Karm dla psów Royal Canin German Shepherd Adult 11 kg
Zamknij
Menu
Royal Canin German Shepherd Adult 11 kg 11 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin German Shepherd Adult 11 kg
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Royal Canin Breed german shepherd adult - karma sucha dla psów | 255 zł |
Royal Canin German Shepherd Adult karma sucha dla dorosłych psów rasy OwczSucha karma dla dorosłych psów rasy Owczarek Niemiecki. Karma ROYAL CANIN® German Shepherd Adult przeznaczona dla psów rasy... więcejowczarek niemiecki powyżej 15 miesiąca życia, została opracowana specjalnie pod kątem potrzeb Twojego psa. Karma zapewnia wspomaganie zdrowia przewodu pokarmowego, dzięki zastosowaniu wysokostrawnych białek L.I.P. oraz specjalnie wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 326 zł |
Royal Canin German Shepherd Adult - 11 kgOwczarek niemiecki to szlachetny pies o niezrównanej wszechstronnośc Zooplus.plZłóż skargę | 223 zł |
ROYAL CANIN German Shepherd Adult 11 kgDlaczego warto podawać specjalną karmę suchą dla dorosłych owczarków niemieckich? Owczarek niemiecki jest uważany za bardzo... więcejaktywną i inteligentną rasę. Każda rasa ma inne potrzeby, które należy zaspokoić za pomocą dostosowanej diety. Karma Royal Canin German Shepherd jest odpowiednia dla owczarków niemieckich od 15. miesiąca życia i została specjalnie dostosowana do potrzeb tej rasy. Sucha karma przyczynia się do wspierania zdrowego trawienia dzięki lekkostrawnym białkom L.I.P. i dostępności specjalnych włókien. Karma German Shepherd Adult wspomaga również funkcję ochronną skóry dzięki specjalnemu kompleksowi substancji odżywczych oraz kwasów tłuszczowych omega-3 EPA i DHA. Te kwasy tłuszczowe pomagają utrzymać i wspierać zdrowie skóry i sierści psa. Owczarek niemiecki znany jest z żywego temperamentu i wysokiego poziomu aktywności. Może to obciążać stawy dużych psów. Z tego powodu karma Royal Canin German Shepherd Adult została wzbogacona o specjalne składniki odżywcze, które wspierają zdrowie kości i stawów. Ponadto receptura przyczynia się do utrzymania zdrowej masy ciała. Ponadto ekskluzywne krokiety German Shepherd Adult mają wyjątkowy rozmiar i kształt, który jest specjalnie dopasowany do szczęki owczarka niemieckiego. Te dopasowane do indywidualnych potrzeb krokiety zostały opracowane, aby zachęcać psa do dokładnego gryzienia. Specjalna formuła karmy sprawia, że jest ona szczególnie smaczna dla owczarków niemieckich. Gwarancja jakości Royal Canin Wszystkie produkty Royal Canin przechodzą szczegółową kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i pokryć indywidualne potrzeby żywieniowe Państwa psa, zgodnie z jego stylem życia. Oznacza to, że karma Royal Canin German Shepherd Adult dostarcza psu wysokowartościo Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 198 zł |
ROYAL CANIN German Shepherd Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy owczPełnoporcjowa karma dla dorosłych i starszych owczarków niemieckich powyżej 15 miesiąca życia.Skład: ryż, suszone białko drob... więcejiowe, tłuszcze zwierzęce, izolat białka roślinnego*, mąka kukurydziana, hydrolizat białka zwierzęcego, włókno roślinne, sole mineralne, pulpa buraczana, olej sojowy, olej rybny, olej koprowy, wyciąg z drożdży (źródło mannooligosacha Fera.plZłóż skargę | 230 zł |
pokaż 6 ofert
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 180 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 66 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 71 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, aporter, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 177 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, maltańczyk, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, drób, wieprzowina, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 95 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, labrador, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: białko drobiowe, kukurydza, ryż, gluten, tłuszcze, pulpa, drożdże, klasa: super premium
od 70 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, bokser, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 49 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, maltańczyk, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, drób, wieprzowina, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 41 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: kurczak, wieprzowina, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 70 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, szpic, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, węglowodany, skorupiaki, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin German Shepherd Adult
Ceny na Royal Canin German Shepherd Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin German Shepherd Adult 11 kg | od 198 zł | 11 oferty | ||
Royal Canin German Shepherd Adult 12 kg | od 199 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 199 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 199 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 145 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: białka drobiowe, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 207 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: łosoś, zboża, białka, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 298 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: duże, wiek: od 6. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na nerki, na serce, na stawy, v sostave: zboża, mączka z kurczaka/indyka, tłuszcz, olej, minerały, chrząstka wieprzowa, klasa: super premium
od 234 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: drób (50%), ryż, zboża, ryby, warzywa, owoce, jajka, klasa: super premium
od 178 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: ryż, jagnięcina, zboża, białka, warzywa, jajka, klasa: super premium
od 205 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, ryż, zboża, tłuszcz, mączka rybna, zioła, klasa: super premium
od 179 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 215 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium