Корм для собак Trovet Dog ASD 3 кг
Trovet Dog ASD 3 kg 3 кг12.5 кг |
|
Підтримуваний рівень pH сечі 6.0 – 6.4 перешкоджає формуванню струвітів. Низький рівень магнію допомагає зменшити ризик формування струвітного каміння.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trovet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trovet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trovet Dog ASD 3 кг
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Trovet Urinary Struvite ASD pies - 3 kg 1220268 | 95 zł |
TROVET TROVET Urinary Struvite ASD karma dla psa z kamicą nerkową 3 kg | 81 zł |
Trovet Urinary Struvite ASD - sucha karma dla psa 3kg TROV23 | 108 zł |
Trovet Urinary Struvite ASD - 3 kg | 113 zł |
TROVET Urinary Struvite ASD dla psa 3 kg | 82 zł |
ще 4 пропозиції
Показання до застосування:
- сечокам'яна хвороба, спричинена струвітами
- повторне утворення струвітів
- щенята
- вагітність, лактація
- одночасне застосування з сечовими окислювачами
- сечокам'яна хвороба, викликана уратами, цистинами та оксолатами кальцію
Модификації Trovet Dog ASD
Ціни на Trovet Dog ASD |
---|---|---|---|---|
Trovet Dog ASD 3 кг | від 80 zł | 9 пропозицій | ||
Trovet Dog ASD 12.5 кг | від 182 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →