Karm dla psów Eukanuba Adult L Breed Chicken
Eukanuba Adult L Breed Chicken 3 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eukanuba Adult L Breed Chicken
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eukanuba Karma dla psów dużych ras sucha karma z kurczakiem 1 x 3 kg 87102Karma premium dla dorosłych psów dużych i olbrzymich ras: dla dużych ras (25-40 kg) w wieku od 18 miesięcy do 6 lat i ras olb... więcejrzymich (powyżej 40 kg) w wieku 2-5 lat
Receptura dostosowana do dużych ras zawiera glukozaminę dla utrzymania zdrowych stawów, wapń dla utrzymania mocnych kości i L-karnityny wspomagającej kontrolę wagi
Dopasowana na miarę mieszanka błonnika składająca się z prebiotyków (FOS) i wiórów buraczanych wspomaga zdrowe trawienie, przeciwutleniac Amazon.plZłóż skargę | 83 zł |
Karma dla psa EUKANUBA Adult Large Breeds Adult Kurczak 3 kgSucha karma EUKANUBA jest bogata w świeżego kurczaka i jest idealna dla dorosłych psów dużych ras w wieku od 18 miesięcy do 6... więcejlat (lub od 2 do 5 lat w przypadku ras olbrzymich). Specjalna mieszanka prebiotyków FOS i pulpy buraczanej wspomaga zdrowe trawienie. Karma zawiera też naturalne źródła kwasów Omega-6 i Omega-3 zapewniających zdrowie skóry i lśniącą sierść. Electro.plZłóż skargę | 54 zł |
Karma dla psa EUKANUBA Adult Large Breeds Adult Kurczak 3 kgSucha karma EUKANUBA jest bogata w świeżego kurczaka i jest idealna dla dorosłych psów dużych ras w wieku od 18 miesięcy do 6... więcejlat (lub od 2 do 5 lat w przypadku ras olbrzymich). Specjalna mieszanka prebiotyków FOS i pulpy buraczanej wspomaga zdrowe trawienie. Karma zawiera też naturalne źródła kwasów Omega-6 i Omega-3 zapewniających zdrowie skóry i lśniącą sierść.... Avans.plZłóż skargę | 54 zł |
Eukanuba Eukanuba Active Adult Large Breed Chicken 3 kg - sucha karma dlaEukanuba Active Adult Large Breed Chicken 3 kg - sucha karma dla psów z kurczakiem 3kg Max&mrau.plZłóż skargę | 46 zł |
Karma dla psa EUKANUBA Adult Large Breeds Adult Kurczak 3 kg T81602672Sucha karma EUKANUBA jest bogata w świeżego kurczaka i jest idealna dla dorosłych psów dużych ras w wieku od 18 miesięcy do 6... więcejlat (lub od 2 do 5 lat w przypadku ras olbrzymich). Specjalna mieszanka prebiotyków FOS i pulpy buraczanej wspomaga zdrowe trawienie. Karma zawiera też naturalne źródła kwasów Omega-6 i Omega-3 zapewniających zdrowie skóry i lśniącą sierść.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 46 zł |
EUKANUBA Active Adult Large Breed bogata w świeżego kurczaka 3 kgEUKANUBA Active Adult Large Breed to karma dla psów z dużych ras w wieku od 18 miesięcy do 6 lat bogata w mięsa z kurczaka.Ka... więcejrma posiada mieszankę prebiotyków FOS i pulpy buraczanej poprawiającą procesy trawienne psa. Dodatek kwasów Omega-6 i Omega-3 pozytywnie wpływa na wygląd skóry i sierści. W skład produktu wchodzą także glukozamina i wapń poprawiające stan stawów i kości oraz witaminy E i C wspomagające odporność zwierzęcia. Karma składa się z granulek o specjalnym sześciokątnym kształcie, które posiadają unikatowy system DentaDefense, pomagający utrzymać zdrowie i higienę zębów. Dodatkowa zawartość L-karnityny w karmie sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej i utrzymaniu prawidłowej masy ciała psa. Karma jest w 100% kompletna i zbilansowana, a zapewniane przez nią działania odżywcze dobrze wpływają na kondycję i samopoczucie dorosłych psów z dużych ras.EUKANUBA wie, że psy pochodzą od drapieżników, dlatego wszystkie receptury dostosowujemy do wagi psa i etapu jego życia. Karmy Eukanuba zawierają wysokiej jakości białko zwierzęce i pomagają w utrzymaniu prawidłowej wagi. Dodatkowo wspomagają trawienie i poprawiają kondycję skóry i sierści przy jednoczesnym utrzymaniu odpowiedniego poziomu energii. Dzięki nim pies może cieszyć się optymalną formą. Zalety:- Prebiotyki FOS i pulpa buraczana pomagają w trawieniu - Naturalne kwasy tłuszczowe Omega-6 i Omega-3 poprawiają kondycję skóry i sierści- Glukozamina i wapń pomagają w utrzymaniu zdrowych kości i mobilności stawów - Zawartość witaminy E i C wspomaga odporność- Specjalny kształt granulki karmy oraz unikalny system DentaDefense sprzyjają utrzymaniu zdrowych i czystych zębów - L-karnityna pomaga w zachowaniu poprawnej masy ciałaSkład:świe Fera.plZłóż skargę | 46 zł |
Karma Dla Psa Eukanuba Adult Large & Xl Breed Kurczak 3KgNowa i ulepszona karma Eukanuba jest idealna dla dużych psów dorosłych w wieku od 18 miesięcy do 6 lat. Wspomaga silną muskul... więcejaturę oraz zrównoważony poziom e... EmpikZłóż skargę | 57 zł |
