Корм для собак Royal Canin Medium Puppy Pouch 20 шт
Royal Canin Medium Puppy Pouch 20 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Medium Puppy Pouch 20 шт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Medium Puppy, w sosie - 20 x 140 gTwojego szczeniaka czeka ekscytujący czas: zaczyna poznawać świat! Dzięki karmie mokrej Royal Canin Medium Puppy możesz wspomóc jego zdrowy rozwój. Ta smakowita karma jest przeznaczona dla szczeniąt i młodych psów ras średnich o końcowej wadzie ciała od 11 do 25 kg i można ją podawać od 2 do 12 miesiąca życia. Karma zawiera kompleks przeciwutleniac... щеzy z witaminą C i E, które wspierają system odpornościowy. Oprócz tego karma została wzbogacona kwasami tłuszczowymi omega 3, które wspomagają prawidłowy rozwój mózgu u szczeniąt. Korzystne prebiotyki i wysokostrawialn Bitiba.plПоскаржитись | 118 zł |
Royal Canin Medium Puppy, w sosie - 20 x 140 gTwojego szczeniaka czeka ekscytujący czas: zaczyna poznawać świat! Dzięki karmie mokrej Royal Canin Medium Puppy możesz wspomóc jego zdrowy rozwój. Ta smakowita karma jest przeznaczona dla szczeniąt i młodych psów ras średnich o końcowej wadzie ciała od 11 do 25 kg i można ją podawać od 2 do 12 miesiąca życia. Karma zawiera kompleks przeciwutleniac... щеzy z witaminą C i E, które wspierają system odpornościowy. Oprócz tego karma została wzbogacona kwasami tłuszczowymi omega 3, które wspomagają prawidłowy rozwój mózgu u szczeniąt. Korzystne prebiotyki i wysokostrawialn Zooplus.plПоскаржитись | 124 zł |
Royal Canin Medium Puppy, w sosie - 20 x 140 g | 117 zł |
Серія Royal Canin Size Health NutritionПорівняти в таблиці →
від 164 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 263 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 243 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 86 zł
сухий корм, 4 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 260 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 12 років, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 117 zł
вологий / консерви, паучи, 20 шт, 0.14 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо і субпродукти, олії і жири, злаки, рослинні білки, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 1 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 73 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 12 років, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 34 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, масла, жири, мінерали, дріжджі, клас: суперпреміум
від 105 zł
вологий / консерви, паучи, 20 шт, 0.14 кг, порода: середні, вік: від 10 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Medium Puppy Pouch
Ціни на Royal Canin Medium Puppy Pouch |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Medium Puppy Pouch 1 шт | від 9 zł | 3 пропозиції | ||
Royal Canin Medium Puppy Pouch 10 шт | від 56 zł | 8 пропозицій | ||
Royal Canin Medium Puppy Pouch 20 шт | від 117 zł | 3 пропозиції | ||
Royal Canin Medium Puppy Pouch 40 шт | від 233 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 120 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курячі серця, м'ясо, легені, м'ясний бульйон, лосось, журавлина, смородина, клас: суперпреміум
від 92 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: М'ясо і субпродукти, злаки, молоко і субпродукти, олії та жири, клас: суперпреміум
від 77 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 263 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум