Karm dla psów Royal Canin Maxi Adult Pouch 1 szt.
Royal Canin Maxi Adult Pouch |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Maxi Adult Pouch 1 szt.
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Royal Canin Maxiadult karma mokra dla dorosłych psów ras dużycRoyal Canin karma dla dorosłych psów, ras dużych (od 26 do 44 kg), 15 miesiąc - 8 rok życia 140g Wspomaga prawidłowy przebieg... więcejtrawienia i równowagę flory bakteryjnej jelit. Pomaga utrzymać prawidłowe zdrowe kości i stawy u psów ras dużych. Receptura wzbogacona w kwasy tłuszczowe Omega 3 (EPA-DHA),... Bee.plZłóż skargę | 11 zł |
Royal Canin Maxi Adult karma mokra w sosie dla psów dorosłych ras dużych 1Mokra karma dla dorosłych psów ras dużych. Karma mokra ROYAL CANIN® Maxi Adult w sosie została opracowana specjalnie dla doro... więcejsłych psów ras dużych, o masie 26-44 kg, między 15 miesiącem a 8 rokiem życia. Karma charakteryzuje się precyzyjnym zbilansowaniem włókna pokarmowego oraz wysokiej jakości białkiem, wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 8 zł |
Royal Canin MaxiAdult karma dla dorosłych psów ras dużych (od 26 do 44 kg)Royal Canin karma dla dorosłych psów, ras dużych (od 26 do 44 kg), 15 miesiąc - 8 rok życia 140g
- Wspomaga prawidłow... więcejy przebieg trawienia i równowagę flory bakteryjnej jelit.
- Pomaga utrzymać prawidłowe zdrowe kości i stawy u psów ras dużych.
- Receptura wzbogacona w kwasy tłuszczowe Omega 3 (EPA-DHA), aby wspomagać utrzymanie zdrowej skóry.
Zalety:
- Wysoka strawność
- Wspomaganie kości i stawów
- Kwasy tłuszczowe omega 3 (EPA i DHA)
Karma mokra ROYAL CANIN® Maxi Adult w sosie została opracowana specjalnie dla dorosłych psów ras dużych, o masie 26-44 kg, między 15 miesiącem a 8 rokiem życia.
Karma charakteryzuje się precyzyjnym zbilansowaniem włókna pokarmowego oraz wysokiej jakości białkiem, wyselekcjonowan zoo24.plZłóż skargę | 6 zł |
Royal canin Royal Canin Maxi Adult - 140gPsy dużych ras potrzebują karmy, która zapewnia im określone składniki odżywcze, wspierające ich zdrowie. ROYAL CANIN® Maxi A... więcejdult in Gravy jest przeznaczony do zaspokojenia wszystkich potrzeb żywieniowych dorosłych psów dużych ras w wieku do 8 lat, o wadze od 26 do 44 kg. Ekskluzywna kompozycja saszetki zawiera wysokiej jakości białko, które zostało wybrane ze względu na wysoką strawność. Zawiera również zrównoważoną zawartość błonnika. Połączenie tych składników odżywczych wspiera dobre trawienie i zdrową mikroflorę jelitową. Bilans mikroflory jelitowej oznacza wysokiej jakości stolec.
Poniewa Petkarma.plZłóż skargę | 7 zł |
Royal Canin Maxi Adult | 7 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Royal Canin Size Health NutritionPorównaj w tabeli →
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 158 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 221 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 73 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 39 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 225 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 110 zł
mokra karma, pauchi, 20 szt., 0.14 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 42 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 8. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 77 zł
sucha karma, 3.5 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 218 zł
mokra karma, pauchi, 40 szt., 0.14 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 86 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 85 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 260 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: od 12. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 118 zł
mokra karma, pauchi, 20 szt., 0.14 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso i podroby, oleje i tłuszcze, zboża, białka roślinne, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Maxi Adult Pouch
Ceny na Royal Canin Maxi Adult Pouch |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maxi Adult Pouch 1 szt. | od 6 zł | 8 oferty | ||
Royal Canin Maxi Adult Pouch 10 szt. | od 55 zł | 8 oferty | ||
Royal Canin Maxi Adult Pouch 20 szt. | od 110 zł | 4 oferty | ||
Royal Canin Maxi Adult Pouch 40 szt. | od 218 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 55 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.14 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, zboża, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 17 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mięso z kurczaka, wątróbka drobiowa, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mięso i podroby kacze, ryż, zboża, oleje i tłuszcze, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, drób, wątróbka drobiowa, białka, warzywa, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: Mięso i podroby, zboża, mleko i podroby, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z indyka, wątroba, serce, żołądek i szyja z indyka, minerały, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na serce, v sostave: wieprzowina i drób, łosoś, ryż, błonnik, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, ziemniaki, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, wieprzowina, kurczak, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 125 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z indyka, wątroba, serce, żołądek i szyja z indyka, minerały, klasa: super premium