Ціни на Royal Canin Medium Puppy Pouch 10 шт (10980014A0)
від 56 до 79 zł Тип: вологий / консерви; Кількість (шт): 10; Вага упаковки (кг): 0.14; Вік: цуценята; Розмір собаки: середні; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mokra karma dla szczeniąt Royal Canin Puppy M - saszetki 10x140g (90035790Royal Canin Medium Puppy - szczenięta dla szczeniąt ras średnich w sosie 140 g.Pomaga wspierać naturalne mechanizmy... щеobronne Twojego szczenięcia, szczególnie dzięki kompleksowi przeciwutleniac Rozetka.plПоскаржитись | 60 zł |
ROYAL CANIN Medium Puppy w sosie 10x140 gDlaczego szczenięta średnich ras powinny dostawać specjalną karmę? Wzrost to kluczowa faza życia Twojego szczeni... щеęcia — to czas zmian i odkryć, w którym naturalny układ odpornościowy szczenięcia wciąż się rozwija. Dlatego aby zachować optymalne zdrowie, konieczna jest zbilansowana karma pełnoporcjowa. Karma dla szczeniąt ROYAL CANIN Medium Puppy w sosie jest przeznaczona dla szczeniąt do 12. miesiąca życia o wadze końcowej od 11 do 25 kg i została specjalnie dostosowana do potrzeb średnich szczeniąt. Aby optymalnie wspierać rozwój naturalnej odporności szczenięcia, karma ROYAL CANIN Medium Puppy w sosie zawiera wyjątkowy kompleks przeciwutleniac Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 56 zł |
ROYAL CANIN SHN Medium Puppy w sosie - mokra karma dla szczeniąt - 10X140gSpecyfikacja Rodzaj zwierzęcia Pies Waga produktu 10x140g Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Wi... щеelkość psa Średnie (11 - 25 kg) Smak karmy Brak danych Przeznaczenie Pies Forma dawkowania Stały Rodzaj opakowania Saszetka Rasa psa Cocker Spaniel Rasa psa Pudel Rasa psa Great Dane Rasa psa Beagle Rasa psa Border collie Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Wiek zwierzęcia Szczenięta Bez soi Brak danych Zawartość żelaza 6 mg/kg Zawartość manganu 1,9 mg/kg Bez cukru Nie Zawartość miedzi 2,8 mg/kg Włókna surowe 1,2% Bez konserwantów Brak danych Zawartość wilgoci 78,5% Zawartość cynku 19 mg/kg Zawartość jodu 0,35 mg/kg Popiół surowy 1,9% Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Witamina E Bezglutenowe Nie Białko 8,4% Zawartość tłuszczu 6% Brak sztucznych barwników Brak danych Szerokość 206mm Długość 176mm Wysokość 102mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 79 zł |
ROYAL CANIN SHN Medium Puppy w sosie - mokra karma dla szczeniąt - 10X140gROYAL CANIN SHN Medium Puppy w sosie - mokra karma dla szczeniąt - 10X140g
Royal Canin SHN Medium Puppy w... щеsosie - mokra karma dla szczeniąt - 10X140G
ROYAL CANIN Medium Puppy karma mokra w sosie dla szczeniąt do 12 miesiąca, ras średnich
Zalety karmy:
-
Delikatna tekstura, odpowiednia dla mlecznych zębów szczeniąt. Optymalna dla szczeniąt wielkość kawałków i delikatna tekstura
-
Silny układ odpornościowy. Udowodnione działanie kompleksu składnikó Krakvet.plПоскаржитись | 65 zł |
Royal Canin Medium Puppy, w sosie - 10 x 140 gTwojego szczeniaka czeka ekscytujący czas: zaczyna poznawać świat! Dzięki karmie mokrej Royal Canin Medium Puppy mo... щеżesz wspomóc jego zdrowy rozwój. Ta smakowita karma jest przeznaczona dla szczeniąt i młodych psów ras średnich o końcowej wadzie ciała od 11 do 25 kg i można ją podawać od 2 do 12 miesiąca życia. Karma zawiera kompleks przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 65 zł |
Royal Canin SHN Medium Puppy w sosie - mokra karma dla szczeniąt - 10X140gAkces-markt.pl Поскаржитись | 57 zł |
Royal Canin Medium Puppy, w sosie - 10 x 140 gTwojego szczeniaka czeka ekscytujący czas: zaczyna poznawać świat! Dzięki karmie mokrej Royal Canin Medium Puppy mo... щеżesz wspomóc jego zdrowy rozwój. Ta smakowita karma jest przeznaczona dla szczeniąt i młodych psów ras średnich o końcowej wadzie ciała od 11 do 25 kg i można ją podawać od 2 do 12 miesiąca życia. Karma zawiera kompleks przeciwutleniac Bitiba.plПоскаржитись | 62 zł |
ROYAL CANIN SHN Medium Puppy w sosie - mokra karma dla szczeniąt - 10X140g | 59 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!