Karm dla psów Eukanuba Dog Adult Small Breed
Eukanuba Dog Adult Small Breed 3 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eukanuba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eukanuba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eukanuba Dog Adult Small Breed
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eukanuba Świeża karma dla psów z kurczaka dla małych ras sucha karma premiKarma premium dla dorosłych psów małych ras (o masie poniżej 10 kg) w wieku 1-8 lat w celu utrzymania optymalnej kondycji cia... więcejła
Formuła zawierająca L-karnitynę, która jest dostosowana do małych ras, wspomaga metabolizm lipidów, a tym samym utrzymanie idealnej wagi w celu zmniejszenia stresu stawów
Dostosowana na miarę mieszanka błonnika prebiotyków (FOS) i pulpy buraczanej sprzyja zdrowemu trawieniu, przeciwutleniac Amazon.plZłóż skargę | 64 zł |
Eukanuba Eukanuba Adult Small Breed Chicken 3 kg - sucha karma dla psa 3kg | 46 zł |
Eukanuba Adult Small Breed, kurczak - 3 kgMałe psy są często prawdziwymi poszukiwaczami przygód i spędzają cały dzień w drodze. Żeby Twój czworonożny przyjaciel otrzym... więcejał dawkę energii wystarczającą na cały dzień, potrzebuje on pożywnego, zrównoważonego pokarmu dostosowanego do jego potrzeb. Eukanuba Adult Small Breed, kurczak to karma stworzona z myślą o dorosłych psach małych ras o wadze do 10 kg, idealna jako karma pełnoporcjowa na co dzień. Jest to smaczna karma sucha z dużą ilością świeżego kurczaka, która dostarcza Twojemu pupilowi między innymi wysokiej jakości białka i cennych kwasów tłuszczowych omega. Ponadto karma zawiera przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 47 zł |
EUKANUBA Active Adult Small Breed Kurczak 3kgSucha karma EUKANUBA jest bogata w świeżego kurczaka i jest idealna dla małych dorosłych psów w wieku od 1 do 8 lat. L-karnit... więcejyna zawarta w suchej karmie EUKANUBA wspomaga rozkład tkanki tłuszczowej i pozwala psu utrzymać optymalną wagę, co jest korzystne dla stawów. Specjalnie zbilansowana mieszanka błonnika z prebiotykiem FOS i pulpą buraczaną wspomaga zdrowe trawienie. Ponadto karma EUKANUBA z naturalnymi źródłami kwasów omega-6 i omega-3 zapewnia zdrową skórę i lśniącą sierść. Karma zawiera również przeciwutleniac Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 48 zł |
EUKANUBA Active Adult Small Breed dla psów ze świeżym kurczakiem 3 kgEUKANUBA Active Adult Small Breed to karma dla dorosłych psów małych ras ze świeżym kurczakiem.Karm Fera.plZłóż skargę | 46 zł |
Karma Dla Psa Eukanuba Adult Small Breed Kurczak 3KgKarma sucha dla dorosłych psów małych ras, z dużą ilością świeżego kurczaka, z przeciwutleniac EmpikZłóż skargę | 47 zł |
Eukanuba Adult Small Breed, kurczak - 2 x 3 kgMałe psy są często prawdziwymi poszukiwaczami przygód i spędzają cały dzień w drodze. Żeby Twój czworonożny przyjaciel otrzym... więcejał dawkę energii wystarczającą na cały dzień, potrzebuje on pożywnego, zrównoważonego pokarmu dostosowanego do jego potrzeb. Eukanuba Adult Small Breed, kurczak to karma stworzona z myślą o dorosłych psach małych ras o wadze do 10 kg, idealna jako karma pełnoporcjowa na co dzień. Jest to smaczna karma sucha z dużą ilością świeżego kurczaka, która dostarcza Twojemu pupilowi między innymi wysokiej jakości białka i cennych kwasów tłuszczowych omega. Ponadto karma zawiera przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 88 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 47 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 64 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: białko drobiowe, mięso z kurczaka, ryż, kukurydza, tłuszcz, pulpa buraczana, klasa: premium
od 76 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: białko kaczki 22%, mięso kaczki 5%, zboża, tłuszcz, olej, warzywa, jagody, zioła, klasa: super premium
od 36 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 36 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: dziczyzna 36%, ziemniaki 35%, owoce, kurczak i olej rybny, klasa: super premium
od 58 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 33 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: zboża, mięso i produkty mięsne, ryby i produkty rybne, oleje i tłuszcze, warzywa, klasa: super premium
od 51 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso wołowe, zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 50 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 50 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium