Karm dla psów Royal Canin Cocker Adult 12 kg
Royal Canin Cocker Adult 12 kg 3 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Cocker Adult 12 kg
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla psów Royal Canin Cocker Adult Kukurydza, Drób, Ryż 12 kg (Royal Canin BHN Cocker Adult - pełnoporcjowa sucha karma dla dorosłych i starszych psów rasy cocker spaniel. Formuła karmy zo... więcejstała opracowana specjalnie z myślą o potrzebach psów tej rasy. Zapewnia utrzymanie zdrowej i lśniącej sierści dzięki bogactwu składników wspierających barierę skórną. Dodatek kwasów tłuszczowych omega-3, witaminy A i oleju z ogórecznika wspomaga zdrowie skóry. Royal Canin BHN Cocker Adult zawiera optymalny poziom tłuszczu, który pomaga utrzymać zdrową wagę ciała.Zalety Optymalna kaloryczność i zawartość tłuszczu - w odpowiedż na duży apetyt cocker spaniela Obecność kwasów tłuszczowych Omega 3 sprzyja zdrowej i lśniącej sierści Zawiera substancję, która przeciwdziała powstawaniu kamienia nazębnego Wspiera pracę mięśnia sercowego dzięki odpowiedniemu składowi składników odżywczych SkładRyż, kukurydza, suszone białko drobiowe, gluten kukurydziany, tłuszcze zwierzęce, hydrolizowane białka zwierzęce, pulpa buraczana, izolat białka roślinnego*, olej rybny, minerały,... Rozetka.plZłóż skargę | 245 zł |
Royal Canin Cocker Adult 12 kgSuitable for cocker spaniels over 12 months. ROYAL CANIN® Cocker Adult dry food is specially formulated with all your dog's u... więcejnique nutritional needs in mind. It contains an exclusive complex of nutrients that help support the skin's barrier function, helping to maintain your dog's healthy skin and coat. Enriched with castor oil, vitamin A and omega-3 fatty acids (EPA and DHA), this formula helps nourish your dog's coat, maintaining its optimal health. Cocker spaniels tend to exceed their daily food ration if given the chance. Therefore, it is important to help your dog maintain its normal weight and body type. ROYAL CANIN® Cocker Adult has an optimal composition, including a controlled fat content, which supports a limited daily energy intake. The exclusive formulation also helps support your dog's heart health thanks to a specific combination of nutrients that help maintain heart muscle health. In addition, the shape and size of the food pill is tailored exclusively to the Cocker Spaniel breed. This formula contains calcium chelating agents that help slow down the formation of tartar deposits, contributing to your dog's dental health. Proshop.plZłóż skargę | 310 zł |
Royal Canin, Karma dla psa, Adult, 12 kg.zdrowa skóra piękna sierść idealna masa ciała wspomaganie prawidłowego funkcjonowania pracy mięśnia sercowego higiena jamy ustnej EmpikZłóż skargę | 249 zł |
Royal Canin BHN Cocker Adult - sucha karma dla psa dorosłego - 12kgSpecyfikacja Bez cukru Brak danych Forma dawkowania Stały Rodzaj opakowania Plastikowa torba Smak karm... więcejy Drób Smak karmy Zbożowy Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Wielkość psa Średnie (12 -18kg) Rasa psa Cocker Spaniel Bez konserwantów Brak danych Bez soi Nie Rodzaj zwierzęcia Pies Wiek zwierzęcia Dorosły Brak sztucznych barwników Brak danych Waga produktu 12 kg Bez laktozy Tak Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Bezglutenowe Nie Włókna surowe 1,4% Białko 25% Popiół surowy 5,1% Zawartość tłuszczu 14% Szerokość 380mm Długość 180mm Wysokość 470mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 337 zł |
Royal Canin Cocker Adult karma sucha dla dorosłych psów rasy Cocer SpanielSucha karma dla dorosłych psów rasy Cocer Spaniel. Karma ROYAL CANIN® Cocker Adult została opracowana specjalnie dla dorosły... więcejch psów, powyżej 12 miesiąca życia, rasy cocker spaniel. Karma sprzyja zdrowej skórze i pięknej sierści, dzięki specjalnemu kompleksowi składników wzmacniających barierę skórną. Receptura wzbogacona jest o olej z ogórecznika, witaminę A oraz kwasy tłuszczowe omega 3 (EPA i DHA). Psy rasy cocker spaniel charakteryzują się dużym apetytem. Dlatego tak ważnym jest kontrola masy ciała tych psów. Karma ROYAL CANIN® Cocker Adult charakteryzuje się odpowiednio dostosowanym poziomem tłuszczu, co sprzyja utrzymaniu idealnej masy ciała. Karma wspomaga prawidłowe funkcjonowanie pracy mięśnia sercowego, dzięki unikalnej kompozycji składników pokarmowych. Krokiety karmy ROYAL CANIN® Cocker Adult zostały specjalnie opracowane dla psów rasy cocker spaniel. Receptura została wzbogacona o aktywną substancję, która wiążąc wapń obecny w ślinie, zapobiega jego odkładaniu na zębach i powstawaniu kamienia nazębnego. Miskakarmy.plZłóż skargę | 366 zł |
pokaż 13 ofert
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 185 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 228 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 66 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 66 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, buldog, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 201 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 169 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina, kurczak, olej rybny, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 47 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, szpic, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, węglowodany, skorupiaki, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, buldog, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 91 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, pudel, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, v sostave: zboża, białka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 260 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: ryż, kukurydza, gluten, mąka, tłuszcz, aromaty, oleje, klasa: super premium
od 60 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: woda, podroby wieprzowe, kurczak, wątroba, mąka, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Cocker Adult
Ceny na Royal Canin Cocker Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Cocker Adult 3 kg | od 85 zł | 2 oferty | ||
Royal Canin Cocker Adult 12 kg | od 223 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 202 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 252 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 240 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, śledź, jajka, flądra, klasa: holistyczna
od 255 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 32 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, klasa: super premium
od 164 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 39 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 38 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 158 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 171 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 127 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z kurczaka (67%), groszek (6%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium