Karm dla psów Royal Canin Maxi Ageing 8+ 15 kg
Royal Canin Maxi Ageing 8+ 15 kg 3 kg15 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Maxi Ageing 8+ 15 kg
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Maxi Ageing karma sucha dla psów dojrzałych, po 8 roku życia,Sucha karma dla psów ras dużych, które ukończyły 8 rok życia. Karma ROYAL CANIN® Maxi Ageing 8+ została opracowana specjalnie... więcejdla starszych psów ras dużych (od 26 do 44 kg), powyżej 8. roku życia. Na tym etapie życia, psy ras dużych maję tendencję do rozwoju nadwagi, ponieważ stają się mniej aktywne, w związku z tym ich wydatek energetyczny jest dużo mniejszy. Dlatego ważne jest, aby przestrzegać zalecanych dziennych dawek karmy. Wysokiej jakości białka L.I.P, charakteryzując Miskakarmy.plZłóż skargę | 441 zł |
Royal Canin Maxi Ageing 8+ - 2 x 15 kgSucha karma Royal Canin Maxi Ageing 8+ to dobry wybór, jeśli chcesz idealnie wspierać swojego psiego seniora dużej rasy w pro... więcejcesie starzenia się. Ten zbilansowany posiłek zapewnia Twojemu pupilowi odpowiedni profil składników odżywczych, który może przyczynić się do jego witalności w podeszłym wieku. Royal Canin Maxi Ageing 8+ składa się ze specjalnie dopasowanych krokiecików, których kształt, wielkość i tekstura zachęcają do intensywnego żucia i mogą w ten sposób zapobiec zakrztuszeniu się pokarmem. Receptura zawiera niezbędne kwasy tłuszczowe omega-3, które mogą przyczynić się między innymi do prawidłowej pracy serca. Do tego dochodzi wysokiej jakości białko L.I.P., które jest szczególnie lekkostrawne. Ponadto karma Royal Canin Maxi Ageing 8+ ma wartość energetyczną dostosowaną do potrzeb psów starszych. Właściwości Royal Canin Maxi Ageing 8+: Zbilansowana karma sucha dla psów ras dużych od 8 roku życia. Witalność i wsparcie Dzięki specjalnie skomponowanej recepturze dla starzejących się psów ras średnich. Pierścieniowe krokiety Krokiety są dopasowane do rozmiarów i siły uścisku szczęki i tym samym wspomagają mięśnie żwaczowe. Royal Canin Maxi Ageing 8+ w skrócie: Zbilansowana sucha karma dla psów dużych ras od 8 roku życia. Kompleks przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 540 zł |
ROYAL CANIN SHN Maxi Ageing 8+ 15 kgKarma ROYAL CANIN® Maxi Ageing 8+ to bogata w składniki odżywcze i zbilansowana receptura dla psów od 8. roku życia, która za... więcejspokaja szczególne potrzeby Twojego dużego psa i wspiera go w starszym wieku. Ze względu na dłuższy czas trawienia duże psy są bardziej podatne na zaburzenia trawienia niż mniejsze rasy. Krokiety Maxi Ageing 8+ zawierają lekkostrawne białka i zbilansowaną zawartość błonnika pokarmowego, które wspomagają zdrowie układu trawiennego. W przypadku dużych psów o wadze od 26 do 44 kg większość masy spoczywa na stawach. Receptura ta składa się ze specjalnej kombinacji minerałów i substancji odżywczych, które wspomagają kości i stawy starszych psów. Twój starszy pies potrzebuje określonych składników odżywczych, aby zachować zdrowie. Receptura ta jest wzbogacona o mieszankę niezbędnych witamin i substancji odżywczych, tj. EPA i DHA, i przez całe życie wspiera witalność Twojego psa. Szczególna wielkość i kształt naszych krokietów uwzględniają kształt szczęki starszego psa i zapewniają, że odpowiednio gryzie on spożywany pokarm. Karma ROYAL CANIN® Maxi Ageing 8+ jest dostępna również jako karma mokra: Kawałki w sosie. Zdolności sensoryczne starszych psów zmniejszają się wraz z wiekiem, dlatego mieszanie mokrej i suchej karmy pomaga poprawić smakowitość posiłku. Aby zagwarantować wysoką jakość naszych karm, wszystkie produkty ROYAL CANIN® przechodzą kompleksową kontrolę jakości. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 260 zł |
ROYAL CANIN Maxi Ageing 8+ 15 kg sucha karma dla psów dojrzałych ras dużycW organizmie twojego dojrzałego psa zachodzi teraz wiele zmian, a oznaki starzenia mogą zacząć się pojawiać. Dlatego tak ważn... więceje jest, aby pamiętać, że na każdym etapie życia psa odpowiednia dieta kluczem do utrzymania dobrego zdrowia. Kiedy pies wkracza w okres starości, należy zwracać szczególną uwagę na żywienie, aby dostarczyć mu wszystkich niezbędnych składników wspierających jego organizm. Karma ROYAL CANIN® Maxi Ageing 8+ została opracowana specjalnie dla starszych psów ras dużych (od 26 do 44 kg), powyżej 8. roku życia. Zawarte w karmie ROYAL CANIN® Maxi Ageing 8 opatentowany kompleks współdziałający Fera.plZłóż skargę | 301 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Maxi Ageing 8+ 15kg karma sucha dla psów dojrzałyc | 331 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Royal Canin Size Health NutritionPorównaj w tabeli →
od 158 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 221 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 86 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 85 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 260 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: od 12. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 118 zł
mokra karma, pauchi, 20 szt., 0.14 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso i podroby, oleje i tłuszcze, zboża, białka roślinne, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 162 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, ryż, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 73 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: od 12. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 34 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, v sostave: mięso i podroby, zboża, oleje i tłuszcze, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, drożdże, klasa: super premium
od 120 zł
mokra karma, pauchi, 20 szt., 0.14 kg, poroda: średnie, wiek: od 10. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Maxi Ageing 8+
Ceny na Royal Canin Maxi Ageing 8+ |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maxi Ageing 8+ 3 kg | od 87 zł | 1 oferta | ||
Royal Canin Maxi Ageing 8+ 15 kg | od 260 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 235 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: duże, wiek: od 6. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na nerki, na serce, na stawy, v sostave: zboża, mączka z kurczaka/indyka, tłuszcz, olej, minerały, chrząstka wieprzowa, klasa: super premium
od 324 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 349 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 347 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 342 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 282 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: białko drobiowe, kukurydza, jęczmień, mąka, gluten, białko, tłuszcze, minerały, klasa: super premium
od 376 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, błonnik, drób, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 350 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 313 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 289 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, zboża, mięso z kurczaka, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium