Karm dla psów Brit Care Grain-Free Puppy Salmon/Potatoes 12 kg
Zamknij
Menu
Brit Care Grain-Free Puppy Salmon/Potatoes 12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Care Grain-Free Puppy Salmon/Potatoes 12 kg
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Dry food for puppies and young dogs of all breeds 4 weeks - 12 miesięDry food for puppies and young dogs of all breeds (4 weeks - 12 miesięcy). Brit Care Dog Grain-Free Puppy Salmon 12 kg Amazon.plZłóż skargę | 224 zł |
Brit Care Dog Grain-free Puppy Salmon 12 kg | 258 zł |
Karma dla psa BRIT Care Grain-Free Puppy Łosoś 12 kgBrit Care Dog Grain-free Puppy Salmon to pełnoporcjowa, bezzbożowa karma na bazie łososia stworzona z myślą o szczeniętach i... więcejmłodych psach wszystkich ras (od 4. tygodnia do 12. miesiąca życia). Electro.plZłóż skargę | 187 zł |
Brit Care Puppy Salmon & Potato - sucha karma dla szczeniaka 12kg BC112Brit Care Puppy Salmon & Potato - karma sucha dla szczeniąt Marka Brit została stworzona w 1994 w czeskiej Pradze. Ze względu... więcejna fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Care Puppy Salmon & Potato, karma dla szczeniąt od 4 tygodnia do 12 miesiąca. Brit Care Puppy Salmon & Potato Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Care Puppy Salmon & Potato . Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla wszystkich szczeniaków i juniorów wszystkich ras od 4 tygodnia do 12 miesiąca życia. Ponieważ kompozycja karmy opiera się głównie o łososia, który stanowi 35% składu. P rzekłada się to finalnie na 30% zawartość surowego białka i 18% tłuszczu w karmie, składników niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju szczeniaka. Łosoś zawiera kwas DHA , który ma duży wpływ na rozwój mózgu i siatkówki oka. Ziemniaki zawierają wiele minerałów i witamin są również źródłem błonnika, który ma pozytywny wpływ na układ trawienny, a w szczególności na perystaltykę jelit. Wzbogacenie o rozmaryn, goździki, kurkumę i witaminę C ma na celu wspomaganie ochrony antybakteryjnej dla zdrowych zębów naszego pupila. Dzięki wysokiej obecności białka w karmie, z pewnością wpływa ona korzystanie na prawidłowy rozwój wszystkich tkanek i mięśni. Co zasługuje na uwagę, karma ta jest wolna od zbóż, soi i składników GMO. Brit Care Puppy - łosoś i ziemniak - najważniejsze cechy karmy 35% łososia 30% surowego białka łosoś wspiera rozwój mózgu i siatkówki oka rozmaryn, goździki, kurkuma i witamina C działają przeciwbakteryj Miskakarmy.plZłóż skargę | 195 zł |
Karma Brit Care Dog Grain-Free Puppy Salmon 12kg Karma Brit Care Dog Grain-Free Puppy Salmon 12kg Karma Brit Care Dog Grain-Free Puppy Salmon 12kg Brit Care Dog Grain-fr... więcejee Puppy Salmon Pełnoporcjowa karma dla psów. Bezzbożowa receptura Łosoś i ziemniaki dla szczeniąt i młodych psów wszystkich ras (4 tygodnie – 12 miesięcy). Nadaje się również jako starter. Funkcjonalne składniki odżywcze : - Chrotektory - glukozamina i chondroityna - Zioła i owoce - Drożdże - naturalne źródło Inozytolu / aminokwasów i peptydów - Dodatek Tauryny - Organiczne dodatki DOSTĘPNE OPAKOWANIA: 1kg, 3kg, 12kg SKŁAD: łosoś (55%) (dehydratyzowan Erli.plZłóż skargę | 199 zł |
pokaż 13 ofert
Seria Brit Care Grain-FreePorównaj w tabeli →
od 43 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, olej, zioła i owoce, klasa: super premium
od 21 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś 35%, ziemniaki 28%, białko z łososia 15%, klasa: super premium
od 11 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna 40%, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna 40%, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 165 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 147 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna 40%, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 12 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, tuńczyk, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 21 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, tuńczyk, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 145 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, tuńczyk, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 189 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 180 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 13 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: królik, białko łososia, groszek, ciecierzyca, kasza gryczana, len, tłuszcz, zioła i owoce, klasa: super premium
od 54 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 166 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 169 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, jagnięcina, białka, warzywa, klasa: super premium
od 166 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody, klasa: super premium
od 207 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: dziczyzna, mączka jagnięca, ciecierzyca, groch, soczewica, masło, aromat, klasa: super premium
od 199 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: indyk, sardynella, makrela, ostrobok, sardynka, wieprzowina, kaczka, klasa: holistyczna
od 160 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na kości, v sostave: kurczak, indyk, ryż, kukurydza, tłuszcz, klasa: premium
od 196 zł
sucha karma, 13 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kaczka, bataty, warzywa, jajka, przepiórka, indyk, klasa: holistyczna
od 167 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 148 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 160 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, jajka, klasa: premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium