Karm dla psów Royal Canin Great Dane 12 kg
Royal Canin Great Dane 12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Great Dane 12 kg
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Great Dane Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy dog niemiSucha karma dla dorosłych psów rasy Dog. Karma ROYAL CANIN® Great Dane Adult przeznaczona dla psów rasy dog niemiecki powyżej... więcej24 miesiąca życia, została opracowana specjalnie pod kątem potrzeb Twojego dorosłego psa. Karma wspomaga zdrowie przewodu pokarmowego, dzięki wysokostrawnym białkom L.I.P. oraz specjalnie wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 260 zł |
Royal Canin Great Dane Adult - 12 kgDog niemiecki należy do największych ras psów. Jego szlachetny wygląd ogólny sprawia wrażenie posągu: mocna budowa ciała, dum... więceja, siła i elegancja. Mało kto spodziewa się, że pies o takim wyglądzie z natury jednak może być przyjacielski, przywiązany i życzliwy. Ten delikatny olbrzym potrzebuje specjalnej karmy, która będzie dopasowana do jego potrzeb. Karma Royal Canin Great Dane Adult jest oparta na recepturze opracowanej specjalnie z myślą o zaspokojeniu potrzeb psów rasy dog niemiecki. Karma posiada wysoką gęstość energetyczną w celu pokrycia dużego zapotrzebowania Twojego olbrzyma. Poza tym wysokostrawne składniki przyczyniają się do prawidłowego przebiegu procesów trawiennych i tym samym zapewniają dobrą jakość stolca. Ponadto specjalne składniki odżywcze, takie jak glukozamina i chondroityna wzmacniają kościec i korzystnie wpływają na zdrowie stawów. Royal Canin Great Dane Adult w skrócie: Dopasowana do potrzeb rasy dog niemiecki karma sucha dla dorosłych psów od 24 miesiąca życia. Dopasowana receptura Karma została stworzona specjalnie dla zaspokojenia zapotrzebowania energetycznego Twojego doga niemieckiego i wsparcia jego układu trawiennego oraz kości i stawów. Specjalne krokiety Kształt, tekstura i wielkość krokietów zostały dopasowane do potrzeb Twojego doga niemieckiego, zachęcają go do żucia i pomagają zapobiegać łapczywemu połykaniu. Wysoka strawność: lekkostrawne białka LIP * i wybrane włókna zapewniają równowagę flory bakteryjnej jelit i poprawiają jakość stolca. Ochrona stawów i kości: siarczan chondroityny, glukozamina oraz kwasy tłuszczowe EPA i DHA wzmacniają kości. Odpowiednia zawartość energii: pokrywa wysokie zapotrzebowanie energetyczne, pomaga zminimalizować przeciążenie żołądka. Lśniąca sierść: cenne kwasy tłuszczowe z oleju rybiego sprzyjają pięknej sierści. Gwarancja jakości Royal Canin Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego psa i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Oznacza to, że podając swojemu psu karmę Royal Canin Great Dane Adult, zapewniasz mu pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 230 zł |
ROYAL CANIN Great Dane Adult 12 kgDlaczego warto stosować specjalną karmę dla dorosłych dogów niemieckich? Dogi niemieckie to duże i imponujące psy. Ta dosto... więcejjna rasa jest znana ze swojego łagodnego i przyjaznego usposobienia. W przypadku dorosłych dogów niemieckich żywienie jest istotnym elementem zdrowego życia. Wybór odpowiedniej karmy jest więc bardzo ważny. Karma Royal Canin Great Dane Adult jest przeznaczona dla dogów niemieckich od 24. miesiąca życia i została specjalnie dostosowana do potrzeb psów dorosłych. Ciało doga niemieckiego to w ok. 80% mięśnie, dlatego ma wyższe zapotrzebowanie na energię. Dogi zużywają średnio o 50% więcej energii niż inne rasy psów. Wartość energetyczna w specjalnej karmie dla dogów niemieckich została dobrana tak, aby zaspokoić wysokie zapotrzebowanie energetyczne tej rasy, ale bez obciążania żołądka. Ponadto ta sucha karma zawiera specjalną kombinację substancji odżywczych i wysokiej jakości białka, które wspomagają zdrowie układu trawiennego i odpowiednią równowagę flory jelitowej. Przyczynia się to do dobrej jakości stolca. Krokiety suchej karmy wyróżniają się specjalnym kształtem, który zmusza do przeżuwania i zapobiega zbyt szybkiemu połykaniu. Dog niemiecki to wulkan energii. Aby aktywne dogi mogły długo cieszyć się zdrowiem, ważne jest trenowanie mięśni i ścięgien. Royal Canin Great Dane Adult bazuje na odpowiednio dopasowanej recepturze, zawierającej specjalne składniki odżywcze, np. kwasy tłuszczowe omega 3 (tj. EPA i DHA), które wzmacniają kości i stawy. Gwarancja jakości Royal Canin Wszystkie produkty Royal Canin przechodzą szczegółową kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i pokryć indywidualne potrzeby żywieniowe Państwa psa, zgodnie z jego stylem życia. Oznacza to, że karma Royal Canin Great Dane Adult dostarcza dogom niemieckim wysokowartościo Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 214 zł |
ROYAL CANIN Great Dane Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy dog niemiGreat Dane Adult
Zalety
Sk Fera.plZłóż skargę | 238 zł |
Royal canin Royal Canin Great Dane - 12kgKarma specjalnie przygotowana dla dogów niemieckich. Wspomaga dobre trawienie dzięki zawartości wysoko strawnych białek. Ferm... więcejentacyjne i niefermentacyjn Petkarma.plZłóż skargę | 252 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 175 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 66 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 227 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 173 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, aporter, wiek: od 15. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, na serce, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 227 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, dalmatyńczyk, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na nerki, na serce, v sostave: ryż, zboża, jajka, białka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 164 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 38 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 214 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, aporter, wiek: od 15. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, na serce, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 268 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, dalmatyńczyk, wiek: od 15. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na nerki, klasa: super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, szpic, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: zboża, mąka, odwodnione białka pochodzenia zwierzęcego, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, bokser, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, kukurydza, tłuszcze, pulpa, minerały, olej, błonnik, klasa: super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 187 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: drób (50%), ryż, zboża, ryby, warzywa, owoce, jajka, klasa: super premium
od 178 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: ryż, jagnięcina, zboża, białka, warzywa, jajka, klasa: super premium
od 141 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 240 zł
sucha karma, 11.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, zboża, świeże mięso, ryby, białka, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 204 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: łosoś, słodkie ziemniaki, warzywa, jagody, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 195 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: dziczyzna, mączka jagnięca, ciecierzyca, groch, soczewica, masło, aromat, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody, klasa: super premium
od 215 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 138 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, na serce, na wątrobę, dla nieaktywnych psów, v sostave: drób, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 160 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, jajka, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium