Ціни на Royal Canin Maxi Puppy Pouch 10 шт
від 52 до 79 zł Тип: вологий / консерви; Кількість (шт): 10; Вага упаковки (кг): 0.14; Вік: цуценята; молоді; Розмір собаки: великі; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mokra karma dla psów Royal Canin Maxi Puppy 10 x 140g (9003579008447)Wsparcie dla Twojego szczeniaka w jego ekscytujących początkowych fazach wzrostu, pełnych nowych doświadczeń i odkr... щеyć! Royal Canin Wet Maxi Puppy to nie tylko smaczne, soczyste jedzenie dla Twojego szczeniaka, ale również wspiercie sił życiowych w tym kluczowym okresie rozwoju.Receptu Rozetka.plПоскаржитись | 58 zł |
ROYAL CANIN Maxi Puppy 10x140gDlaczego warto podawać specjalną karmę dla szczeniąt dużych ras? Faza wzrostu to istotny etap życia szczenięcia... ще– czas wielkich zmian i nowych odkryć. W tym czasie szczenię potrzebuje pełnowartościow Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 56 zł |
ROYAL CANIN SHN Maxi Puppy w sosie - mokra karma dla szczeniąt - 10x140gSpecyfikacja Wiek zwierzęcia Szczenięta Smak karmy Brak danych Forma dawkowania Stały Waga p... щеroduktu 10x140g Rasa psa Rottweiler Rasa psa Labrador Retriever Rasa psa Golden Retriever Rasa psa Owczarek niemiecki Rasa psa Border collie Rodzaj zwierzęcia Pies Wielkość psa Średnie (11 - 25 kg) Rodzaj opakowania Saszetka Przeznaczenie Pies Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Brak sztucznych barwników Brak danych Zawartość żelaza 5 mg/kg Zawartość jodu 0,35 mg/kg Bez konserwantów Brak danych Zawartość cynku 17 mg/kg Bez cukru Nie Zawartość miedzi 2,8 mg/kg Zawartość manganu 1,7 mg/kg Bezglutenowe Nie Zawartość wilgoci 79,5% Bez soi Brak danych Włókna surowe 1,4% Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Witamina E Zawartość tłuszczu 5% Popiół surowy 2,2% Białko 8,4% Szerokość 100mm Długość 200mm Wysokość 170mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 79 zł |
Royal Canin Maxi Puppy, w sosie - 10 x 140 gWesprzyj swoje szczenię w fazie wzrostu: to dla niego ekscytujący etap życia, pełny nowych przeżyć, pomagających od... щеkrywać świat! Twoje szczenie dużej rasy potrzebuje odpowiednią ilość kalorii i właściwych składników odżywczych do prawidłowego rozwoju. W przypadku dużych ras jest to wyzwanie. Ponieważ duże psy są podatne na problemy z kośćmi i stawami, potrzebna jest odpowiednio zbilansowana ilość wapnia i witamin. Oprócz tego, potrzebna jest odpowiednia ilość białka, która wzmacnia układ odpornościowy po odstawieniu mleka matki. Royal Canin Maxi Puppy w sosie jest przeznaczona dla psów ras dużych o wadze docelowej 26 - 44 kg od 2 do 15 miesiąca życia. Bitiba.plПоскаржитись | 62 zł |
Royal Canin Maxi Puppy, w sosie - 10 x 140 gWesprzyj swoje szczenię w fazie wzrostu: to dla niego ekscytujący etap życia, pełny nowych przeżyć, pomagających od... щеkrywać świat! Twoje szczenie dużej rasy potrzebuje odpowiednią ilość kalorii i właściwych składników odżywczych do prawidłowego rozwoju. W przypadku dużych ras jest to wyzwanie. Ponieważ duże psy są podatne na problemy z kośćmi i stawami, potrzebna jest odpowiednio zbilansowana ilość wapnia i witamin. Oprócz tego, potrzebna jest odpowiednia ilość białka, która wzmacnia układ odpornościowy po odstawieniu mleka matki. Royal Canin Maxi Puppy w sosie jest przeznaczona dla psów ras dużych o wadze docelowej 26 - 44 kg od 2 do 15 miesiąca życia. Receptura zawiera substancne odżywcze taki jak witamina C i E, które wspomagają układ odpornościowy w fazie rozwoju. Zawarte w karmie kwasy tłuszczowe omega 3 takie jak DHA wspierają wzrok i prawidłowy rozwój mózgu u szczeniąt. Prebiotyki i lekkostrawne białka pomagają utrzymać równowagę mikrobioty oraz prawidłowe trawienie Royal Canin Maxi Puppy w skrócie: Zbilansowana karma mokra dla dorastających szczeniąt (2–15 miesięcy) dużych ras o docelowej masie ciała 26–44 kg. Optymalny profil żywieniowy dopasowany do potrzeb zwierzęcia w fazie rozwoju. Silny układ immunologiczny: specjalny kompleks przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 65 zł |
Royal Canin Karma Shn Maxi puppy w sosie 10x140 g | 57 zł |
Royal Canin SHN Maxi Puppy w sosie - mokra karma dla szczeniąt - 10x140 gAkces-markt.pl Поскаржитись | 53 zł |
ROYAL CANIN Maxi Puppy 10x140g karma mokra w sosie dla szczeniąt do 15 mieRoyal - Canin Bądź dla swojego szczeniaka towarzyszem tego ekscytującego czasu, podczas którego będzie on poznawać... щеświat. Rozpieść czworonoga pożywnymi kawał... EmpikПоскаржитись | 52 zł |
ROYAL CANIN Maxi Puppy 10x140g karma mokra w sosie dla szczeniąt do 15 mie | 63 zł |
Royal Canin Maxi Puppy, w sosie - 10 x 140 g | 62 zł |
ROYAL CANIN SHN Maxi Puppy w sosie - mokra karma dla szczeniąt - 10x140 g | 59 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!