Karm dla psów Royal Canin Gastro Intestinal 1 szt.
Royal Canin Gastro Intestinal 400 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Gastro Intestinal 1 szt.
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa ROYAL CANIN Gastrointestinal 400 gPasztet ROYAL CANIN GASTROINTESTINA Electro.plZłóż skargę | 13 zł |
Royal Canin Veterinary Gastrointestinal - mokra karma dla psa - 400 gAkces-markt.pl Złóż skargę | 19 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Gastrointestinal 400 gPasztet ROYAL CANIN GASTROINTESTINA Avans.plZłóż skargę | 13 zł |
Royal Canin Vet Gastro Intestinal Canine 400gSpecyfikacja Rodzaj opakowania Puszka Smak karmy Ryba Smak karmy Mięso Efekty zdrowotne Ochrona układ... więceju trawiennego Wielkość psa Każdej wielkości (2 - 80 kg) Specyficzne potrzeby zwierzęcia Ochrona przewodu pokarmowego Specyficzne potrzeby zwierzęcia Prawidłowe trawienie Rodzaj zwierzęcia Pies Przeznaczenie Pies Wiek zwierzęcia Dorosły Rasa psa Każda rasa Waga produktu 400 g Forma dawkowania Stały Bezglutenowe Nie Bez cukru Nie Bez konserwantów Tak Bez soi Tak Wielkość porcji 400 g Brak sztucznych barwników Tak Brak sztucznych dodatków Tak Białko 8,9% Włókna surowe 1,2% Zawartość wilgoci 74% Zawartość tłuszczu 5,9% Szerokość 110mm Długość 75mm Wysokość 75mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 44 zł |
Royal Canin Gastrointestinal - puszka dla psa 400 g RCV34400Royal Canin Gastrointestina Miskakarmy.plZłóż skargę | 17 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Royal Canin Vet DietPorównaj w tabeli →
od 17 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mięso z kurczaka, wątróbka drobiowa, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, wątróbka drobiowa, zboża, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 304 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: białka, zboża, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.19 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: wątróbka drobiowa, błonnik roślinny, kukurydza, białka, klasa: super premium
od 108 zł
sucha karma, 3.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mąka kukurydziana, tłuszcze zwierzęce, gluten kukurydziany, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mięso, podroby, zboża, minerały, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 306 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: ryż, mąka z podrobów drobiowych, kukurydza, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na układ odpornościowy, klasa: super premium
od 349 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 256 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 49 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: białka, zboża, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 73 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mąka kukurydziana, tłuszcze zwierzęce, gluten kukurydziany, klasa: super premium
od 237 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 275 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: duże, wiek: od 5. r. ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na kości, v sostave: ryż, kukurydza, białko wieprzowe, pszenica, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na otyłość, na serce, v sostave: drób, mięso zwierzęce, jajka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
Zaawansowane funkcje i możliwości karmu dla psów Royal Canin Gastro Intestinal 400 g:
- Bezpieczeństwo układu pokarmowego
- Wysoki poziom energii
- Kompleks przeciwutleniaczy
- Ostra i przewlekła biegunka
- Przewlekłe zapalenie jelit
- Słaba strawność i wchłanianie składników odżywczych of
- Okres rekonwalescencji po chorobie
- Proliferacja bakterii w jelicie cienkim
- Zewnątrzwydzielnicza niewydolność trzustki
- Zapalenie okrężnicy
- Nieżyt żołądka
- Anoreksja
- Zapalenie trzustki (również poprzednie)
- Hiperlipidemia
- Limfangiektazja
- Encefalopatia wątrobowa
- Choroby, w przypadku których zalecana jest dieta niskokaloryczna
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, drób, wątróbka drobiowa, białka, warzywa, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 17 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mięso z kurczaka, wątróbka drobiowa, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mięso i podroby kacze, ryż, zboża, oleje i tłuszcze, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, wieprzowina, kurczak, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium