Karm dla psów Royal Canin Mini Puppy 8 kg
Zdjęcia 12 |
Royal Canin Mini Puppy 8 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Mini Puppy 8 kg
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla szczeniąt Royal Canin Puppy Mini 8kg (3182550793049) (9143Sucha karma dla szczeniąt małych ras do 10 miesiąca życia i wadze do 10 kg. Nie narusza mikroflory jelitowej i zapewnia komfo... więcejrtowe trawienie dla młodego układu pokarmowego. Zapewnia wystarczającą ilość energii dla tego wieku, aby utrzymać mobilność i aktywny tryb życia. Pomaga w utrzymaniu zdrowej skóry i sierści. Przeprowadza mechaniczne czyszczenie zębów podczas żucia, utrzymując higienę jamy ustnej. Posiada wygodne zapięcie, które zabezpiecza zapas pokarmu i zapobiega jego utlenianiu. Czy wiesz, że Twój szczeniak małej rasy waży 20 razy od urodzenia do 10 miesiąca życia? Ciało szczeniaka stale rośnie: skład, konsystencja i wielkość karmy muszą być dostosowane do wieku szczenięcia. Dieta w okresie wzrostu odgrywa kluczową rolę w morfologii i zdrowiu szczenięcia w przyszłości.Kar Rozetka.plZłóż skargę | 194 zł |
Royal Canin Mini Puppy 8kgRoyal Canin Mini Puppy 8kg
Pełnoporcjowa karma dla psów - Dla szczeniąt ras małych (masa ciała psa dorosłego od 1 do 10 kg)... więcej- Do 10 miesiąca życia. Sklepdaglezja.plZłóż skargę | 245 zł |
Royal Canin Mini Puppy - Karma Sucha dla Szczeniąt, Rasy Małe 8kg DARMOWA
✓ Wzmocnienie naturalnej odporności
✓ Zdrowie układu pokarmowego
✓ Optymalna koncentracja energii zoo24.plZłóż skargę | 211 zł |
Royal Canin Royal Canin Mini puppy - karma sucha dla szczeniąt, rasy małeROYAL CANIN Mini Puppy karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 10 miesiąca życia, ras małych Zalety: Wzmocnienie naturalnej odporn... więcejości Zdrowie układu pokarmowego Optymalna koncentracja energii Potrzeby pokarmowe twojego szczenięcia są tak samo ważne w jego wczesnych latach, jak i w dorosłym życiu,... Bee.plZłóż skargę | 235 zł |
Royal Canin Mini Puppy - sucha karma dla szczeniąt, rasy małe, do 10 miesiRoyal Canin Mini Puppy - sucha karma dla szczeniąt Royal Canin Mini Puppy produkt od Royal Canin. Marka od kilkudziesięciu la... więcejt specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów Royal Canin Mini Puppy RC Mini Puppy jest karmą pełnoporcjową, przeznaczoną dla szczeniąt ras małych ( masa ciała dorosłego psa do 10kg). W związku z tym, specjalnie dobrane składniki zapewniają jak najlepszy wzrost i rozwój młodego organizmu. Przede wszystkim wysoki poziom energii pozwala zaspokoić wysokie potrzeby energetyczne szczeniąt ras małych. Również wysoki poziom dobrej jakości białka (L.I.P) pozwala na prawidłowy wzrost i zbudowanie masy mięśniowej. Dodatkowo receptura zawiera suplementy pozwalające wspomóc organizm w tym ważnym okresie. Unikalny kompleks przeciwutleniac Miskakarmy.plZłóż skargę | 288 zł |
pokaż 11 ofert
Seria Royal Canin Size Health NutritionPorównaj w tabeli →
od 243 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 164 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 263 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 90 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 48 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 78 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na nerki, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.14 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso i podroby, oleje i tłuszcze, zboża, białka roślinne, klasa: super premium
od 41 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, drożdże, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: duże, wiek: od 15. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 270 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 89 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 273 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.14 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso i podroby, oleje i tłuszcze, zboża, białka roślinne, klasa: super premium
od 36 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: od 12. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 221 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 277 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 223 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 87 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Mini Puppy
Ceny na Royal Canin Mini Puppy |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Puppy 0.8 kg | od 24 zł | 9 oferty | ||
Royal Canin Mini Puppy 2 kg | od 53 zł | 13 oferty | ||
Royal Canin Mini Puppy 4 kg | od 85 zł | 16 oferty | ||
Royal Canin Mini Puppy 8 kg | od 164 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 181 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na serce, na kości, v sostave: kurczak, indyk, kukurydza, kasza, tłuszcz, ryż, pulpa buraczana, sos z kurczaka, klasa: super premium
od 182 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 172 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, do zębów, hipoalergiczna, na wątrobę, v sostave: drób (50%), ryż, zboża, ryby, warzywa, owoce, jajka, klasa: super premium
od 157 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś 35%, ziemniaki 28%, białko z łososia 15%, klasa: super premium
od 176 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 165 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 195 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 149 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 124 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 170 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, klasa: super premium
od 253 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, ryż, kukurydza, tłuszcz, kiełki kukurydzy, ziemniaki, ryby, klasa: super premium