Seria Eukanuba Core RangePorównaj w tabeli →
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, mięso jagnięce, ryż, zboża, jajka, warzywa, białka, klasa: premium
od 180 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 18. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, indyk, kukurydza, pszenica, owies, jęczmień, sorgo, tłuszcz, sos, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 5. r. ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, warzywa, białka, jajka, klasa: premium
od 131 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, łosoś 14%, jęczmień 14%, kukurydza, owies, sorgo, klasa: premium
od 49 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 5. r. ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, warzywa, białka, jajka, klasa: premium
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, łosoś 14%, jęczmień 14%, kukurydza, owies, sorgo, klasa: premium
od 155 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, zboża, tłuszcz, ryż, witaminy, minerały, klasa: premium
od 42 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 11. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, kukurydza, pszenica, tłuszcz, owies, mączka rybna, ryż, klasa: premium
od 152 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 18. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, indyk, kukurydza, pszenica, owies, jęczmień, sorgo, tłuszcz, sos, klasa: premium
od 287 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 18. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: kurczak i indyk, jagnięcina 14%, ryż 14%, kukurydza, jęczmień, sorgo, tłuszcz,, klasa: premium
od 152 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, indyk, kukurydza, pszenica, tłuszcz, jęczmień, sorgo, owies, bagassa, klasa: premium
od 170 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, indyk, kukurydza, pszenica, tłuszcz, jęczmień, sorgo, owies, bagassa, klasa: premium
od 137 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, v sostave: kurczak, indyk, kukurydza, pszenica, tłuszcz, owies, jęczmień, sorgo, klasa: premium
od 175 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, wiek: od 11. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, kukurydza, pszenica, tłuszcz, owies, mączka rybna, ryż, klasa: premium
od 43 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, zboża, tłuszcz, ryż, witaminy, minerały, klasa: premium
od 142 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 18. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na stawy, v sostave: łosoś 14,2%, kurczak i indyk, jęczmień 14,2%, kukurydza, owies, sorgo, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: od 10. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, klasa: premium
od 42 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 18. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na stawy, v sostave: łosoś 14,2%, kurczak i indyk, jęczmień 14,2%, kukurydza, owies, sorgo, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 5. r. ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, v sostave: kurczak, indyk, jagnięcina, ryż, kukurydza, sorgo, jęczmień, klasa: premium
od 40 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na kości, v sostave: kurczak, indyk, kukurydza, tłuszcz drobiowy, pszenica, klasa: premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 42 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 18. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na stawy, v sostave: łosoś 14,2%, kurczak i indyk, jęczmień 14,2%, kukurydza, owies, sorgo, klasa: premium
od 64 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na serce, na stawy, v sostave: kukurydza, jęczmień, drób, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 42 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na stawy, v sostave: ryby (10% łososia), wysłodki buraczane, białko i tłuszcz rybny, zboża, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, jajka, warzywa, białka, klasa: premium
od 47 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, mięso jagnięce, ryż, zboża, jajka, warzywa, białka, klasa: premium
od 36 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 40 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na wątrobę, na stawy, na kości, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 38 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, podroby, warzywa, oleje, tłuszcze, produkty roślinne, nasiona, klasa: premium