Karm dla psów Royal Canin Maxi Ageing 8+ 3 kg
Royal Canin Maxi Ageing 8+ 3 kg 3 kg15 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Royal Canin Size Health NutritionPorównaj w tabeli →
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 158 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 221 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 119 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 252 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 28 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 56 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.14 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 233 zł
mokra karma, pauchi, 40 szt., 0.14 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 73 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 39 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 225 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 110 zł
mokra karma, pauchi, 20 szt., 0.14 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 42 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 8. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 77 zł
sucha karma, 3.5 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 218 zł
mokra karma, pauchi, 40 szt., 0.14 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 86 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Maxi Ageing 8+
Ceny na Royal Canin Maxi Ageing 8+ |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maxi Ageing 8+ 3 kg | od 87 zł | 1 oferta | ||
Royal Canin Maxi Ageing 8+ 15 kg | od 260 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 82 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: łosoś, zboża, białka, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, na serce, na wątrobę, dla nieaktywnych psów, v sostave: drób, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, ryż, zboża, tłuszcz, mączka rybna, zioła, klasa: super premium
od 82 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 64 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na serce, na stawy, v sostave: kukurydza, jęczmień, drób, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium