Ceny na Royal Canin Mini Puppy 2 kg
Zdjęcia 12 | od 52 do 108 zł Rodzaj: sucha karma; Waga opakowania (kg): 2; Wiek: Wiek: od 2. miesiąca; szczenięta; młode; Wielkość psa: małe; Ogólne przeznaczenie: na co dzień; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla szczeniąt małych ras Royal Canin Puppy Mini do 10 miesiącaSucha karma dla szczeniąt małych ras do 10 miesiąca życia i wadze do 10 kg. Nie narusza mikroflory jelitowej i zape... więcejwnia komfortowe trawienie dla młodego układu pokarmowego. Zapewnia wystarczającą ilość energii dla tego wieku, aby utrzymać mobilność i aktywny tryb życia. Pomaga w utrzymaniu zdrowej skóry i sierści. Przeprowadza mechaniczne czyszczenie zębów podczas żucia, utrzymując higienę jamy ustnej. Posiada wygodne zapięcie, które zabezpiecza zapas pokarmu i zapobiega jego utlenianiu. Czy wiesz, że Twój szczeniak małej rasy waży 20 razy od urodzenia do 10 miesiąca życia? Ciało szczeniaka stale rośnie: skład, konsystencja i wielkość karmy muszą być dostosowane do wieku szczenięcia. Dieta w okresie wzrostu odgrywa kluczową rolę w morfologii i zdrowiu szczenięcia w przyszłości.Kar Rozetka.plZłóż skargę | 62 zł |
Karma Royal Canin SHN Mini Junior (2 kg )Specyfikacja Brak sztucznych barwników Tak Smak karmy Drób Bez laktozy Tak Rodzaj zwierzęcia... więcejPies Bez soi Nie Specyficzne potrzeby zwierzęcia Okres wzrostu Bez cukru Brak danych Forma dawkowania Stały Bez konserwantów Tak Wielkość psa Małe (2-10 kg) Bezglutenowe Nie Rodzaj opakowania Plastikowa torba Wiek zwierzęcia Szczenięta Rasa psa Wszystkie rasy małych psów Waga produktu 2 kg Efekty zdrowotne Zdrowe kości, zdrowy wzrost, silne i mocne zęby Włókna surowe 1,3% Białko 31% Popiół surowy 6,8% Zawartość tłuszczu 20% Szerokość 190mm Długość 365mm Wysokość 95mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 108 zł |
Royal Canin Mini Puppy - sucha karma dla szczeniąt, rasy małe, do 10 miesiRoyal Canin Mini Puppy - sucha karma dla szczeniąt Royal Canin Mini Puppy produkt od Royal Canin. Marka od kilkudzi... więcejesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów Royal Canin Mini Puppy RC Mini Puppy jest karmą pełnoporcjową, przeznaczoną dla szczeniąt ras małych ( masa ciała dorosłego psa do 10kg). W związku z tym, specjalnie dobrane składniki zapewniają jak najlepszy wzrost i rozwój młodego organizmu. Przede wszystkim wysoki poziom energii pozwala zaspokoić wysokie potrzeby energetyczne szczeniąt ras małych. Również wysoki poziom dobrej jakości białka (L.I.P) pozwala na prawidłowy wzrost i zbudowanie masy mięśniowej. Dodatkowo receptura zawiera suplementy pozwalające wspomóc organizm w tym ważnym okresie. Unikalny kompleks przeciwutleniac Miskakarmy.plZłóż skargę | 90 zł |
Royal Canin Mini Puppy - 2 kgZalety karmy Royal Canin Mini Puppy: Wspiera rozwój silnego układu odpornościowego i naturalną odporność organizmu.... więcejBogata w energię, dla szybkiego i intensywnego okresu wzrostu. Kwasy tłuszczowe omega-3 dla rozwoju mózgu. Specjalny rozmiar i struktura granulek ułatwia żucie. Optymalne trawienie i wchłanianie składników odżywczych. Wspomaga układ odpornościowy dzięki witaminom C i E. Wspiera zdrowie zębów. Royal Canin Mini Puppy: zbilansowana sucha karma dla szczeniąt Royal Canin Mini Puppy to wysokiej jakości sucha karma, która została specjalnie opracowana, aby zaspokoić specyficzne potrzeby żywieniowe szczeniąt małych ras. Starannie dobrane składniki oferują liczne korzyści dla psa. Wspomagając rozwój układu odpornościowego Zooplus.plZłóż skargę | 55 zł |
Royal Canin Mini Puppy 2kgRoyal Canin Mini Puppy 2kg
Pełnoporcjowa karma dla psów - Dla szczeniąt ras małych (masa ciała psa dorosłego od 1... więcejdo 10 kg) - Do 10 miesiąca życia. Sklepdaglezja.plZłóż skargę | 97 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Puppy Mini SHN - sucha karma dla szczeniąt - 2 kgBEZ CUKRU: Brak danychBez konserwantów: TakBEZ LAKTOZY: TakBez soi: NieBezglutenowe Akces-markt.plZłóż skargę | 68 zł |
Royal Canin SHN Mini Puppy BF 2 kg | 89 zł |
ROYAL CANIN Mini Puppy 2 kg karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 10 miesiącaZalety produktu:• Rozwój mózgu. Kwasy tłuszczowe omega 3 wspomagają rozwój mózgu oraz proces uczenia• Optymalny poz... więcejiom energii. Pokrycie wysokich potrzeb energetycznych szczeniąt ras małych• Silny układ odpornościowy. Udowodnione działanie kompleksu składników, takich jak witaminy E i C, wspierających zdrowy rozwój układu odpornościowego Fera.plZłóż skargę | 68 zł |
ROYAL CANIN Mini Puppy 2 kgDlaczego warto podawać specjalną karmę dla szczeniąt małych ras? Karma ROYAL CANIN Mini Puppy jest specjalnie do... więcejstosowana do potrzeb żywieniowych szczeniąt. Karma jest przeznaczona specjalnie dla szczeniąt w wieku 2–10 miesięcy, które jako psy dorosłe osiągają masę ciała do 10 kg. Faza wzrostu to bardzo istotny etap życia szczenięcia – to czas wielkich zmian i nowych odkryć. W tej decydującej fazie jego układ odpornościowy stopniowo się rozwija. Z tego powodu karma ROYAL CANIN Mini Puppy zawiera opatentowany kompleks przeciwutleniac Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 52 zł |
Royal Canin Mini Puppy - Karma Sucha dla Szczeniąt, Rasy Małe 2kg DARMOWA
✓ Wzmocnienie naturalnej odporności
✓ Zdrowie układu pokarmowego
✓ Optymalna koncentracja energii zoo24.plZłóż skargę | 55 zł |
Royal Canin Mini Puppy - 2 kgAby być jak najlepiej przygotowanym do fazy wzrostu, szczenięta potrzebują optymalnego wsparcia dla ich układu odpo... więcejrnościowego, który na tym etapie wciąż się rozwija. Royal Canin Mini Puppy zawiera kompleks składników odżywczych z niezbędnymi witaminami E i C. Może to pomóc w budowaniu silnego układu odpornościowego i naturalnych mechanizmów obronnych. Wysoka zawartość energii w karmie Royal Canin Mini Puppy została opracowana w celu zaspokojenia szybkiego i intensywnego wzrostu oraz zwiększonego zapotrzebowania energetycznego szczeniąt małych ras. Spożycie kalorii jest tak dostosowane, aby zmniejszyć ryzyko szybkiego przyrostu masy ciała. Właściwości Royal Bitiba.plZłóż skargę | 53 zł |
ROYAL CANIN SIZE Mini Junior, 2 kg.rozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla szczeniąt ras małych (do 10 kg) ochrona przewodu pokarmowego optym... więcejalna koncentracja energii higiena jamy ust... EmpikZłóż skargę | 57 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!