Ceny na Royal Canin Cocker Adult 12 kg
od 212 do 468 zł Rodzaj: sucha karma; Waga opakowania (kg): 12; Wiek: młode; dorosłe; w podeszłym wieku; Wielkość psa: średnie; Ogólne przeznaczenie: na co dzień; dla aktywnych psów; dodaj do listymoje listy |
3 kg12 kg | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla psów Royal Canin Cocker Adult Kukurydza, Drób, Ryż 12 kg (Royal Canin BHN Cocker Adult - pełnoporcjowa sucha karma dla dorosłych i starszych psów rasy cocker spaniel. Formuł... więceja karmy została opracowana specjalnie z myślą o potrzebach psów tej rasy. Zapewnia utrzymanie zdrowej i lśniącej sierści dzięki bogactwu składników wspierających barierę skórną. Dodatek kwasów tłuszczowych omega-3, witaminy A i oleju z ogórecznika wspomaga zdrowie skóry. Royal Canin BHN Cocker Adult zawiera optymalny poziom tłuszczu, który pomaga utrzymać zdrową wagę ciała.Zalety Optymalna kaloryczność i zawartość tłuszczu - w odpowiedż na duży apetyt cocker spaniela Obecność kwasów tłuszczowych Omega 3 sprzyja zdrowej i lśniącej sierści Zawiera substancję, która przeciwdziała powstawaniu kamienia nazębnego Wspiera pracę mięśnia sercowego dzięki odpowiedniemu składowi składników odżywczych SkładRyż, kukurydza, suszone białko drobiowe, gluten kukurydziany, tłuszcze zwierzęce, hydrolizowane białka zwierzęce, pulpa buraczana, izolat białka roślinnego*, olej rybny, minerały,... Rozetka.plZłóż skargę | 245 zł |
Royal Canin Cocker Adult karma sucha dla dorosłych psów rasy Cocer SpanielSucha karma dla dorosłych psów rasy Cocer Spaniel. Karma ROYAL CANIN® Cocker Adult została opracowana specjalnie d... więcejla dorosłych psów, powyżej 12 miesiąca życia, rasy cocker spaniel. Karma sprzyja zdrowej skórze i pięknej sierści, dzięki specjalnemu kompleksowi składników wzmacniających barierę skórną. Receptura wzbogacona jest o olej z ogórecznika, witaminę A oraz kwasy tłuszczowe omega 3 (EPA i DHA). Psy rasy cocker spaniel charakteryzują się dużym apetytem. Dlatego tak ważnym jest kontrola masy ciała tych psów. Karma ROYAL CANIN® Cocker Adult charakteryzuje się odpowiednio dostosowanym poziomem tłuszczu, co sprzyja utrzymaniu idealnej masy ciała. Karma wspomaga prawidłowe funkcjonowanie pracy mięśnia sercowego, dzięki unikalnej kompozycji składników pokarmowych. Krokiety karmy ROYAL CANIN® Cocker Adult zostały specjalnie opracowane dla psów rasy cocker spaniel. Receptura została wzbogacona o aktywną substancję, która wiążąc wapń obecny w ślinie, zapobiega jego odkładaniu na zębach i powstawaniu kamienia nazębnego. Miskakarmy.plZłóż skargę | 366 zł |
Royal Canin Cocker Adult - 12 kgCocker Spaniel należy do grupy aporterów i płochaczy. Psy te znane są z uczuciowości i delikatności, a także z okaz... więcejjonalnego upartego usposobienia. Ale kogo nigdy nie poruszył ten słynny wzrok z oczu cocker spaniela? Psy tej rasy mają szczególne potrzeby, które powinny być brane pod uwagę w jego diecie. Royal Canin Cocker Adult jest karmą odpowiednią dla psów od 12 miesiąca życia. Karma zwiera olej z ogórecznika lekarskiego, witaminę A oraz kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA, które wspomagają piękną sierść i funkcje ochronne skóry. Zawartość tłuszczu jest dostosowana tak, aby pomóc Twojemu czworonożnemu przyjacielowi utrzymać idealną wagę. Składniki odżywcze mogą wspomagać funkcjonowanie pracy mięśnia sercowego. Aby ułatwić jedzenie i żucie karmy, krokiety dostały opracowane specjalnie dla tej rasy. Receptura została wzbogacona o aktywną substancję, która wiążąc wapń obecny w ślinie, zapobiega jego odkładaniu na zębach i powstawaniu kamienia nazębnego. Royal