Корм для собак Royal Canin Giant Puppy 15 кг
Фото 5 |
Royal Canin Giant Puppy 15 kg 4 кг15 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Giant Puppy 15 кг
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin SHN Puppy Giant Dog 15kg WYPRZEDAŻ 02RCGBP15 | 276 zł |
Sucha karma dla szczeniąt Royal Canin Puppy Giant 15kg (3182550707046) (94Sucha karma dla szczeniąt ras olbrzymich od 2 do 15 miesiąca życia. Zapewnia optymalne odżywienie organizmu w celu utrzymania... щеwymaganego poziomu aktywności i energii. Pomaga wzmocnić kości i stawy. Nie zaburza równowagi mikroflory w jelitach i zapewnia komfortowe trawienie. Wspiera naturalne mechanizmy obronne organizmu i stanowi barierę przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego. Pozwala na wygodne przejście na karmę suchą. Promuje zdrową skórę i piękną sierść. Czy wiesz, że waga Twojego szczeniaka rasy olbrzymiej od urodzenia do 18-24 miesięcy wzrasta 100-krotnie? Ciało szczeniaka stale rośnie: skład, konsystencja i wielkość karmy muszą być dostosowane do wieku szczenięcia. Dieta w okresie wzrostu odgrywa kluczową rolę w morfologii i zdrowiu szczenięcia w przyszłości.Kar Rozetka.plПоскаржитись | 299 zł |
Royal Canin Giant Puppy 15kgKompletna karma dla psów - Dla szczeni?t du?ych ras (waga doros?ego psa > 45 kg) - Do 8 miesi?cy. Proshop.plПоскаржитись | 411 zł |
Karma Royal Canin Puppy Food Giant (15 kg )Specyfikacja Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne, Biodro i stawy Waga produktu 15 kg Wielkość psa Gigant (> 45... щеkg) Smak karmy Ryż Smak karmy Warzywo Smak karmy Drób Zawiera witaminy Witamina C Zawiera witaminy Witamina B3 Zawiera witaminy Witamina B2 Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina B6 Zawiera witaminy Kwas foliowy Zawiera witaminy Witamina B5 Zawiera witaminy Witamina B12 Zawiera witaminy Biotyna Zawiera witaminy Tiamina Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Witamina A Zawiera przeciwutleniac ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 392 zł |
Royal Canin Giant Puppy 15kg - sucha karma dla szczeniąt ras olbrzymich. RROYAL CANIN Giant Puppy karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 8 miesiąca życia, ras olbrzymich. ROYAL CANIN® Giant Puppy to karm... щеa opracowana specjalnie dla szczeniąt ras olbrzymich. Jest odpowiednia dla szczeniąt od 2 do 8 miesiąca życia, ras olbrzymich o docelowej masie ciała powyżej 45kg. ROYAL CANIN® Giant Puppy zawiera opatentowany kompleks współdziałający Miskakarmy.plПоскаржитись | 431 zł |
ще 13 пропозицій
Серія Royal Canin Size Health NutritionПорівняти в таблиці →
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 78 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 243 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 92 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 252 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 202 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 120 zł
вологий / консерви, паучи, 20 шт, 0.14 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 56 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.14 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 238 zł
вологий / консерви, паучи, 40 шт, 0.14 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 225 zł
сухий корм, 10 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 110 zł
вологий / консерви, паучи, 20 шт, 0.14 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 86 zł
сухий корм, 4 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Giant Puppy
Ціни на Royal Canin Giant Puppy |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Giant Puppy 4 кг | від 90 zł | 1 пропозиція | ||
Royal Canin Giant Puppy 15 кг | від 259 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 252 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 255 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, рис, кукурудза, жир, зародки кукурудзи, картопля, риба, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, для кісток, в составе: курка, рис, пшениця, кукурудзяна клейковина, білки домашньої птиці, клас: суперпреміум
від 389 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, рис, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 277 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 294 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 278 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рис, борошно, жир, м'якоть буряків, вітаміни, макро/мікроелементи, клас: суперпреміум
від 289 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 291 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок індички, жир, гідролізат печінки, дріжджі, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум