Корм для собак Royal Canin Maxi Adult Pouch 20 шт
Royal Canin Maxi Adult Pouch 20 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Maxi Adult Pouch 20 шт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Maxi Adult, w sosie - 20 x 140 gRozpieść swojego czworonożnego przyjaciela pożywnymi kawałeczkami mięsa w sosie! Receptura została dopasowana specjalnie do p... щеotrzeb dorosłych psów dużych ras. Dzięki temu ta karma mokra przyczynia się do równowagi trawienia, pomaga zachować kondycję kości i stawów i korzystnie oddziałuje na zdrowie skóry i sierści. Wysokiej jakości, delikatnie gotowane składniki sprawiają, że karma jest wyjątkowo lekkostrawna i pozytywnie wpływa na równowagę flory bakteryjnej układu pokarmowego. Karma jest dostarczana w praktycznych saszetkach o pojemności 140 g każda, co ułatwia i przyspiesza jej serwowanie – niezależnie od tego, czy jest podawana jako karma pełnoporcjowa, czy jako topping na karmie suchej. W ten sposób zawsze masz pod ręką posiłek, którym możesz ze smakiem rozpieszczać swojego sporych rozmiarów psa i który optymalnie dostarcza do jego organizmu niezbędne składniki odżywcze. Royal Canin Maxi Adult w skrócie: Zbilansowana karma mokra dla dorosłych psów ras dużych (26–44 kg). Zwinność i witalność Poddana delikatnej obróbce karma wspomaga organizm psa, nie obciążając go bez potrzeby. Wyjątkowo soczysta Smakowita karma w sosie zwiększa akceptację i wzmaga apetyt starszych psów. Optymalny profil żywieniowy dopasowany do potrzeb dużych i ciężkich zwierząt. Pełne witalności kości i stawy: receptura wspomagająca ruchomość. Z EPA i DHA: wysoka zawartość omega-3 o prozdrowotnym oddziaływaniu na skórę i sierść. Wysoka strawność: wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 117 zł |
Royal Canin Maxi Adult, w sosie - 20 x 140 gRozpieść swojego czworonożnego przyjaciela pożywnymi kawałeczkami mięsa w sosie! Receptura została dopasowana specjalnie do p... щеotrzeb dorosłych psów dużych ras. Dzięki temu ta karma mokra przyczynia się do równowagi trawienia, pomaga zachować kondycję kości i stawów i korzystnie oddziałuje na zdrowie skóry i sierści. Wysokiej jakości, delikatnie gotowane składniki sprawiają, że karma jest wyjątkowo lekkostrawna i pozytywnie wpływa na równowagę flory bakteryjnej układu pokarmowego. Karma jest dostarczana w praktycznych saszetkach o pojemności 140 g każda, co ułatwia i przyspiesza jej serwowanie – niezależnie od tego, czy jest podawana jako karma Bitiba.plПоскаржитись | 110 zł |
Royal Canin Maxi Adult 20x140g | 121 zł |
Royal Canin Maxi Adult, w sosie - 20 x 140 g | 110 zł |
Uzupełnienie: Mokra karma Royal Canin Size - Maxi Adult, 20 x 140 gAby odpowiadać indywidualnym upodobaniom psów, karma Royal Canin jest dostępna jako karma mokra, oraz jako karma sucha. Podaj... щеąc psu zarówno karmę suchą i mokrą, należy przestrzegać naszych zaleceń żywieniowych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój pies otrzyma prawidłową ilość karmy. Dla większego urozmaicenia – różne warianty produktu Karma Royal Canin jest dostępna także jako karma mokra. Stosując karmienie mieszane karmą suchą i karmą mokrą, należy przestrzegać naszych zaleceń żywieniowych. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twój pies otrzymuje prawidłową ilość karmy mokrej i suchej. Liczne badania potwierdzają, że łączenie pokarmów w mokrej i suchej postaci jest zgodne z naturalnymi zachowaniami żywieniowymi psów, wykazując jednocześnie właściwości prozdrowotne! Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego psa i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Oznacza to, że podając swojemu psu Royal Canin Maxi Adult, zapewniasz mu pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 117 zł |
Серія Royal Canin Size Health NutritionПорівняти в таблиці →
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 78 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 243 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 1 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 260 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 12 років, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 120 zł
вологий / консерви, паучи, 20 шт, 0.14 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо і субпродукти, олії і жири, злаки, рослинні білки, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 73 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 12 років, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 252 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 189 zł
сухий корм, 8.5 кг, порода: малі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 34 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, масла, жири, мінерали, дріжджі, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Maxi Adult Pouch
Ціни на Royal Canin Maxi Adult Pouch |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maxi Adult Pouch 1 шт | від 6 zł | 7 пропозицій | ||
Royal Canin Maxi Adult Pouch 10 шт | від 55 zł | 10 пропозицій | ||
Royal Canin Maxi Adult Pouch 20 шт | від 110 zł | 5 пропозицій | ||
Royal Canin Maxi Adult Pouch 40 шт | від 218 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 125 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо м'язів індички, печінка, серце, шлунок і шия індички, мінерали, клас: суперпреміум
від 114 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, комплекс антиоксидантів, в составе: риба, бульйон, вода, індичка, печінка, білок, лосось, горох, картопля, клас: холістик
від 126 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 127 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки. протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум