieprzowiną to specjalnie opracowana sucha karma dla dorosłych psów średniej w... щеielkości. Dzięki bogatej w składniki odżywcze i zbilansowanej recepturze oferuje optymalne wsparcie w codziennym życiu Twojego czworonożnego przyjaciela. Dostosowany rozmiar krokietów jest idealny dla pyszczków średniej wielkości psów i zachęca do normalnego żucia. Zapewnia wysokiej jakości białko, które wspomaga utrzymanie masy mięśniowej. Ponadto zawiera zbilansowane połączenie lekkostrawnych składników, które sprzyjają optymalnemu wchłanianiu składników odżywczych. Przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 243 zł |
ROYAL CANIN SHN Medium Adult 15+3 kgROYAL CANIN® Medium Adult to bogata w składniki odżywcze i zbilansowana receptura, która zaspokaja i wspiera specyficzne potr... щеzeby dorosłych psów średniej wielkości. Średnie psy potrzebują regularnego ruchu, aby ich mięśnie dobrze się rozwijały. Receptura ta zawiera specjalne, wysokiej jakości białka, które wspomagają utrzymanie masy mięśniowej. Ze względu na to, że psy średniej wielkości są pełne energii, mają one również kontakt z elementami środowiskowymi, które mogą osłabić odporność organizmu. Krokiety te zawierają prebiotyki i kombinację witamin, w tym witaminy C i E, które wspierają naturalną odporność organizmu. Średnie, dorosłe psy potrzebują specjalnych składników odżywczych, które wspierają ich zdrowie. Krokiety Medium Adult zawierają zbilansowaną kombinację lekkostrawnych substancji odżywczych i zapewniają optymalne wchłanianie. Dzięki temu Twój pies pozostanie zdrowy i pełen energii. Dostosowaliśmy wielkość i kształt krokietów do szczęki psa średniej wielkości i jego nawyków żywieniowych, aby zachęcić go do prawidłowego gryzienia. Karma ROYAL CANIN® Medium Adult jest dostępna również jako karma mokra: Kawałki w sosie. Żywienie mieszane karmą mokrą i suchą zapewnia psu urozmaicenie diety i sprawia, że posiłki są bardziej interesujące i atrakcyjne. Aby zagwarantować wysoką jakość naszych karm, wszystkie produkty ROYAL CANIN® przechodzą kompleksową kontrolę jakości. Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 221 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Medium Adult 15kg + 3kg | 273 zł |
Sucha karma dla psa ROYAL CANIN Medium Adult, 15+3 kgSucha karma dla psów średnich (od 11 do 25 kg) powyżej 12 miesiąca życia. Pobudzenie naturalnych mechanizmów obronnych organi... щеzmu psa, dzięki mannooligosacha EmpikПоскаржитись | 263 zł |
8 + 1 kg / 15 + 3 kg gratis! Royal Canin Size, 9 kg / 18 kg - Medium AdultRoyal Canin Size to karma dostosowana do wieku, wielkości, aktywności oraz stanu fizjologicznego każdego psa. Dzięki temu, że... щеreceptura każdej z karm została indywidualnie opracowana, możesz mieć pewność, że Twój pies otrzyma wszystko, czego potrzebuje. Dodatek wartościowych substancji odżywczych sprawia, że Twój pies pięknie wygląda i doskonale się czuje. Firma Royal Canin jest pionierem wśród producentów karmy dla zwierząt dzięki temu, że intensywnie zajmuje się badaniami pokarmu, stale unowocześniając metody produkcji. Kup teraz 8 lub 15 kg karmy suchej dla psa Royal Canin Size, a kolejny 1 lub 3 kg otrzymasz gratis! Royal Canin Mini Adult w skrócie: Zbilansowana sucha karma dla dorosłych psów małych ras o wadze do 10 kg od 10 miesiąca życia. Kontrola wagi: wspomaga utrzymanie idealnej wagi. Lekkostrawne: wspomaga optymalne wchłanianie składników odżywczych. Wzmacnianie odporności: wzbogacona przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 243 zł |
Серія Royal Canin Size Health NutritionПорівняти в таблиці →
від 221 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 78 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 208 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 67 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 202 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 118 zł
вологий / консерви, паучи, 20 шт, 0.14 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 119 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 252 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 56 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.14 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 233 zł
вологий / консерви, паучи, 40 шт, 0.14 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Medium Adult
Ціни на Royal Canin Medium Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Medium Adult 4 кг | від 74 zł | 13 пропозицій | ||
Royal Canin Medium Adult 10 кг | від 208 zł | 1 пропозиція | ||
Royal Canin Medium Adult 15 кг | від 221 zł | 17 пропозицій | ||
Royal Canin Medium Adult 18 кг | від 221 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 230 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для серця, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 267 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 218 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: курка, лосось, клас: суперпреміум
від 221 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 297 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м’ясо ягняти, рис, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 250 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: картопляні пластівці 43%, борошно качки 25%, жир, білок, цикорій, клас: суперпреміум
від 215 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 215 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці 27.5%, м'ясо ягняти 9%, рис 26%, клас: суперпреміум
від 165 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: м’ясо ягняти (25%), рис (25%), овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 199 zł
сухий корм, 20 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для кісток, в составе: яловичина, курка, рис, тунець, бобові, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, рис, злаки, овочі, яйця, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 128 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: лосось, картопля, рис, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум