Karm dla psów Royal Canin Medium Ageing 10+ 15 kg
Royal Canin Medium Ageing 10+ 15 kg 3 kg15 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Medium Ageing 10+ 15 kg
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ROYAL CANIN SHN Medium Ageing 10+ 15 kgROYAL CANIN® Medium Ageing 10+ to bogata w składniki odżywcze i zbilansowana receptura, która zaspokaja specyficzne potrzeby... więcejTwojego średniego psa od 10. roku życia i wspiera go w starszym wieku. Karma jest przeznaczona dla psów średniej wielkości o wadze od 11 do 25 kg i wzbogacona niezbędnymi witaminami oraz substancjami odżywczymi, tj. EPA i DHA, które wspierają witalność i zdrowie psa przez całe jego życie. Starsze psy potrzebują regularnego ruchu, aby ich mięśnie dobrze się rozwijały. Krokiety Medium Ageing 10+ ze specyficznymi, wysokiej jakości białkami pomagają utrzymać masę mięśniową starszych psów. Sposób życia starszego psa może prowadzić do kontaktu z różnymi elementami środowiska, które osłabiają jego odporność. Receptura ta zawiera prebiotyki i mieszankę witamin, w tym witaminy C i E, które wspierają jego naturalną odporność. Dostosowaliśmy wielkość i kształt krokietów do szczęki starszego psa i jego nawyków żywieniowych. Specjalny kształt zachęca psa do prawidłowego gryzienia. ROYAL CANIN® Medium Ageing 10+ jest dostępna również jako karma mokra: Kawałki w sosie. Zdolności poznawcze Twojego psa zmniejszają się wraz z wiekiem. Mieszane karmienie mokrą i suchą karmą sprawia, że posiłki stają się smaczniejsze. Aby zagwarantować wysoką jakość naszych karm, wszystkie produkty ROYAL CANIN® przechodzą kompleksową kontrolę jakości. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 260 zł |
Royal Canin Medium Ageing 10+ 15 kg | 331 zł |
Royal Canin Medium Ageing 10+ - 2 x 15 kgKarma Royal Canin Medium Ageing 10+ została opracowana specjalnie dla średnich psów w wieku powyżej 10 lat i oferuje pożywną... więceji zbilansowaną recepturę dostosowaną do specyficznych potrzeb starszych psów. Dostosowany rozmiar i kształt krokietów zachęca psa do intensywnego żucia, co z kolei wspomaga trawienie. Dostosowana zawartość energii idealnie pokrywa spektrum wydajności w zależności od wieku. Zbilansowana sucha karma dostarcza wysokiej jakości białka, które wspierają mięśnie czworonożnego przyjaciela. Wzbogacona o niezbędne witaminy i składniki odżywcze, takie jak EPA i DHA, karma ta wspiera witalność i dobre samopoczucie psa. Royal Canin Medium Ageing 10+ w skrócie: Wysokiej jakości sucha karma dla psów średnich ras (11 - 25 kg) od 10 roku życia. Wspiera mięśnie: wysokiej jakości białka. Naturalna odporność : witaminy C i E pomagają chronić komórki przed stresem oksydacyjnym Optymalna witalność: dostarcza niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-3 EPA i DHA, ważnych dla wielu funkcji organizmu. Dostosowany rozmiar krokietów: zachęca do żucia, a tym samym promuje higienę. Wysoka jakość : ściśle kontrolowana produkcja. Zooplus.plZłóż skargę | 540 zł |
ROYAL CANIN Medium Ageing 10+ 30 kg (2 x 15 kg) karma sucha dla psów dojrzZalety:• Zachowanie witalności• Ochrona kości i stawów• Zdrowa skóra i piękna sierśćKiedy pies zaczyna się starzeć, niezwykle... więcejważne jest podawanie karmy, która dostarcza wszystkich niezbędnych składników pokarmowych sprzyjających zdrowiu psa.Karma ROYAL CANIN® Medium Ageing 10+ została opracowana specjalnie dla dorosłych psów ras średnich, o masie 11-25 kg, powyżej 10 roku życia.Karma ROYAL CANIN® Medium Ageing 10+ zawiera unikalny kompleks przeciwutleniac Fera.plZłóż skargę | 584 zł |
Royal Canin, Karma dla psa, Medium Ageing 10+, 15 kg.utrzymanie witalności i masy mięśniowej higiena jamy ustnej prawidłowy przebieg trawienia najwyższa smakowitośc zdrowa skóra... więceji lśniąca sierść EmpikZłóż skargę | 307 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Royal Canin Size Health NutritionPorównaj w tabeli →
od 221 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 158 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 78 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, ryż, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 208 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 67 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, v sostave: mięso i podroby, zboża, oleje i tłuszcze, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 238 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, ryż, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 202 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 118 zł
mokra karma, pauchi, 20 szt., 0.14 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 119 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 252 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 28 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 56 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.14 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 233 zł
mokra karma, pauchi, 40 szt., 0.14 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Medium Ageing 10+
Ceny na Royal Canin Medium Ageing 10+ |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Medium Ageing 10+ 3 kg | od 69 zł | 1 oferta | ||
Royal Canin Medium Ageing 10+ 15 kg | od 260 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 324 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 240 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na nerki, na serce, na stawy, v sostave: zboża, mączka jagnięca, tłuszcz, poferment, sucha wysłodki buraczane, olej, minerały, klasa: super premium
od 206 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: łosoś, zboża, białka, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, zboża, wysłodki buraczane, tłuszcze, hydrolizat białkowy, błonnik, klasa: super premium
od 230 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: zboża, mączka z kurczaka/indyka, tłuszcz, pulpa buraczana, siemię lniane, minerały, klasa: super premium
od 245 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na nerki, na stawy, v sostave: mięso z kurczaka, kawałki ziemniaków, białko drobiowe, białko jagnięce, klasa: super premium
od 349 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 347 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 342 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 212 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 299 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 313 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium