Karm dla psów Royal Canin Dachshund Adult 1.5 kg
Zdjęcia 3 |
Royal Canin Dachshund Adult 1.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Dachshund Adult 1.5 kg
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Dachshund Adult sucha karma pełnoporcjowa dla jamników w wiekuSucha karma dla dorosłych jamników powyżej 10 miesiąca życia. Wspiera optymalną wagę, co przyczynia się do zdrowia stawów i k... więcejręgosłupa. Pomaga utrzymać napięcie mięśniowe. Zmniejsza zapach i objętość kału. Łatwostrawny, utrzymuje równowagę układu pokarmowego. Pomaga ograniczyć powstawanie kamienia nazębnego. Specjalny kształt krokieta ułatwia chwytanie pokarmu i stymuluje jego aktywne żucie. Rozetka.plZłóż skargę | 45 zł |
Royal Canin BHN Dachshund Adult - sucha karma dla psa dorosłego - 1,5kgSpecyfikacja Rasa psa Jamnik Bezglutenowe Nie Bez soi Nie Forma dawkowania Stały Rodzaj opakowan... więcejia Plastikowa torba Waga produktu 1,5 kg Wiek zwierzęcia Dorosły Bez konserwantów Brak danych Rodzaj zwierzęcia Pies Wielkość psa Małe (2-10 kg) Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Smak karmy Drób Smak karmy Ryż Brak sztucznych barwników Brak danych Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Bez laktozy Tak Bez cukru Brak danych Białko 28% Popiół surowy 6,5% Zawartość tłuszczu 14% Włókna surowe 3% Szerokość 350mm Długość 150mm Wysokość 200mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 86 zł |
Royal Canin Dachshund Adult karma sucha dla dorosłych psów rasy Jamnik 1,5Sucha karma dla dorosłych psów rasy Jamnik. Karma ROYAL CANIN® Dachshund Adult została opracowana specjalnie dla dorosłych p... więcejsów, powyżej 10 miesiąca życia, rasy jamnik. Karma sprzyja zdrowiu kości i stawów, dzięki precyzyjnemu zbilansowaniu składników mineralnych, w szczególności wapnia i fosforu. Receptura karmy pomaga utrzymać odpowiedni tonus mięśniowy oraz idealną masę ciała. Karma ROYAL CANIN® Dachshund Adult sprzyja także zmniejszeniu objętości oraz intensywności zapachu odchodów. Specjalnie opracowany krokiet karmy ROYAL CANIN® Dachshund Adult oraz dodatek związków chelatujących (wiążących) wapń, sprzyjają ograniczeniu powstawania kamienia nazębnego. Mając na uwadze preferencje żywieniowe psów, karma ROYAL CANIN® Dachshund Adult jest dostępna także w formie smakowitego pasztetu. W przypadku żywienia karmą mokrą i suchą należy zapoznać się z tabelą dawkowania, aby dobrać odpowiednią porcję poszczególnych karm. Miskakarmy.plZłóż skargę | 71 zł |
Royal Canin Dachshund Adult - 1,5 kgJamnik to odważny pies i świetny myśliwy. Swoją popularność na 5 kontynentach zawdzięcza charakterystycz Zooplus.plZłóż skargę | 48 zł |
ROYAL CANIN Dachshund Adult 1,5 kgDlaczego powinni zdecydować się Państwo na specjalną karmę dla dorosłych jamników? Jamnik znany jest z silnej woli i odwagi... więcej. Przyjazny pies entuzjastycznie towarzyszy swojej człowieczej sforze we wszystkich czynnościach. Ponieważ każda rasa psów ma swoje unikalne potrzeby, żywienie powinno wspierać unikalny styl życia i promować optymalne zdrowie. Karma Royal Canin Dachshund Adult jest odpowiednia dla jamników od 10. miesiąca życia i została specjalnie dostosowana do potrzeb dorosłych jamników. Aby optymalnie wspierać zdrowie jamnika, zaleca się dietę dostosowaną do potrzeb tego temperamentnego psa. Jamnik, hodowany również do pracy przez myśliwych, wyróżnia się ze względu na bardzo krótkie nogi i długi grzbiet. Stawy są zatem narażone na zwiększone obciążenie. Ekskluzywna formuła Royal Canin Dachshund Adult wspomaga kości i stawy jamnika dzięki dostosowanej zawartości wapnia i fosforu. Pomimo swoich krótkich łap, jamnik jest bardzo aktywny i zwinny. Jamnik potrzebuje pokarmu zawierającego wszystkie niezbędne substancje odżywcze, które pokrywają jego wysokie zapotrzebowanie na energię i wspomagają aktywność. Dzięki wysokowartościo Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 42 zł |
pokaż 8 ofert
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 180 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 228 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, mops, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 48 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, białka, zboża, składniki mineralne, witaminy
od 79 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, aporter, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 73 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, szpic, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: zboża, mąka, odwodnione białka pochodzenia zwierzęcego, klasa: super premium
od 173 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, rottweiler, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na serce, na stawy, na kości, v sostave: ryż, białka, drób, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 103 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, mops, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na stawy, v sostave: kurczak, zboża, witaminy, składniki mineralne, białka, tłuszcze, błonnik, klasa: super premium
od 63 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, bichon frise, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, w utrzymaniu zdrowego układu moczowego, v sostave: drób, ryż, kukurydza, tłuszcze, gluten, minerały, olej, klasa: super premium
od 49 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, aporter, wiek: od 15. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, na serce, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Dachshund Adult
Ceny na Royal Canin Dachshund Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Dachshund Adult 0.5 kg | od 58 zł | 2 oferty | ||
Royal Canin Dachshund Adult 1.5 kg | od 42 zł | 13 oferty | ||
Royal Canin Dachshund Adult 7.5 kg | od 177 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 60 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, pudel, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, v sostave: zboża, białka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 65 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 23 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, do zębów, v sostave: zboża, mięso i produkty mięsne 8%, oleje i tłuszcze, warzywa, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: mięso z kurczaka (66%), groszek (8%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 67 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: kurczak (61%), groszek (8%), warzywa, jagnięcina (5%), jajka, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 36 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 33 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, v sostave: dzik 30%, jagnięcina 25%, groszek 20%, jabłka, marchewka, klasa: holistyczna