Canin Cocker Adult w skrócie: Pełnoporcjowa karma sucha dla dorosłych psów rasy cocker spaniel od 12 miesiąca życia. Karma specjalnie dopasowana do potrzeb tej rasy. Kompletna receptura Specjalne składniki odżywcze, witaminy i dostosowana zawartość tłuszczu mogą wspierać zdrowie, dobre samopoczucie i witalność Twojego psa. Krokiety dopasowane do rasy Krokiety zaprojektowane specjalnie dla rasy cocker spaniel, zawierają aktywną substancję, która wiążąc wapń obecny w ślinie, zapobiega jego odkładaniu na zębach i powstawaniu kamienia nazębnego. Ochrona skóry i piękna sierść: kwasy EPA i DHA, olej z ogórecznika lekarskiego oraz witamina A mogą wspierać naturalną barierę skóry oraz lśniącą i jedwabistą sierść. Idealna waga: dostosowana zawartość tłuszczu może przyczynić się do utrzymania optymalnej wagi. Specjalne składniki odżywcze: mogą wspomagać pracę mięśnia sercowego Twojego psa Bogata w kwasy tłuszczowe omega-3: jak również w glukozaminę i chondroitynę, które mogą wspierać zdrowie stawów i kości Twojego Cocker Spaniela. Gwarancja jakości Royal Canin Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego psa i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Oznacza to, że podając swojemu psu karmę Royal Canin Cocker Adult, zapewniasz mu pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 242 zł |
Royal Canin BHN Cocker Adult - sucha karma dla psa dorosłego - 12kgSpecyfikacja Bez cukru Brak danych Forma dawkowania Stały Rodzaj opakowania Plastikowa torba... więcejSmak karmy Drób Smak karmy Zbożowy Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Wielkość psa Średnie (12 -18kg) Rasa psa Cocker Spaniel Bez konserwantów Brak danych Bez soi Nie Rodzaj zwierzęcia Pies Wiek zwierzęcia Dorosły Brak sztucznych barwników Brak danych Waga produktu 12 kg Bez laktozy Tak Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Bezglutenowe Nie Włókna surowe 1,4% Białko 25% Popiół surowy 5,1% Zawartość tłuszczu 14% Szerokość 380mm Długość 180mm Wysokość 470mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 337 zł |
Royal Canin BHN Cocker Adult - sucha karma dla psa dorosłego - 12 kgAkces-markt.pl Złóż skargę | 258 zł |
ROYAL CANIN Cocker Adult 12 kgDlaczego dorosłym psom rasy cocker spaniel należy podawać specjalną karmę? Cocker spaniele to żywe i wierne psy r... więcejodzinne. Jedwabista sierść i długie, opadające uszy tej rasy są szczególnie uderzające. Cocker tryska żądzą życia, jest zabawny i zwykle bardzo towarzyski. Ale może również pojawić się pewien upór. Każda psia rasa jest wyjątkowa i ma inne potrzeby. Przy wyborze diety należy mieć ten fakt na uwadze, tak aby zapewnić psu optymalne zdrowie. Karma Royal Canin Cocker Adult jest odpowiednia dla psów od 12. miesiąca życia i została opracowana specjalnie z myślą o potrzebach żywieniowych dorosłych psów tej rasy. Formuła wzbogacona olejem z ogórecznika, witaminą A i kwasami tłuszczowymi omega-3 (EPA i DHA) wzmacnia funkcję barierową skóry, co z kolei może pozytywnie wpływać na zdrowie sierści psa. Ta sucha karma zawiera również specjalne składniki odżywcze, które mogą wspierać pracę serca – np. specjalnie dostosowaną ilość minerałów, EPA & DHA, tauryny, L-karnityny i przeciwutleniac Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 223 zł |
ROYAL CANIN Cocker adult 12 kg sucha karma dla dorosłych psów rasy cockerCocker Adult
Zalety
Sk Fera.plZłóż skargę | 254 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Cocker Spaniel Adult 12kg karma sucha dla psów dor | 266 zł |
Royal Canin Cocker Adult - 12 kgCocker spaniel należy do grupy aporterów i płochaczy. Psy te znane są z uczuciowości i delikatności, a także z okaz... więcejjonalnego upartego usposobienia. Ale kogo nigdy nie poruszył ten słynny wzrok z oczu cocker spaniela? Psy tej rasy mają szczególne potrzeby, które powinny być brane pod uwagę w jego diecie. Royal Canin Cocker Adult jest karmą odpowiednią dla psów od 12 miesiąca życia. Karma zwiera olej z ogórecznika lekarskiego, witaminę A oraz kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA, które wspomagają piękną sierść i funkcje ochronne skóry. Zawartość tłuszczu jest dostosowana tak, aby pomóc Twojemu czworonożnemu przyjacielowi utrzymać idealną wagę. Składniki Bitiba.plZłóż skargę | 230 zł |
Royal Canin, Karma dla psa, Adult, 12 kg.zdrowa skóra piękna sierść idealna masa ciała wspomaganie prawidłowego funkcjonowania pracy mięśnia sercowego higie... więcejna jamy ustnej EmpikZłóż skargę | 212 zł |
ROYAL CANIN Cocker Spaniel Adult 12kg karma sucha dla psów dorosłych rasy | 264 zł |
Royal Canin Cocker Adult - 12 kg | 230 zł |
Royal Canin Cocker Adult - 2 x 12 kgCocker Spaniel należy do grupy aporterów i płochaczy. Psy te znane są z uczuciowości i delikatności, a także z okaz... więcejjonalnego upartego usposobienia. Ale kogo nigdy nie poruszył ten słynny wzrok z oczu cocker spaniela? Psy tej rasy mają szczególne potrzeby, które powinny być brane pod uwagę w jego diecie. Royal Canin Cocker Adult jest karmą odpowiednią dla psów od 12 miesiąca życia. Karma zwiera olej z ogórecznika lekarskiego, witaminę A oraz kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA, które wspomagają piękną sierść i funkcje ochronne skóry. Zawartość tłuszczu jest dostosowana tak, aby pomóc Twojemu czworonożnemu przyjacielowi utrzymać idealną wagę. Składniki odżywcze mogą wspomagać funkcjonowanie pracy mięśnia sercowego. Aby ułatwić jedzenie i żucie karmy, krokiety dostały opracowane specjalnie dla tej rasy. Receptura została wzbogacona o aktywną substancję, która wiążąc wapń obecny w ślinie, zapobiega jego odkładaniu na zębach i powstawaniu kamienia nazębnego. Royal Canin Cocker Adult w skrócie: Pełnoporcjowa karma sucha dla dorosłych psów rasy cocker spaniel od 12 miesiąca życia. Karma specjalnie dopasowana do potrzeb tej rasy. Kompletna receptura Specjalne składniki odżywcze, witaminy i dostosowana zawartość tłuszczu mogą wspierać zdrowie, dobre samopoczucie i witalność Twojego psa. Krokiety dopasowane do rasy Krokiety zaprojektowane specjalnie dla rasy cocker spaniel, zawierają aktywną substancję, która wiążąc wapń obecny w ślinie, zapobiega jego odkładaniu na zębach i powstawaniu kamienia nazębnego. Ochrona skóry i piękna sierść: kwasy EPA i DHA, olej z ogórecznika lekarskiego oraz witamina A mogą wspierać naturalną barierę skóry oraz lśniącą i jedwabistą sierść. Idealna waga: dostosowana zawartość tłuszczu może przyczynić się do utrzymania optymalnej wagi. Specjalne składniki odżywcze: mogą wspomagać pracę mięśnia sercowego Twojego psa Bogata w kwasy tłuszczowe omega-3: jak również w glukozaminę i chondroitynę, które mogą wspierać zdrowie stawów i kości Twojego Cocker Spaniela. Gwarancja jakości Royal Canin Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego psa i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Oznacza to, że podając swojemu psu karmę Royal Canin Cocker Adult, zapewniasz mu pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 468 zł |
ROYAL CANIN Cocker Spaniel Adult 12kg + niespodzianka dla psa GRATIS! | 264 zł |
ROYAL CANIN bhn dog cocker adult 12 kg | 263 zł |
ROYAL CANIN BHN Cocker Adult - sucha karma dla psa dorosłego - 12 kg | 321 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!