Корм для собак Royal Canin Maxi Puppy Pouch 10 шт
Royal Canin Maxi Puppy Pouch 10 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Maxi Puppy Pouch 10 шт
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mokra karma dla psów Royal Canin Maxi Puppy 10 x 140g (9003579008447)Wsparcie dla Twojego szczeniaka w jego ekscytujących początkowych fazach wzrostu, pełnych nowych doświadczeń i odkryć! Royal... щеCanin Wet Maxi Puppy to nie tylko smaczne, soczyste jedzenie dla Twojego szczeniaka, ale również wspiercie sił życiowych w tym kluczowym okresie rozwoju.Receptu Rozetka.plПоскаржитись | 58 zł |
ROYAL CANIN Maxi Puppy 10x140gDlaczego warto podawać specjalną karmę dla szczeniąt dużych ras? Faza wzrostu to istotny etap życia szczenięcia – czas wie... щеlkich zmian i nowych odkryć. W tym czasie szczenię potrzebuje pełnowartościow Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 56 zł |
ROYAL CANIN SHN Maxi Puppy w sosie - mokra karma dla szczeniąt - 10x140gSpecyfikacja Wiek zwierzęcia Szczenięta Smak karmy Brak danych Forma dawkowania Stały Waga produktu 1... ще0x140g Rasa psa Rottweiler Rasa psa Labrador Retriever Rasa psa Golden Retriever Rasa psa Owczarek niemiecki Rasa psa Border collie Rodzaj zwierzęcia Pies Wielkość psa Średnie (11 - 25 kg) Rodzaj opakowania Saszetka Przeznaczenie Pies Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Brak sztucznych barwników Brak danych Zawartość żelaza 5 mg/kg Zawartość jodu 0,35 mg/kg Bez konserwantów Brak danych Zawartość cynku 17 mg/kg Bez cukru Nie Zawartość miedzi 2,8 mg/kg Zawartość manganu 1,7 mg/kg Bezglutenowe Nie Zawartość wilgoci 79,5% Bez soi Brak danych Włókna surowe 1,4% Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Witamina E Zawartość tłuszczu 5% Popiół surowy 2,2% Białko 8,4% Szerokość 100mm Długość 200mm Wysokość 170mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 79 zł |
Royal Canin Maxi Puppy, w sosie - 10 x 140 gWesprzyj swoje szczenię w fazie wzrostu: to dla niego ekscytujący etap życia, pełny nowych przeżyć, pomagających odkrywać świ... щеat! Twoje szczenie dużej rasy potrzebuje odpowiednią ilość kalorii i właściwych składników odżywczych do prawidłowego rozwoju. W przypadku dużych ras jest to wyzwanie. Ponieważ duże psy są podatne na problemy z kośćmi i stawami, potrzebna jest odpowiednio zbilansowana ilość wapnia i witamin. Oprócz tego, potrzebna jest odpowiednia ilość białka, która wzmacnia układ odpornościowy po odstawieniu mleka matki. Royal Canin Maxi Puppy w sosie jest przeznaczona dla psów ras dużych o wadze docelowej 26 - 44 kg od 2 do 15 miesiąca życia. Bitiba.plПоскаржитись | 62 zł |
Royal Canin Maxi Puppy, w sosie - 10 x 140 gWesprzyj swoje szczenię w fazie wzrostu: to dla niego ekscytujący etap życia, pełny nowych przeżyć, pomagających odkrywać świ... щеat! Twoje szczenie dużej rasy potrzebuje odpowiednią ilość kalorii i właściwych składników odżywczych do prawidłowego rozwoju. W przypadku dużych ras jest to wyzwanie. Ponieważ duże psy są podatne na problemy z kośćmi i stawami, potrzebna jest odpowiednio zbilansowana ilość wapnia i witamin. Oprócz tego, potrzebna jest odpowiednia ilość białka, która wzmacnia układ odpornościowy po odstawieniu mleka matki. Royal Canin Maxi Puppy w sosie jest przeznaczona dla psów ras dużych o wadze docelowej 26 - 44 kg od 2 do 15 miesiąca życia. Receptura zawiera substancne odżywcze taki jak witamina C i E, które wspomagają układ odpornościowy w fazie rozwoju. Zawarte w karmie kwasy tłuszczowe omega 3 takie jak DHA wspierają wzrok i prawidłowy rozwój mózgu u szczeniąt. Prebiotyki i lekkostrawne białka pomagają utrzymać równowagę mikrobioty oraz prawidłowe trawienie Royal Canin Maxi Puppy w skrócie: Zbilansowana karma mokra dla dorastających szczeniąt (2–15 miesięcy) dużych ras o docelowej masie ciała 26–44 kg. Optymalny profil żywieniowy dopasowany do potrzeb zwierzęcia w fazie rozwoju. Silny układ immunologiczny: specjalny kompleks przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 65 zł |
ще 6 пропозицій
Серія Royal Canin Size Health NutritionПорівняти в таблиці →
від 243 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 263 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 297 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 92 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: М'ясо і субпродукти, злаки, молоко і субпродукти, олії та жири, клас: суперпреміум
від 196 zł
сухий корм, 10 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 8 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 127 zł
вологий / консерви, паучи, 48 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 78 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 208 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 65 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Maxi Puppy Pouch
Ціни на Royal Canin Maxi Puppy Pouch |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maxi Puppy Pouch 1 шт | від 7 zł | 5 пропозицій | ||
Royal Canin Maxi Puppy Pouch 10 шт | від 52 zł | 13 пропозицій | ||
Royal Canin Maxi Puppy Pouch 20 шт | від 117 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 68 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 263 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 112 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум