Корм для собак Royal Canin Sensitivity Control Duck/Rice 420 g 1 шт
Закрити
Шапка
Royal Canin Sensitivity Control Duck/Rice 420 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Sensitivity Control Duck/Rice 420 g 1 шт
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Royal Canin Vet Sensitivity Control Duck/Rice 410g | 16 zł |
ROYAL CANIN Dog sensitivity control duck 410 g karma mokra dla dorosłych pDietetyczna mokra karma dla psów z alergią pokarmową / nietolerancją pokarmową z objawami dermatologiczny Fera.plПоскаржитись | 14 zł |
Royal canin Royal Canin Veterinary Health Nutrition Dog SENS. CONTROL 420gLinia produktów Dog Sensitivity przeznaczona jest dla psów z niekorzystnymi reakcjami pokarmowymi z objawami dermatologiczny Petkarma.plПоскаржитись | 20 zł |
Royal Canin Vet Sensitivity Control Duck/Rice 410gSpecyfikacja Bez soi Brak danych Brak sztucznych barwników Brak danych Specyficzne potrzeby zwierzęcia Alergia pokarmowa Prze... щеznaczenie Pies Wiek zwierzęcia D... EmpikПоскаржитись | 17 zł |
Royal Canin Veterinary Health Nutrition Dog SENS. CONTROL 420g konserwa | 20 zł |
ще 4 пропозиції
Серія Royal Canin Vet DietПорівняти в таблиці →
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, печінка курки, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 246 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 152 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, для нирок, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 230 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо свинини, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, цукру, клас: суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 230 zł
сухий корм, 9 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, м'ясо птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 376 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 129 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: печінка птиці, свинина, м'ясо птиці, протеїни, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, яйця, молоко, жири, клас: суперпреміум
від 205 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: рис, борошно з курячих субпродуктів, кукурудза, клас: суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: печінка птиці, свинина, м'ясо птиці, протеїни, клас: суперпреміум
Свідчення
- Харчова надчутливість, що проявляється порушеннями з боку шкірного покриву та/або травного тракту
- Харчова непереносимість (наприклад, клейковини, лактози)
- Хронічний коліт ідіопатичний
- Атопічний дерматит
- Гостра або хронічна діарея у цуценят і дорослих собак
- Панкреатит
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, печінка курки, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, свинина, курятина, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, печінку птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінер, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для серця, в составе: свинина і м'ясо птиці, лосось, рис, клітковина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 263 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум