Karm dla psów Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 1.5 kg (30510150R0)
Zdjęcia 10 |
Zamknij
Menu
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 1.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 1.5 kg
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów Yorkshire Terrier Royal CaninSucha karma dla dorosłych psów rasy Yorkshire Terrier powyżej 10 miesiąca życia. Ekskluzywna formuła odżywcza pomaga w utrzym... więcejaniu zdrowej, długiej, jedwabistej sierści. Pomaga zaspokoić apetyt, ma smakowitość. Zapobiega pojawianiu się kamienia nazębnego. Wspomaga wczesne etapy starzenia, zwiększając oczekiwaną długość życia. Rozetka.plZłóż skargę | 49 zł |
Royal Canin Royal Canin Breed yorkshire terrier adult - karma sucha dla psBogata w kwasy tłuszczowe omega-3 (EPA i DHA) i biotynę Profilaktyka kamienia nazębnego Skład Białko drobiowe (suszone), mąka... więcejkukurydziana, ryż, tłuszcz zwierzęcy, izolat białka roślinnego*, kukurydza, białko zwierzęce (hydrolizowane) Bee.plZłóż skargę | 59 zł |
Royal Canin BHN Yorkshire Terrier Adult - sucha karma dla psa dorosłego -Specyfikacja Waga produktu 1,5 kg Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Witamina B6 Zawiera wi... więcejtaminy Kwas foliowy Zawiera witaminy Tiamina Zawiera witaminy Witamina A Zawiera witaminy Biotyna Zawiera witaminy Witamina B2 Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina C Zawiera witaminy Witamina B3 Zawiera witaminy Witamina B5 Zawiera witaminy Witamina B12 Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne, Skóra i sierść Wielkość psa XS ( ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 96 zł |
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult, sucha karma dla psów dorosłych rasy YSucha karma dla psów dorosłych rasy Yorkshire Terrier. Karma ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult, przeznaczona dla psów rasy... więcejyorkshire terrier powyżej 10 miesiąca życia, została opracowana specjalnie pod kątem potrzeb Twojego dorosłego psa. Karma sprzyja utrzymaniu zdrowia długiej sierści psów rasy yorkshire terrier. Karma wzbogacona w kwasy tłuszczowe omega 3 (EPA i DHA) i omega 6, oraz olej z ogórecznika i biotynę Yorkshire teriery często bywają wybredne i odmawiają jedzenia, dlatego konieczna jest karma o bardzo wysokiej smakowitości Receptura ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult odpowiada nawet najbardziej wybrednym psom dzięki kombinacji wyjątkowych aromatów. Psy tej rasy są wyjątkowo długowieczne, żyją średnio 15 lat, co oznacza, że są silnie narażone na pojawianie się efektów starzenia już po 10 roku życia. Karma ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult zawiera składniki pokarmowe wspomagające utrzymanie witalności i zdrowia u psów starszych. Odpowiednia higiena jamy ustnej jest szczególnie ważna przy wyborze karmy dla twojego psa. Krokiety ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult sprzyjają ograniczaniu powstawania kamienia nazębnego dzięki obecności związków wiążących wapń. Aby zaspokoić indywidualne preferencje psów karma ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult jest również dostępna w formie mokrej, jako delikatny pasztet o wysokiej smakowitości. Jeśli chcesz swojemu psu mieszać karmę suchą i mokrą skorzystaj z naszych tabel dawkowania i upewnij się, że stosujesz właściwe proporcje obu typów karm, aby uzyskać najlepsze korzyści zdrowotne. W firmie ROYAL CANIN® intensywnie pracujemy nad dostarczaniem rozwiązań żywieniowych najlepiej dostosowanych do potrzeb zwierząt. Wszystkie nasze produkty przechodzą dokładny proces kontroli jakości, gwarantujący najwyższą jakość karmy oraz pełne pokrycie zapotrzebowania pokarmowego, odpowiednio do trybu życia Twojego psa. Oznacza to, że podając swojemu psu karmę ROYAL CANIN® Poodle Adult dostarczasz mu kompletną i doskonale zbilansowaną dietę. Miskakarmy.plZłóż skargę | 76 zł |
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult - 1,5 kgYorkshire terrier to wyjątkowo przyjazny pies z charakterem, podziwiany za długą, aksamitną, szarą sierść o stalowoniebiesk Zooplus.plZłóż skargę | 52 zł |
pokaż 12 ofert
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 180 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 228 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, mops, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 48 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, białka, zboża, składniki mineralne, witaminy
od 80 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, aporter, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 73 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, szpic, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: zboża, mąka, odwodnione białka pochodzenia zwierzęcego, klasa: super premium
od 173 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, rottweiler, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na serce, na stawy, na kości, v sostave: ryż, białka, drób, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 103 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, mops, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na stawy, v sostave: kurczak, zboża, witaminy, składniki mineralne, białka, tłuszcze, błonnik, klasa: super premium
od 63 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, bichon frise, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, w utrzymaniu zdrowego układu moczowego, v sostave: drób, ryż, kukurydza, tłuszcze, gluten, minerały, olej, klasa: super premium
od 49 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, aporter, wiek: od 15. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, na serce, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Yorkshire Terrier Adult
Ceny na Royal Canin Yorkshire Terrier Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 0.5 kg | od 17 zł | 15 oferty | ||
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 1.5 kg | od 49 zł | 17 oferty | ||
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 3 kg | od 75 zł | 20 oferty | ||
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 7.5 kg | od 173 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 54 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, wieprzowina, drób, białka, myenrals, warzywa, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, mops, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 65 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 263 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium