Корм для собак Royal Canin Mini Adult 8 кг (30010800R1)
Фото 12 |
Royal Canin Mini Adult 8 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Mini Adult 8 кг
Усі ціни 32 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psów Royal Canin Mini Adult małych ras powyżej 10 miesiącaSucha karma dla małych dorosłych psów o wadze do 10 kg, w wieku od 10 miesięcy do 8 lat. Utrzymuje optymalną wagę, w pełni za... щеspokaja potrzeby energetyczne i wspomaga metabolizm tłuszczów. Pomaga utrzymać wewnętrzną siłę i aktywność. Posiada wysoką smakowitość, daje efekt pełnego nasycenia bez przejadania się. Zawiera specjalny kompleks substancji pielęgnujących skórę i włosy. Rozetka.plПоскаржитись | 170 zł |
Royal Canin Mini Adult 8 kgOdpowiednie dla ma?ych psów rasowych powy?ej 10 miesi?ca ?ycia, wa??cych do 10 kg. Sucha karma ROYAL CANIN® Mini Adult zosta?... щеa specjalnie opracowana z my?l? o wszystkich potrzebach od?ywczych twojego doros?ego psa ma?ej rasy. Poniewa? psy ma?ych ras, takie jak twój, maj? tendencj? do wysokich potrzeb energetycznych, karma jest formu?owana z sk?adnikami od?ywczymi pomagaj?cymi w spe?nieniu tych potrzeb energetycznych i jednocze?nie utrzymaniu normalnej wagi twojego psa. Niektóre psy ma?ych ras s? bardziej wybredne ni? inne. Dlatego ROYAL CANIN® Mini Adult zawiera wiele ekskluzywnych smaków. To w?a?nie ta ulepszona smakowito?? przyci?ga nawet najbardziej wymagaj?ce psy. Sucha karma Mini Adult zawiera równie? wiele sk?adników od?ywczych pomagaj?cych wspiera? i utrzymywa? zdrow? skór? i sier?? twojego psa. Aby sprosta? indywidualnym preferencjom ka?dego psa, ROYAL CANIN® Mini Adult jest równie? dost?pna jako mokra karma w pysznym sosie. Je?li rozwa?asz mieszanie karmienia, po prostu post?puj zgodnie z naszym przewodnikiem dotycz?cym karmienia, aby zapewni? swojemu psu optymaln? ilo?? zarówno mokrej, jak i suchej karmy. Proshop.plПоскаржитись | 234 zł |
Royal Canin, Mini Adult, 8 kg.rozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla psów ras małych (do 10 kg) od 10 miesiąca do 8 roku życia idealna masa ciała... щеnajwyższa smakowitość piękna si... EmpikПоскаржитись | 167 zł |
Karma Royal Canin Dog Food Mini Adult (8 kg )Specyfikacja Smak karmy Kurczak Waga produktu 8 kg Wielkość psa Mini (5 - 10 kg) Wielkość psa XS ( ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 242 zł |
ROYAL CANIN SHN Mini Adult 8 kgROYAL CANIN® Mini Adult to bogata w składniki odżywcze i zbilansowana receptura, która zaspokaja i wspiera szczególne potrzeb... щеy Twojego małego, dorosłego psa. Karma ta jest odpowiednia dla małych psów o wadze do 10 kg od 10. miesiąca życia. Dzięki starannie dostosowanej zawartości kalorii krokiety te pokrywają wysokie zapotrzebowanie energetyczne psów, a jednocześnie dbają o zdrową wagę. Zawierają również zbilansowaną kombinację składników odżywczych, które wspomagają zdrowe i silne kości.Receptura ta jest wzbogacona o połączenie witamin i lekkostrawnych substancji odżywczych, które wspomagają optymalne wchłanianie i optymalnie wspierają zdrowie. Małe psy mogą być dość wybredne podczas jedzenia. Karma ta zawiera nie tylko ekskluzywne aromaty, które pobudzają apetyt, lecz jest również dostosowana do małej szczęki psa. Oznacza to, że nawet najbardziej wybredne psy sposród małych psów mogą otrzymać niezbędne składniki odżywcze, których potrzebują. Karma ROYAL CANIN® Mini Adult jest dostępna również jako karma mokra: Kawałeczki w sosie. Żywienie mieszane karmą mokrą i suchą zapewnia psu urozmaicenie diety i sprawia, że posiłki są bardziej interesujące i smaczniejsze. Aby zagwarantować wysoką jakość naszych karm, wszystkie produkty ROYAL CANIN® przechodzą kompleksową kontrolę jakości. Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 138 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Royal Canin Size Health NutritionПорівняти в таблиці →
від 78 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 243 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 208 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 65 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 202 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 120 zł
вологий / консерви, паучи, 20 шт, 0.14 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 252 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 56 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.14 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 238 zł
вологий / консерви, паучи, 40 шт, 0.14 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Mini Adult
Ціни на Royal Canin Mini Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Adult 0.8 кг | від 21 zł | 17 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Adult 2 кг | від 47 zł | 13 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Adult 4 кг | від 75 zł | 21 пропозиція | ||
Royal Canin Mini Adult 8 кг | від 138 zł | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 167 zł
сухий корм, 6.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для серця, в составе: ягня 27%, рис 20%, горох, рис, жир, яблука, олія, морква, клас: суперпреміум
від 168 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: курка, рис, злаки, овочі, яйця, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 167 zł
сухий корм, 6.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для серця, в составе: морська риба 26%, рис 24%, горох, лосось, жир, яблука, морква, олія, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо свинини, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 237 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 2.25 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для серця, в составе: курка 34%, картопля 20%, рис, яблука, жир, морква, олія, клас: суперпреміум
від 64 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: білок птиці, куряче м'ясо, рис, кукурудза, жир, буряковий жом, клас: преміум
від 204 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, птах, рис 12%, курка 30%, жир, білок, овочі, клас: суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 202 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум