Karm dla psów Royal Canin Medium Adult 18 kg
Zdjęcia 8 |
Royal Canin Medium Adult 18 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Medium Adult 18 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Medium Adult - 15 kg + 3 kg gratis!Royal Canin Medium Adult z drobiem, wołowiną i wieprzowiną to specjalnie opracowana sucha karma dla dorosłych psów średniej w... więcejielkości. Dzięki bogatej w składniki odżywcze i zbilansowanej recepturze oferuje optymalne wsparcie w codziennym życiu Twojego czworonożnego przyjaciela. Dostosowany rozmiar krokietów jest idealny dla pyszczków średniej wielkości psów i zachęca do normalnego żucia. Zapewnia wysokiej jakości białko, które wspomaga utrzymanie masy mięśniowej. Ponadto zawiera zbilansowane połączenie lekkostrawnych składników, które sprzyjają optymalnemu wchłanianiu składników odżywczych. Przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 243 zł |
ROYAL CANIN SHN Medium Adult 15+3 kgROYAL CANIN® Medium Adult to bogata w składniki odżywcze i zbilansowana receptura, która zaspokaja i wspiera specyficzne potr... więcejzeby dorosłych psów średniej wielkości. Średnie psy potrzebują regularnego ruchu, aby ich mięśnie dobrze się rozwijały. Receptura ta zawiera specjalne, wysokiej jakości białka, które wspomagają utrzymanie masy mięśniowej. Ze względu na to, że psy średniej wielkości są pełne energii, mają one również kontakt z elementami środowiskowymi, które mogą osłabić odporność organizmu. Krokiety te zawierają prebiotyki i kombinację witamin, w tym witaminy C i E, które wspierają naturalną odporność organizmu. Średnie, dorosłe psy potrzebują specjalnych składników odżywczych, które wspierają ich zdrowie. Krokiety Medium Adult zawierają zbilansowaną kombinację lekkostrawnych substancji odżywczych i zapewniają optymalne wchłanianie. Dzięki temu Twój pies pozostanie zdrowy i pełen energii. Dostosowaliśmy wielkość i kształt krokietów do szczęki psa średniej wielkości i jego nawyków żywieniowych, aby zachęcić go do prawidłowego gryzienia. Karma ROYAL CANIN® Medium Adult jest dostępna również jako karma mokra: Kawałki w sosie. Żywienie mieszane karmą mokrą i suchą zapewnia psu urozmaicenie diety i sprawia, że posiłki są bardziej interesujące i atrakcyjne. Aby zagwarantować wysoką jakość naszych karm, wszystkie produkty ROYAL CANIN® przechodzą kompleksową kontrolę jakości. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 221 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Medium Adult 15kg + 3kg | 273 zł |
Sucha karma dla psa ROYAL CANIN Medium Adult, 15+3 kgSucha karma dla psów średnich (od 11 do 25 kg) powyżej 12 miesiąca życia. Pobudzenie naturalnych mechanizmów obronnych organi... więcejzmu psa, dzięki mannooligosacha EmpikZłóż skargę | 263 zł |
8 + 1 kg / 15 + 3 kg gratis! Royal Canin Size, 9 kg / 18 kg - Medium AdultRoyal Canin Size to karma dostosowana do wieku, wielkości, aktywności oraz stanu fizjologicznego każdego psa. Dzięki temu, że... więcejreceptura każdej z karm została indywidualnie opracowana, możesz mieć pewność, że Twój pies otrzyma wszystko, czego potrzebuje. Dodatek wartościowych substancji odżywczych sprawia, że Twój pies pięknie wygląda i doskonale się czuje. Firma Royal Canin jest pionierem wśród producentów karmy dla zwierząt dzięki temu, że intensywnie zajmuje się badaniami pokarmu, stale unowocześniając metody produkcji. Kup teraz 8 lub 15 kg karmy suchej dla psa Royal Canin Size, a kolejny 1 lub 3 kg otrzymasz gratis! Royal Canin Mini Adult w skrócie: Zbilansowana sucha karma dla dorosłych psów małych ras o wadze do 10 kg od 10 miesiąca życia. Kontrola wagi: wspomaga utrzymanie idealnej wagi. Lekkostrawne: wspomaga optymalne wchłanianie składników odżywczych. Wzmacnianie odporności: wzbogacona przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 243 zł |
Seria Royal Canin Size Health NutritionPorównaj w tabeli →
od 221 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 158 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 78 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, ryż, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 208 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 67 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, v sostave: mięso i podroby, zboża, oleje i tłuszcze, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 238 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, ryż, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 202 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 118 zł
mokra karma, pauchi, 20 szt., 0.14 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 119 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 252 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 28 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 56 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.14 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 233 zł
mokra karma, pauchi, 40 szt., 0.14 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Medium Adult
Ceny na Royal Canin Medium Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Medium Adult 4 kg | od 74 zł | 13 oferty | ||
Royal Canin Medium Adult 10 kg | od 208 zł | 1 oferta | ||
Royal Canin Medium Adult 15 kg | od 221 zł | 17 oferty | ||
Royal Canin Medium Adult 18 kg | od 221 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 230 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 267 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 218 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, v sostave: kurczak, łosoś, klasa: super premium
od 221 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 297 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, ryż, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 250 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: płatki ziemniaczane 43%, mąka z kaczki 25%, tłuszcz, białko, cykoria, klasa: super premium
od 215 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 215 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na kości, v sostave: drób 27,5%, jagnięcina 9%, ryż 26%, klasa: super premium
od 165 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: mięso jagnięce (25%), ryż (25%), warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 199 zł
sucha karma, 20 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na kości, v sostave: wołowina, kurczak, ryż, tuńczyk, fasola, klasa: super premium
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: kurczak, ryż, zboża, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 128 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, ziemniaki, ryż, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium