Корм для собак Royal Canin Medium Puppy 10 кг
Фото 11 |
Royal Canin Medium Puppy 10 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Medium Puppy 10 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ROYAL CANIN Medium Puppy 10 kgDlaczego warto podawać specjalną karmę dla szczeniąt średnich ras? Faza wzrostu to istotny etap życia szczenięcia – to czas wielkich zmian i nowych odkryć. Ponieważ układ odpornościowy szczenięcia rozwija się stopniowo, specjalnie dostosowana dieta zapewnia, że szczenię otrzymuje wszystkie potrzebne składniki odżywcze. Szczenięta średniej wiel... щеkości mają stosunkowo krótką fazę wzrostu, w czasie której mają wysokie zapotrzebowanie na energię. Dlatego potrzebują pożywienia pokrywającego to zapotrzebowanie Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 202 zł |
Royal Canin Medium Puppy - 10 kgKarma Royal Canin Medium Puppy została opracowana specjalnie z myślą o potrzebach żywieniowych szczeniąt ras średnich. Formuła ta jest odpowiednia dla szczeniąt w wieku od 2 do 12 miesięcy, które mają osiągnąć docelową wagę 11-25 kg. Składniki odżywcze, takie jak witaminy C i E, wspierają naturalne mechanizmy obronne szczeniąt, gdy ich układ odporn... щеościowy nie jest jeszcze w pełni rozwinięty. Kwasy tłuszczowe Omega-3 (np. DHA), służą optymalnemu rozwojowi mózgu szczenięcia. Dodatkowo FOS, MOS i pulpa buraczana (prebiotyki) oraz wysokostrawne białka pomagają utrzymać równowagę mikrobioty jelitowej (flory jelitowej), zapewniając prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Dodatkowo receptura zawiera zbilansowaną zawartość energii, aby zaspokoić zapotrzebowanie na kalorie rosnącego, średniej wielkości szczeniaka. Royal Canin Medium Puppy w skrócie: Karma sucha dla szczeniąt średnich ras od 2 do 12 miesiąca życia (o wadze docelowej dorosłego psa 11 - 25 kg). Witaminy C i E: dla wsparcia układu odpornościowego Zooplus.plПоскаржитись | 213 zł |
Royal Canin Medium Puppy - 10 kgKarma Royal Canin Medium Puppy została opracowana specjalnie z myślą o potrzebach żywieniowych szczeniąt ras średnich. Formuła ta jest odpowiednia dla szczeniąt w wieku od 2 do 12 miesięcy, które mają osiągnąć docelową wagę 11-25 kg. Składniki odżywcze, takie jak witaminy C i E, wspierają naturalne mechanizmy obronne szczeniąt, gdy ich układ odporn... щеościowy nie jest jeszcze w pełni rozwinięty. Kwasy tłuszczowe Omega-3 (np. DHA), służą optymalnemu rozwojowi mózgu szczenięcia. Dodatkowo FOS, MOS i pulpa buraczana (prebiotyki) oraz wysokostrawne białka pomagają utrzymać równowagę mikrobioty jelitowej (flory jelitowej), zapewniając prawidłowe funkcjonowanie Bitiba.plПоскаржитись | 212 zł |
Серія Royal Canin Size Health NutritionПорівняти в таблиці →
від 221 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 96 zł
сухий корм, 4 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 4 кг, порода: гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 4 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.14 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 254 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 297 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 219 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 252 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 96 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: М'ясо і субпродукти, злаки, молоко і субпродукти, олії та жири, клас: суперпреміум
від 196 zł
сухий корм, 10 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 8 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 130 zł
вологий / консерви, паучи, 48 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Medium Puppy
Ціни на Royal Canin Medium Puppy |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Medium Puppy 1 кг | від 22 zł | 3 пропозиції | ||
Royal Canin Medium Puppy 4 кг | від 78 zł | 11 пропозицій | ||
Royal Canin Medium Puppy 10 кг | від 202 zł | 3 пропозиції | ||
Royal Canin Medium Puppy 15 кг | від 238 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 181 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для серця, для кісток, в составе: курка, індичка, кукурудза, крупа, жир, рис, жом буряка, курячий соус, клас: суперпреміум
від 157 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 35%, картопля 28%, білок лосося 15%, клас: суперпреміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 150 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 223 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: білки лосося, білок, кукурудза, горох, рис, крупа, жир, лосось, ананас, клас: суперпреміум
від 218 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, клас: суперпреміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, клас: суперпреміум
від 165 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 176 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 172 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, м'ясо ягняти, протеїни, овочі, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум
від 194 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, гіпоалергенний, для печінки, в составе: м'ясо птиці (50%), рис, злаки, риба, овочі, фрукти, яйця, клас: суперпреміум