Karm dla psów Royal Canin Urinary S/O Small Dog 1.5 kg
Royal Canin Urinary S/O Small Dog 1.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Urinary S/O Small Dog 1.5 kg
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa ROYAL CANIN Urinary S/O 1.5 kg | 80 zł |
Royal Canin Urinary S/O Small Dog - sucha karma dla psów 1,5kg RCV141,5Royal Canin Urinary S/O Small Dog - sucha karma dla psów Royal Canin Urinary S/O Small Dog - sucha karma dla psów - produkt o... więcejd Royal Canin. Marka od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów RC Urinary S/O Small Dog jest karmą z weterynaryjnej linii Royal Canin. Bez wątpienia w przebiegu wielu chorób zwierząt domowych żywienie odgrywa ogromną rolę. Ze względu na specjalnie sprofilowane składniki pozwala na szybszy powrót do zdrowia i wspomaga efekty leczenia. RC Urinary S/O Small Dog jest przeznaczona dla dorosłych psów, które mają problem z układem moczowym. Ze względu na specjalnie dobrane składniki wspomaga funkcje układu moczowego i pomaga zachować go w zdrowiu. W związku z za małą ilością wypijanej wody lub na skutek zbyt dużego dla organizmu zgromadzenia minerałów może dochodzić do wytrącenia w moczu kryształów, które powodują powstawanie kamienie moczowych. Dlatego RC Urinary zawiera składniki pomagające rozpuszczać kamienie moczowe i zapobiega powstawaniu nowych. Aby zachować odpowiednie środowisko moczu do karmy dodana jest DL metionina oraz siarczan wapnia. Również niski poziom magnezu minimalizuje ryzyko powstawania kryształów. Także obniżony poziom białek wspomaga układ moczowy. Niższą zawartość białka rekompensuje jego doskonała jakość i przyswajalność. Karma jest dostosowana do potrzeb ras małych. Inne produkty dla psów - Pies Główne cechy RC S/O Small Dog obniżony poziom białka DL Metionia siarczan wapnia niski poziom magnezu. Zalety karmy RC Urinary S/O Small Dog rozpuszcza kamienie struwitowe zakwasza mocz zapobiega odkładaniu się kryształów pomaga utrzymać w zdrowiu układ moczowy. Dostępne opakowania 1,5kg, 4kg, 8kg Przed podaniem skonsultuj się z lekarzem weterynarii Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plZłóż skargę | 80 zł |
Royal Canin Veterinary Canine Urinary S/O Small Dog - 1,5 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetycznej należy... więcejregularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia psa ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Specjalnie opracowana dla psów małych ras ze skłonnością do problemów z drogami moczowymi: Sucha karma Royal Canin Veterinary Canine Urinary S/O Small Dog to dietetyczna karma dla psów wspomagająca funkcjonowanie układu moczowego. Specjalny skład może zmniejszyć ryzyko ponownego powstawania kamieni moczowych i pomóc w rozpuszczaniu kamieni struwitowych. Dietetyczna karma dla psów charakteryzuje się zbilansowaną formułą Urinary z niską zawartością magnezu i umiarkowanym poziomem wysokiej jakości białka. Ma właściwości rozrzedzające i zakwaszające mocz, co może zapobiegać tworzeniu się kryształów. Dodatkowo, sucha karma Royal Canin Veterinary Canine Urinary S/O Small Dog zawiera składniki, które wiążą wapń w ślinie, wspomagając higienę zębów. Royal Canin Veterinary Canine Urinary S/O Small Dog w skrócie: Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla psów rozpuszczająca kamienie struwitowe i ograniczająca nawroty kamicy struwitowej. Receptura Urinary: właściwości zakwaszające mocz, niska zawartość magnezu, umiarkowana zawartość wysokowartościo Zooplus.plZłóż skargę | 64 zł |
ROYAL CANIN Veterinary Urinary S/O Small Dogs 1,5 kgROYAL CANIN Urinary S/O Small Dog wspiera zdrowie układu moczowego Twojego małego psa Rozpuszczanie struwitu Mieszanka skła... więcejdników odżywczych zawarta w tej formule pomaga rozpuszczać kryształy i kamienie struwitowe, które mogą tworzyć się w pęcherzu. Niska wartość RSS Receptura ta ma niską wartość RSS (względna supersaturacja, względne przesycenie). Zmniejsza to stężenie jonów i zapobiega możliwemu tworzeniu się kamieni moczowych. Rozcieńczanie moczu Ta karma rozcieńcza mocz psa, utrudniając tworzenie się kamieni struwitowych i szczawianowo-wa Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 67 zł |
pokaż 10 ofert
Seria Royal Canin Vet DietPorównaj w tabeli →
od 17 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mięso z kurczaka, wątróbka drobiowa, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 342 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, wieprzowina, kurczak, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, lecznicza, na otyłość, na serce, v sostave: wieprzowe i drobiowe, wątróbki wieprzowe i drobiowe, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 313 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mąka, białko, gluten, minerały, tłuszcz, cykoria, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 132 zł
mokra karma, 12 szt., 0.19 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na układ odpornościowy, dla wybrednych, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: wątróbka drobiowa, wieprzowina, drób, białka, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.19 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, warzywa, jajka, mleko, tłuszcze, klasa: super premium
od 205 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: ryż, mąka z podrobów drobiowych, kukurydza, klasa: super premium
od 311 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 347 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, v sostave: wątróbka drobiowa, błonnik roślinny, kukurydza, białka, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mąka, białko drobiowe, tłuszcze, minerały, gluten, olej sojowy, klasa: super premium
od 285 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: białko drobiowe, kukurydza, jęczmień, mąka, gluten, białko, tłuszcze, minerały, klasa: super premium
od 207 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, ryż, mąka, tłuszcze, wysłodki buraczane, białko wieprzowe, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: Kukurydza, gluten pszenny *, ryż, tapioka, tłuszcze zwierzęce, klasa: super premium
od 58 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, wątróbka drobiowa, zboża, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Urinary S/O Small Dog
Ceny na Royal Canin Urinary S/O Small Dog |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Urinary S/O Small Dog 1.5 kg | od 56 zł | 15 oferty | ||
Royal Canin Urinary S/O Small Dog 4 kg | od 139 zł | 11 oferty | ||
Royal Canin Urinary S/O Small Dog 8 kg | od 250 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 65 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 63 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, zboża, białka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mąka, białko, gluten, minerały, tłuszcz, cykoria, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 64 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, zboża, mięso z kurczaka, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 59 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 60 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, jajka, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 62 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, białka, olej rybny, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 62 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż piwny 30%, jaja 18%, produkty pochodne, oleje, tłuszcze, mięso, owoce, klasa: super premium
od 58 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium