Karm dla psów Eukanuba Daily Care Adult Overweight/Sterilized
Eukanuba Daily Care Adult Overweight/Sterilized 12.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eukanuba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eukanuba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eukanuba Daily Care Adult Overweight/Sterilized
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eukanuba Daily Care Overweight / sterylised sucha karma specjalna karma oKarma premium dla psów z nadwagą i sterylizowanych Amazon.plZłóż skargę | 170 zł |
Eukanuba DailyCare Overweight Sterilized 12kgFor dogs who need to lose weight 50% less fat than in Eukanuba Adult Medium Breed With L-carnitine to burn fat New technology... więcej: complexing of minerals: makes minerals more easily absorbed by the body Added glucosamine for healthy joints, as excess weight can be difficult on joints and skeleton. Eukanuba Daily Care Overweight for overweight and sterilised dogs contains 50% less fat (compared to Eukanuba adult Medium breeds) to help reduce body fat and maintain lean muscle tissue. The extra included L-carnitine also helps with healthy weight management and reduces stress on joints. In addition, the product contains natural sources of glucosamine and calcium, which help maintain healthy joints and bones so dogs can enjoy an active life. The dry food also contains natural sources of omega 6 and 3 to promote healthy skin and coat. The special hexagonal shape of the pellets, together with the unique DentaDefense, helps keep teeth clean and healthy. Eukanuba Daily Care Overweight, for the overweight and sterilized dogs contains fresh chicken to maintain lean and strong muscles. The tailored fibre blend of prebiotics and beet pulp also promotes healthy digestion. The food is 100% complete and balanced and is ideal for adult dogs of all breeds. Dried chicken and turkey (18%, natural source of glucosamine and chondroitin sulphate), maize, wheat, durra, barley, dried apple pomace, fresh chicken (4%), dried beet pulp (3. 7%), fish meal, chicken sauce, poultry fat, minerals (contains sodium hexametaphospha Proshop.plZłóż skargę | 195 zł |
Karma dla psa EUKANUBA Daily Care Overweight Kurczak 12 kgSucha karma EUKANUBA Daily Care dla psów z nadwagą i po sterylizacji zawiera o 50% mniej tłuszczu niż karma EUKANUBA Adult Me... więcejdium Breed. Dodatek L-karnityny sprzyja utrzymaniu zdrowej masy ciała i zmniejsza obciążenie stawów. Electro.plZłóż skargę | 170 zł |
Karma dla psa EUKANUBA Daily Care Overweight Kurczak 12 kgSucha karma EUKANUBA Daily Care dla psów z nadwagą i po sterylizacji zawiera o 50% mniej tłuszczu niż karma EUKANUBA Adult Me... więcejdium Breed. Dodatek L-karnityny sprzyja utrzymaniu zdrowej masy ciała i zmniejsza obciążenie stawów.... Avans.plZłóż skargę | 170 zł |
Eukanuba Daily Care Overweight Adult Dog - 2 x 12 kgPrzybrać na wadze nie jest trudno. Powrót do idealnej wagi jest często znacznie trudniejszy. Karma Eukanuba Daily Care Overwe... więcejight Adult Dog została opracowany specjalnie dla psów, które mają nadwagę lub są na nią podatne. Zawiera 50% mniej tłuszczu niż zwykła sucha karma Eukanuba Adult Medium, dzięki czemu wspomaga kontrolę wagi. Sucha karma jest przygotowywana ze świeżego kurczaka i dostarcza wysokiej jakości białek, które są ważne dla utrzymania masy mięśniowej podczas diety. Kwasy tłuszczowe Omega-3 i -6 mogą pomóc w utrzymaniu zdrowej skóry i błyszczącej sierści, a mieszanka błonnika wspomaga trawienie. Eukanuba Daily Care Overweight Adult Dog to zbilansowana i smaczna sucha karma dla dorosłych psów wszystkich ras - idealna do codziennego żywienia Twojego psa. Eukanuba Daily Care Overweight Adult Dog w skrócie: Całościowa sucha karma dla dorosłych psów wszystkich ras. Odpowiednia receptura: zredukowana zawartość tłuszczu i kalorii, dla psów z nadwagą czy po kastracji. 50% mniej tłuszczu: w porównaniu do karmy Eukanuba Adult Medium, ułatwia kontrolowanie wagi. Wartościowe białka: kurczak jest źródłem zwierzęcego białka, wspomaga utrzymanie muskulatury. Z wapniem: potrzebnym do utrzymania zdrowych kości. Glukozamina: naturalny składnik tkanki kostnej. Wartościowe kwasy tłuszczone: zawarte w karmie kwasy omega 3 i omega 6 dla ochrony skóry i sierści. Optymalne trawienie: mieszanka błonnika pokarmowego z prebiotykami i wysłodkami buraczanymi wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. DentaDefense: dzięki specjalnemu kształtowi, właściwościom i składowi krokiety mogą wspierać pielęgnację zębów. Pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 285 zł |
pokaż 14 ofert
Seria Eukanuba Daily CarePorównaj w tabeli →
od 160 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: łosoś, ziemniaki, groszek, batat, klasa: premium
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kaczka 19%, mączka z kaczki 19%, ziemniaki, groszek, ziemniaki 8%, tłuszcz, klasa: premium
od 143 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: zboża, kurczak i indyk, warzywa, jajka, białka, klasa: premium
od 152 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na otyłość, na stawy, v sostave: kurczak, indyk, zboża, warzywa, jajka, klasa: premium
od 149 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, warzywa, jajka, białka, klasa: premium
od 39 zł
sucha karma, 2.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, warzywa, jajka, białka, klasa: premium
od 162 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, warzywa, jajka, białka, klasa: premium
od 40 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, warzywa, jajka, białka, klasa: premium
od 149 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: kukurydza, mączka rybna, tłuszcz, wysłodki buraczane, sos, minerały, klasa: premium
od 169 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: kurczak, podroby, płatki zbożowe, mielone sorgo, aromaty, tłuszcz, klasa: premium
od 146 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na kości, v sostave: kurczak, indyk, ryż, kukurydza, tłuszcz, klasa: premium
od 36 zł
sucha karma, 2.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na kości, v sostave: kurczak, indyk, ryż, kukurydza, tłuszcz, klasa: premium
od 39 zł
sucha karma, 2.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: łosoś, ziemniaki, groszek, batat, klasa: premium
od 40 zł
sucha karma, 2.3 kg, poroda: małe, średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na stawy, na kości, v sostave: kukurydza, kurczak, indyk, jęczmień, sorgo, pszenica, kurczak, klasa: premium
od 39 zł
sucha karma, 2.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: kukurydza, mączka rybna, tłuszcz, wysłodki buraczane, sos, minerały, klasa: premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 112 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z kurczaka (67%), groszek (6%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna