Корм для собак Happy Dog Supreme Sensible Toscana 4 кг
Закрити
Шапка
Happy Dog Supreme Sensible Toscana 4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Dog 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Dog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Happy Dog SensibleПорівняти в таблиці →
від 22 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ячмінь, лосось, кролик, овочі, печінка, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
від 8 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: похідні рослинного походження, качиний білок (16.5 %), клас: преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо, субпродукти тваринного походження (індичка), мінерали, клас: суперпреміум
від 183 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: лосось, картопля, клас: суперпреміум
від 202 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ягня, злаки, печінка, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 12 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: субпродукти, білок страуса, картопляний білок, гідролізована печінка, клас: суперпреміум
від 93 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: овес, борошно з лосося, кролячий білок, ячмінь, кукурудза, картопля, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ягня, злаки, печінка, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці, білок, олія, буряк, гідролізат печінки, вітаміни, клас: суперпреміум
від 7 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: для вибагливих, в составе: субпродукти, качиний білок, гідролізована печінка, олія, сіль, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ягня, злаки, печінка, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 203 zł
сухий корм, 11 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, для серця, в составе: рис, білок зі свинини, рисовий білок, жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 59 zł
вологий / консерви, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, в составе: яловичина, яловиче серце, легені, печінка, горло, рубець, мінерали, клас: суперпреміум
від 10 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ягня, злаки, печінка, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 212 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці, білок, олія, буряк, гідролізат печінки, вітаміни, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопля, кінський білок, картопляний білок, олія, жом патоки, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці, білок, олія, буряк, гідролізат печінки, вітаміни, клас: суперпреміум
від 7 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: овочеві субпродукти, ягняти білок, борошно, кукурудза, рисовий білок, клас: суперпреміум
Модификації Happy Dog Supreme Sensible Toscana
Ціни на Happy Dog Supreme Sensible Toscana |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Supreme Sensible Toscana 0.3 кг | від 10 zł | 1 пропозиція | ||
Happy Dog Supreme Sensible Toscana 1 кг | від 24 zł | 1 пропозиція | ||
Happy Dog Supreme Sensible Toscana 4 кг | від 75 zł | 2 пропозиції | ||
Happy Dog Supreme Sensible Toscana 12.5 кг | від 180 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 149 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки. протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 223 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: лосось 25%, індичка 20%, горох 18%, жир, яйця, яблука, клас: холістик
від 14 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 125 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум