Корм для собак Royal Canin Renal Small 1.5 кг (12490150F0)
Фото 3 |
Royal Canin Renal Small 1.5 kg |
|
Корм сухий повнораціонний дієтичний для дорослих собак вагою до 10 кг з хронічною хворобою нирок. Ветеринарна дієта.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Renal Small 1.5 кг
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa ROYAL CANIN Renal Small Dog 1.5 kg | 53 zł |
ROYAL CANIN Veterinary RENAL SMALL DOGS 1,5 kgROYAL CANIN® Renal Small Dogs dla wspierania funkcji nerek Twojego psa ROYAL CANIN® Renal Small Dogs to zbilansowana i bogat... щеa w składniki odżywcze receptura, opracowana specjalnie w celu wspierania nerek Twojego psa w przypadku problemu niewydolności nerek. Wspomaganie funkcji nerek Ta karma ma niską zawartość fosforu i umiarkowaną ilość wysokiej jakości białka wspomagającego pracę nerek. Dopasowana wartość energetyczna Dostosowana wartość energetyczna receptury umożliwia podawanie mniejszych porcji, co pozwala zrekompensować zmniejszony apetyt u niektórych psów. Wybór aromatów Karma ta wyróżnia się specyficznym profilem aromatów, który pobudza apetyt małych psów – zwłaszcza w przypadku odmowy jedzenia. Specjalny kształt, wielkość (dla małych psów) i konsystencja krokietów mają dodatkowy efekt stymulujący. Ważna informacja Ten produkt jest karmą weterynaryjną z asortymentu Veterinary Health Nutrition marki ROYAL CANIN®. Dlatego ważne jest, aby podawać karmę wyłącznie z polecenia lekarza weterynarii. Dzięki temu zwierzę otrzymuje dokładnie to, czego naprawdę potrzebuje. Zmiany w diecie należy wprowadzać ostrożnie i stopniowo przez okres 7-10 dni. Należy zwrócić uwagę na prawidłową wielkość porcji – szczególnie w przypadku żywienia mieszanego. Możliwe karmienie mieszane Aby sprostać indywidualnym preferencjom wszystkich psów, karma ROYAL CANIN® Renal Small Dogs jest dostępna również w postaci karmy wilgotnej z delikatnymi kawałkami w sosie lub z miękką teksturą musu oraz w postaci karmy suchej Renal Special z krokietami o różnych kształtach, konsystencjach i profilach aromatycznych.* Żywienie mieszane zapewnia pokarm o urozmaiconej konsystencji, co może stymulować apetyt. Wilgotna karma ma bardziej intensywny smak, a jej zawartość wilgoci pomaga regulować gospodarkę wodną zwierzęcia. Natomiast karma sucha jest łatwiejsza w przyjmowaniu i wspiera zdrowie zębów. *W zależności od dostępności produktu Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 65 zł |
ROYAL CANIN Vet Renal Small Dogs - karma sucha dla psów małych ras z niewySpecyfikacja Efekty zdrowotne Zdrowie nerek Smak karmy Ryż Zawiera witaminy Witamina A Zawiera witamin... щеy Witamina D3 Waga produktu 1,5 kg Rodzaj opakowania Worek Specyficzne potrzeby zwierzęcia Wybredny Specyficzne potrzeby zwierzęcia Zdrowe nerki Wielkość psa Mini (5 - 10 kg) Forma dawkowania Stały Wiek zwierzęcia Dorosły Rasa psa Wszystkie rasy małych psów Rodzaj zwierzęcia Pies Ilość 1 Bez laktozy Brak danych Zawartość tłuszczu 18% Bezglutenowe Nie Zawartość witaminy D3 1000 IU/kg Włókna surowe 2,4% Fosfor 0,2% Brak sztucznych dodatków Brak danych Popiół surowy 4% Zawartość cynku 156 mg/kg Zawartość potasu 0,6% Zawartość selenu 0,05 mg/kg Sód 0,35% Zawiera przeciwutleniac ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 98 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Renal Small Dog 1.5 kgPełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych psów ras małych, do 10 kg.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 53 zł |
ще 4 пропозиції
Серія Royal Canin Vet DietПорівняти в таблиці →
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, печінка курки, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: печінка птиці, свинина, м'ясо птиці, протеїни, клас: суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 279 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, борошно, білок птиці, жири, мінерали, глютен, соєва олія, клас: суперпреміум
від 282 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: білок птиці, кукурудза, ячмінь, борошно, глютен, білок, жири, мінерали, клас: суперпреміум
від 207 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: кукурудза, білок птиці, рис, борошно, жири, буряковий жом, свинина, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: Кукурудза, пшенична клейковина*, рис, тапіока, тваринні жири, клас: суперпреміум
від 196 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, свинина, курятина, овочі, мінерали, вітаміни
від 134 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, борошно, білок, глютен, мінерали, жир, цикорій, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 101 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: кукурудза, білок птиці, рис, борошно, жири, буряковий жом, свинина, клас: суперпреміум
від 172 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, свинина, курятина, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 50 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо, продукти тваринного / рослинного походження, злаки, масла, клас: суперпреміум
від 342 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Renal Small
Ціни на Royal Canin Renal Small |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Renal Small 0.5 кг | від 22 zł | 4 пропозиції | ||
Royal Canin Renal Small 1.5 кг | від 53 zł | 9 пропозицій | ||
Royal Canin Renal Small 3.5 кг | від 108 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вуглеводи, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: протеїни, злаки, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, м’ясо лосося, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 58 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум