Karm dla psów Royal Canin Maxi Adult Pouch 20 szt.
Royal Canin Maxi Adult Pouch 20 pcs |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Maxi Adult Pouch 20 szt.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Maxi Adult, w sosie - 20 x 140 gRozpieść swojego czworonożnego przyjaciela pożywnymi kawałeczkami mięsa w sosie! Receptura została dopasowana specjalnie do potrzeb dorosłych psów dużych ras. Dzięki temu ta karma mokra przyczynia się do równowagi trawienia, pomaga zachować kondycję kości i stawów i korzystnie oddziałuje na zdrowie skóry i sierści. Wysokiej jakości, delikatnie goto... więcejwane składniki sprawiają, że karma jest wyjątkowo lekkostrawna i pozytywnie wpływa na równowagę flory bakteryjnej układu pokarmowego. Karma jest dostarczana w praktycznych saszetkach o pojemności 140 g każda, co ułatwia i przyspiesza jej serwowanie – niezależnie od tego, czy jest podawana jako karma Bitiba.plZłóż skargę | 110 zł |
Royal Canin Maxi Adult, w sosie - 20 x 140 gRozpieść swojego czworonożnego przyjaciela pożywnymi kawałeczkami mięsa w sosie! Receptura została dopasowana specjalnie do potrzeb dorosłych psów dużych ras. Dzięki temu ta karma mokra przyczynia się do równowagi trawienia, pomaga zachować kondycję kości i stawów i korzystnie oddziałuje na zdrowie skóry i sierści. Wysokiej jakości, delikatnie goto... więcejwane składniki sprawiają, że karma jest wyjątkowo lekkostrawna i pozytywnie wpływa na równowagę flory bakteryjnej układu pokarmowego. Karma jest dostarczana w praktycznych saszetkach o pojemności 140 g każda, co ułatwia i przyspiesza jej serwowanie – niezależnie od tego, czy jest podawana jako karma pełnoporcjowa, czy jako topping na karmie suchej. W ten sposób zawsze masz pod ręką posiłek, którym możesz ze smakiem rozpieszczać swojego sporych rozmiarów psa i który optymalnie dostarcza do jego organizmu niezbędne składniki odżywcze. Royal Canin Maxi Adult w skrócie: Zbilansowana karma mokra dla dorosłych psów ras dużych (26–44 kg). Zwinność i witalność Poddana delikatnej obróbce karma wspomaga organizm psa, nie obciążając go bez potrzeby. Wyjątkowo soczysta Smakowita karma w sosie zwiększa akceptację i wzmaga apetyt starszych psów. Optymalny profil żywieniowy dopasowany do potrzeb dużych i ciężkich zwierząt. Pełne witalności kości i stawy: receptura wspomagająca ruchomość. Z EPA i DHA: wysoka zawartość omega-3 o prozdrowotnym oddziaływaniu na skórę i sierść. Wysoka strawność: wyselekcjonowan Zooplus.plZłóż skargę | 115 zł |
Royal Canin Maxi Adult, w sosie - 20 x 140 g | 110 zł |
Uzupełnienie: Mokra karma Royal Canin Size - Maxi Adult, 20 x 140 gAby odpowiadać indywidualnym upodobaniom psów, karma Royal Canin jest dostępna jako karma mokra, oraz jako karma sucha. Podając psu zarówno karmę suchą i mokrą, należy przestrzegać naszych zaleceń żywieniowych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój pies otrzyma prawidłową ilość karmy. Dla większego urozmaicenia – różne warianty produktu Karma Ro... więcejyal Canin jest dostępna także jako karma mokra. Stosując karmienie mieszane karmą suchą i karmą mokrą, należy przestrzegać naszych zaleceń żywieniowych. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twój pies otrzymuje prawidłową ilość karmy mokrej i suchej. Liczne badania potwierdzają, że łączenie pokarmów w mokrej i suchej postaci jest zgodne z naturalnymi zachowaniami żywieniowymi psów, wykazując jednocześnie właściwości prozdrowotne! Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego psa i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Oznacza to, że podając swojemu psu Royal Canin Maxi Adult, zapewniasz mu pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 115 zł |
Seria Royal Canin Size Health NutritionPorównaj w tabeli →
od 221 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 158 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 90 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 78 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na nerki, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.14 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso i podroby, oleje i tłuszcze, zboża, białka roślinne, klasa: super premium
od 41 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, drożdże, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: duże, wiek: od 15. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 259 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 89 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 260 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.14 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso i podroby, oleje i tłuszcze, zboża, białka roślinne, klasa: super premium
od 36 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: od 12. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 221 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 277 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 223 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 87 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Maxi Adult Pouch
Ceny na Royal Canin Maxi Adult Pouch |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maxi Adult Pouch 1 szt. | od 6 zł | 8 oferty | ||
Royal Canin Maxi Adult Pouch 10 szt. | od 55 zł | 8 oferty | ||
Royal Canin Maxi Adult Pouch 20 szt. | od 110 zł | 4 oferty | ||
Royal Canin Maxi Adult Pouch 40 szt. | od 218 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 125 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z indyka, wątroba, serce, żołądek i szyja z indyka, minerały, klasa: super premium
od 120 zł
mokra karma, 12 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryba, bulion, woda, indyk, wątróbka, białko, łosoś, groszek, ziemniaki, klasa: holistyczna
od 77 zł
mokra karma, 12 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium